تبادل trading card ها و آیتم های استیم (CSGO/Dota2/Tf2 و ... )

ab6s2vnee9ue7rkixtb0.jpg

درود

بنا به در خواست تعداد زیادی از دوستان تصمیم به ایجاد تاپیکی مجزا که فقط درش به مسایل مربوط به ترید آیتم ها (CSGO/Dota2/Tf2 و key های مربوط بهشون) و تریدینگ کارت ها و در خواست کاربران برطبق نیازشون مطرح میشه.

آخرین ویرایش:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
ست (باندل باز نشده) اسنایپر + لژیون از چست آخر رو دارم. تو مارکت هر کدوم 8.99 دلار هست و خودتون چست بخواید باز کنید هم ممکنه بار اول دراپ نشه واستون.

اگه بی دردسر میخواید من از هر کودوم یدونه دارم. منو استیم ادد کنید سر قیمتش حرف میزنیم. (درسته آیتم ها 3 ماه ترید بن هستن ولی من مستقیم به اکانت تون گیفتش میکنم.

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی
ست (باندل باز نشده) اسنایپر + لژیون از چست آخر رو دارم. تو مارکت هر کدوم 8.99 دلار هست و خودتون چست بخواید باز کنید هم ممکنه بار اول دراپ نشه واستون.

اگه بی دردسر میخواید من از هر کودوم یدونه دارم. منو استیم ادد کنید سر قیمتش حرف میزنیم. (درسته آیتم ها 3 ماه ترید بن هستن ولی من مستقیم به اکانت تون گیفتش میکنم.

ست اسنایپر رو با ست (Steam Chopper (timbersaw عوض نمیکنی عزیز؟ اینم باز نشده هست.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دارم:
یه دونه کارت foil از بازی The Binding of Isaac دارم. (XIII - Death)
یه دونه کوپن 25% آف هم برای بازی Pixel Piracy

می خوام:
6 تا کارت برای کرفت Badge هالیدی کم دارم.
1 دونه کارت دیگه همین جوری هم بدید، خوشحال میشیم!:D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پیرو حرف دوستمون، قبل از اینکه چیزی بخوایین ترید کنین، اول از ارزش اون آیتم ها خبر دار بشید و بدونین هم تراز با چه چیزایی هستن و بعدش درخواست بدین. Gun Monkey الان مفت هم بدی کسی برنمیداره.

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
اخوی قبلا pc gamer گیفت gun monkey رو فله ای خیرات میکرد. الان فکر کنم همه دارن ! ;)

پیرو حرف دوستمون، قبل از اینکه چیزی بخوایین ترید کنین، اول از ارزش اون آیتم ها خبر دار بشید و بدونین هم تراز با چه چیزایی هستن و بعدش درخواست بدین. Gun Monkey الان مفت هم بدی کسی برنمیداره.

بههههه ما رو باش که براش هزینه کردیم از استور ! :| . یه تاپیک بزنید این مدل بازیهای خیراتی رو داخلش به صورت لیست بنویسید که افرادی مثل من که کم چک می کنند این چیزا رو الکی هزینه ندن .

به هر حال یه گیفت از بازی هست توی استور هم 1 دلار به بالا قیمتشه واسه 2 تا کپیش ! که یکیش روی اکانت خودت فعال میشه یکیش هم میره توی اینورتریت . کسی خواست پی ام بده :)

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
Coupon ها:
33% OFF Mount Your Friends
50% OFF 140
50% OFF Victoria II
75% OFF Psychonauts

آیتم cs go هم یدونه AK redline فیلد دارم. رو جاهای مهمش خش نیست و برای یه فیلدتست، خیلی تمیزه. قیمت زدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر