Resident Evil: Revelations 2 معرفی شد

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران

86791679428339971754.jpg

Capcom : Update به طور رسمی اعلام کرد که بازی برای PS4،PS3،XBOX ONE،XBOX360 و PC منتشر خواهد شد.(منبع)

به دنبال خبری که ماه قبل منتشر شد، Resident Evil: Revelations 2 توسط Capcom در طی کنفرانس SCEJA معرفی شد.تریلری نیز از بازی در این کنفرانس نمایش داده شد.

بازی شامل یک محیط و داستان کاملاً جدید است و شخصیت های اصلی بازی Chris و Jill نخواهند بود.Resident Evil: Revelations 2 در اوایل سال 2015 منتشر خواهد شد.لازم به ذکر است که تیم سازنده ی این نسخه ، همان سازندگان نسخه ی اوّل بازی است.
Capcom هفته ی بعد اطلاعات بیشتری در مورد بازی منتشر خواهد کرد.همچنین بازی در Tokyo Game Show که در ماه جاری برگزار خواهد شد قابل بازی خواهد بود.

منبع

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بازی جدیدی معرفی بشه و کراس جن نباشه باید تعجب کنیم !

حالا آواخر نسل قبل همه خودشونو خفه کرده بودن که این کنسولها نسل 7 ما رو محدود کردن و فلان و ... !

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
خبر خوبی بود و خوب تر این کهChris و Jillشخصیت های اول اون نیستن...خدا کنه کلر یا کسی دیگه که کمتر در شماره های قبل بودن باشه.
شماره قبلش خوب بود یعنی بهتر از شماره6 بود...امیدوارم حدقل این شماره نا امیدمون نکنه.;)

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
486
نام
Sera
از این تیزر هیچی معلوم نیست,اون دسبند برای چیه ! اگه جیل و کریس حضور ندارن چرا بازی با عنوان رولیشنز 2 معرفی میشه ,جیل همیشه حضورش باعث جذابیت چرا ادامه ندادن داستان رو نمی دونم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
امیدوارم و مطمئنّم که این رزیدنت اویل مرا با سری آشتی خواهد داد
فقط واسه 3DS عرضه نمیشه!!بیچاره ها دارنده های اونا بودن که با جمایتشون از نسخه اوّل کار رو شروع کردن:|

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تو یه هفته نشستم و 3 تا رزیدنت اویل تموم کردم : Code Veronica X , Zero و Remake ... تقریبا هرکدومشون با هم فرق داشتن و واقعا کلاسیک بودنشون یه حس عجیبی رو به آدم میداد ... اینم امیدوارم یه چیز خوبی از آب در بیاد ... اگه قراره اینم رو کشتی و این جور چیزا باشه میشه با یه فلش بک به بازی Cold Fear رجوع کرد و خاطرات اون و شماره یک همین رولیشنز رو زنده نگه داشت ... کلا رزیدنت اویل خوبه . من دوست دارم :x

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا کسی از این خانمی که کاراکتر rachel رو از روش ساختن نداره؟:d
نمیشه شخصیت اصلی داستان ایشون باشه؟کجا رو باید امضا کنیم؟

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
Untitled.png

حالا هرکی این جمله پیچیده رو فهمید برای ما تحلیل کنه ! این جمله از یک نویسنده آلمانی به اسم "فرنز کفکا" هست، ایشون داستان های کوتاه زیاد نوشته است و تم داستان هاش هم همه مدلی بوده است ! از ترسناک بگیر تا اجتماعی و مازوخیسمی !

جمله رو بخوام درست مثل خودش ترجمه کنم خیلی سنگین میشه برای همین منظورش رو میگم، ایشون میفرماید: مکان هایی که برای قایم شدن مناسب هستند خیلی زیاد است، اما فقط یکی شان باعث رهایی و رستگاری تو میشود ! ولی به همون اندازه که شانس برای رسیدن به رهایی و رستگاری هست، به همون اندازه هم مکان برای قایم شدن وجود دارد.

خدا به دادت برسد کلیر ردفیلد عزیز! کلا کلیر تو دو تا نسخه ای که بود ، خیلی سختی کشید! مخصوصا کد ورونیکا!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
قسمت اولش رو نصفه و نیمه ول کردم.
از وقتی RE6 خراب کرد دیگه دلسرد شدم ازاین سری.
من اون حس وحشت کلاسیک و قدیمی رو میخوام :| :((

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
Untitled.png

حالا هرکی این جمله پیچیده رو فهمید برای ما تحلیل کنه ! این جمله از یک نویسنده آلمانی به اسم "فرنز کفکا" هست، ایشون داستان های کوتاه زیاد نوشته است و تم داستان هاش هم همه مدلی بوده است ! از ترسناک بگیر تا اجتماعی و مازوخیسمی !

جمله رو بخوام درست مثل خودش ترجمه کنم خیلی سنگین میشه برای همین منظورش رو میگم، ایشون میفرماید: مکان هایی که برای قایم شدن مناسب هستند خیلی زیاد است، اما فقط یکی شان باعث رهایی و رستگاری تو میشود ! ولی به همون اندازه که شانس برای رسیدن به رهایی و رستگاری هست، به همون اندازه هم مکان برای قایم شدن وجود دارد.

خدا به دادت برسد کلیر ردفیلد عزیز! کلا کلیر تو دو تا نسخه ای که بود ، خیلی سختی کشید! مخصوصا کد ورونیکا!
ممنون بابت خبر اما" بابا یه بازی زامبی کشی که دیگه فلسفه خاصی نداره که.آخرش باید 4تا زامبیو بکشی برسی تهش:dفقط میمونه روایت داستان و گیم پلی که زیبا در بیاد یا گند بزنن بهش:dاز روزی میترسیدم که سری RE بشه مثل AC که چپو راست از روش بسازنکه بالاخره همچین روزی اومد.چه بخواید چه نخواید RE رفت قاطی باقالیا>:):d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر