Resident Evil: Revelations 2 معرفی شد

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران

86791679428339971754.jpg

Capcom : Update به طور رسمی اعلام کرد که بازی برای PS4،PS3،XBOX ONE،XBOX360 و PC منتشر خواهد شد.(منبع)

به دنبال خبری که ماه قبل منتشر شد، Resident Evil: Revelations 2 توسط Capcom در طی کنفرانس SCEJA معرفی شد.تریلری نیز از بازی در این کنفرانس نمایش داده شد.

بازی شامل یک محیط و داستان کاملاً جدید است و شخصیت های اصلی بازی Chris و Jill نخواهند بود.Resident Evil: Revelations 2 در اوایل سال 2015 منتشر خواهد شد.لازم به ذکر است که تیم سازنده ی این نسخه ، همان سازندگان نسخه ی اوّل بازی است.
Capcom هفته ی بعد اطلاعات بیشتری در مورد بازی منتشر خواهد کرد.همچنین بازی در Tokyo Game Show که در ماه جاری برگزار خواهد شد قابل بازی خواهد بود.

منبع

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
این دستبندها فکر کنم کار HUD سلامتی رو میکنه ، یه چیزی مثل پشت لباس آیزاک کلارک

شایدم نشون دهنده ی سلامتی و آلودگی افراده
آره فکر کنم دقیقن همین باشه. من دوباره تریلر را نگاه کردم. جاییکه آدمای سالم تموم میشن و دختر بچه داره میرسه به زامبیا، یه دختره بلوند با تی شرت سفید ایستاده که یه تابلو دستشه روش نوشته itchy. دستبند اون اول سبزرنگه و خود دختره هم به نظر کاملن سالم میرسه. اما خوب که دقت کنی، چهره ی دختره در حال تغییره و داره تبدیل به زامبی میشه، دستبندش هم از سبز رنگ داره به قرمز تبدیل میشه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره فکر کنم دقیقن همین باشه. من دوباره تریلر را نگاه کردم. جاییکه آدمای سالم تموم میشن و دختر بچه داره میرسه به زامبیا، یه دختره بلوند با تی شرت سفید ایستاده که یه تابلو دستشه روش نوشته itchy. دستبند اون اول سبزرنگه و خود دختره هم به نظر کاملن سالم میرسه. اما خوب که دقت کنی، چهره ی دختره در حال تغییره و داره تبدیل به زامبی میشه، دستبندش هم از سبز رنگ داره به قرمز تبدیل میشه.

احتمالاً همون Health Bar ـه :

چون رولیشنز 1 هم Health Bar نداشت :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ایده چهار قسمتى کردن بازى اونم هفته اى یک قسمت به اندازه ایده شلوار باد شو پاتریک ستاره مسخره و مضحک و بى محتواست من نمیدونم کدوم مهملى این ایده به سرش زده و کدوم مهمل تر از اونى این ایده رو تأیید کرده

ایده ی خیلی خوبیه و کپکام از این کارش هدفی داشته و هدفش این هست که فن ها راجع به اتفاقاتی ک تو این قسمت رخ داده باهم بحث و گفتگو کنن تو انجمن ها و ذهنشونو درگیر داستان و حوادثی که ممکنه تو اپیزود بعدی رخ بده کنن دقیقا مثل سریال ها و کپکام هم دقیقا همینو میخواد اینجوری هیجان بازی بیشتر میشه و در ضمن بعد از 4 هفته دیسک بازی که حاوی هر 4 اپیزود هم هست عرضه میشه. و شما میتونی اونو بازی کنی.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ایده ی خیلی خوبیه و کپکام از این کارش هدفی داشته و هدفش این هست که فن ها راجع به اتفاقاتی ک تو این قسمت رخ داده باهم بحث و گفتگو کنن تو انجمن ها و ذهنشونو درگیر داستان و حوادثی که ممکنه تو اپیزود بعدی رخ بده کنن دقیقا مثل سریال ها و کپکام هم دقیقا همینو میخواد اینجوری هیجان بازی بیشتر میشه و در ضمن بعد از 4 هفته دیسک بازی که حاوی هر 4 اپیزود هم هست عرضه میشه. و شما میتونی اونو بازی کنی.
یا دقیقترش این که بازی رو شما بخری برای اپیزود اول .. و بعد برای COMPLETE S مبلغ 25 دلار بپردازی . چقدر کپکام هدف والایی داشته و به فکر طرفداراشه واقعا :|

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
قضیه همینه دارى میگى بازى،نمیگى سریال این بازیه سریال نیست از هر جنبه اى بهش نگاه کنى ایده اش مذخرفه کپکام با این ایده اش کار و واسه بازى بازها سخت کرد چراکه کارش باعث میشه شرکتهاى دیگه هم ازش تقلید کنن بعدش واسه بازى کردن ى بازیه هفت ساعته بايد دوماه صبر کنى چرا چون هفته ای ی قسمت یک ساعته از بازى وارد بازار میشه از نظر من کارش اصلأ باعث هیجان نمیشه و بیشتر اعصاب آدم و به هم میزنه از همین الان به خاطر این حرکت چرتش من باید تا سال دیگه صبر کنم که چی،هیچى کپکام عشقش کشیده بازى و مثل سریال عرضه کنه تازه بماند که هزینه بالاترى هم باید بپردازیم واقعأ کارش احمقانه بود و هست و خواهد بود

شما میتونی فکر کنی که تاریخ عرضه بازی آخر ماه مارس یا زمانی که بازی بصورت فیزیکی ریلیز میشه هست و با این ذهنیت میتونی بیشتر صبر کنی و کل بازی رو تو و ساعت تموم کنی و بری سراغ یکی دیگه اما من تریجیح میدم با روش کپکام بازی کنم بازی TWD هم که سال بازی سال شد اپیزودیک بود :)

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
شما میتونی فکر کنی که تاریخ عرضه بازی آخر ماه مارس یا زمانی که بازی بصورت فیزیکی ریلیز میشه هست و با این ذهنیت میتونی بیشتر صبر کنی و کل بازی رو تو و ساعت تموم کنی و بری سراغ یکی دیگه اما من تریجیح میدم با روش کپکام بازی کنم بازی TWD هم که سال بازی سال شد اپیزودیک بود :)
خب شما روی PC بازی میکنی نبایدم ناراحت باشی . وقتی واسه یه بازی ناقص 200 تومن پول دادی ، بعد واسه سیزن کاملش نزدیک 90 تومن پیاده شدی اونموقع حرفای گیمرای دنیا رو درک میکنی :)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب شما روی PC بازی میکنی نبایدم ناراحت باشی . وقتی واسه یه بازی ناقص 200 تومن پول دادی ، بعد واسه سیزن کاملش نزدیک 90 تومن پیاده شدی اونموقع حرفای گیمرای دنیا رو درک میکنی :)

900? چه خبره قیمت ورژن PS4 39دلار هست خیلی دیگه بخواد گرون در بیاد میشه 500 تومن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر