Rockstar: نسخه نسل بعدیِ GTA 5 تاخیر نخواهد داشت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
54954043752606345947.jpg

به دنبال شایعه ای که در اوایل این هفته درمورد تاخیر عنوان GTA 5 برای PlayStation 4 و Xbox One و PC تا 2015 پراکنده شده بود، راکستار این شایعه را تکذیب کرد و گفت هنوز هم در پاییز سال جاری شاهد آن خواهیم بود و این تاریخ هیچ تغییری نخواهد کرد.

با وجود این که تاریخی فراتر از " پاییز 2014 " اعلام نشده ، توسعه دهنده این بازی توسط درخواست یکی از هواداران در صفحه ی پشتیبانی Rockstar نظری بر این شایعه داد. بعد از آن Rockstar جواب داد که تاریخ انتشار پایدار است و تغییری در آن حاصل نشده و برای اطمینان به صفحه پشتیبانی ما مراجعه کنید.

منبع

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
البته Newegg تاریخ رو تغییر داد بعد از چند ساعت
الان زده 31/12/2014

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
اون تصاویری که دوستان بالا گذاشتن رسمی بوده! ( گمان می ره :D )
بعد چطور NewGG تاریخ رو عوض کرده؟! :|

تصویر چکار داریم :D برو توی سایت Newegg این عبارت رو جستجو کن GTA V PS4 یا GTA V PC بعد ببین تاریخ رو چی زده :D
عکسی که گذاشتن درسته چون اولش همون تاریخ رو زده بودن ولی ظاهرا خبراش که پخش شد تغییرش دادن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بابا چی کار به تاریخ انتشار بازی دارید خود راک گفته که پاییز میاد ینی پاییز میاد که به احتمال زیاد همون نوامبر همزمان با خیلی از بازی های دیگه (البته ی احتمال دیگه هم وجود داره زود تر منتشر بشه چون راک معمولا بازی هاش رو ی موقعی منتشر میکنه که صف بازی ها خلوت تر باشه)

mghgta

کاربر سایت
Nov 18, 2013
7
نام
محمد
بابا ما ده بار شایدم بیشتر این بازی رو تا اهرش رفتیم یک سال پیش الان دیگه برامون خز شده که شما PC بازا تازه میخواین چن ماه دیگه با تاخیر بازی کنین خخخخ هههه

MultiMaster

کاربر سایت
Jul 6, 2014
96
بابا ما ده بار شایدم بیشتر این بازی رو تا اهرش رفتیم یک سال پیش الان دیگه برامون خز شده که شما PC بازا تازه میخواین چن ماه دیگه با تاخیر بازی کنین خخخخ هههه

خوب چی کار کنیم الان:|
که چی مثلا:|

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354

ما هم از شما تشکر میکنیم که نسخه بتا رو واسه pc تست کردید!

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
همون نسخه بتا رو میگی؟ :D آره منم The Crew بتا رو بازی کردم واقعا چرا شما منتظرشین دوستان ؟:D
واقعا راکستار دیوانس نسخه نسل بعدی میده! همه تمومش کردن واقعا چرا داره نسخه نسل بعدی میده !! چرا واقعا؟!؟!!؟ :D

به دور از شوخی جدا نسخه نسل قبلی در مقابل نسخه نسل جدید که میخواد بیاد بتا به حساب میاد! بتایی که تکسچراش ضعیفه! گرافیکش ضعیفه! جزئیات کمه! که همش توی این نسخه فیکس شده :>
به اضافه نسخه PC یک دنیای دیگه به اسم مادینگ داره که قطعا شما از نزدیک هم ندیدیش :)
اونوقت میشه بگی به نسخه نسل هفتمی WD که چندین برابر کیفیتش از gta v کمتره چی میگن؟! :-/ حالا خوبه برای کنسول های نسل هشتم هم میاد وگرنه معلوم نبود بعضی از PC فن ها چی میگفتند !!
این بچه بازی هاتون جدا رو اعصابه b-)

بعید میدونم رو کنسول های نسل هشتم بشه ماد ساخت، چون هنوز هک نشدن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
اونوقت میشه بگی به نسخه نسل هفتمی WD که چندین برابر کیفیتش از gta v کمتره چی میگن؟! :-/ حالا خوبه برای کنسول های نسل هشتم هم میاد وگرنه معلوم نبود بعضی از PC فن ها چی میگفتند !!
این بچه بازی هاتون جدا رو اعصابه b-)
عزیز من نسخه نسل هفتمی رو داشتم میگفتم خطاب به اون دوس گلمون که میگن ما نسخه نسل هفتمی رو تموم کردیم و خلاص شما هم بیکارین منتظر نسخه کاملتر و بهتر نسل بعدی هستین :| :D پستم هم هیچ گونه جمله موضع گیرانه به طرف PC نداشت و منظورم تمام پلتفورما بود:> :D

نسخه نسل هفتمی X360 و PS3 در مقابل نسل هشتمی PS4 و Xone و PC کاملا بتا محسوب میشه :bighug: Fact :D این حرفم هم مختص PC نیست و نسخه کنسولی رو هم شامل میشه و بحث فن بازی نیست :D گرچه اینکه برای کنسول های نسل هفتم یک شاهکار محسوب میشه هیچ شکی توش نیست اما اینکه یک نفر بیاد بگه چون نسخه نسل هفتمی رو بازی کردیم دیگه مسخرس نسخه نسل جدید که کاملتره رو بازی کنیم جکه:D

- - -ویرایش - - -

منظورم مدینگ نسخه PC بود :) این لینکی که دادی با سایتای اختصاصی مادینگ مقایسه کن ببین چجوریه :D
جدی نسخه PC این بازی همیشه به مادینگ منحصر به فردش مشهوره دیگه خداوکیلی بحث مقایسه مادینگ پتلفورما رو نکشین وسط جون ما :D

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
majidred2011@
بی فایدست ! هرچی آدم می خواد براتون توضیح بده فقط خودشو خسته میکنه
یه چیزی سر زبونتون افتاده فقط دارید ازش سو استفاده می کنید
شما حتی نمی دونید بتا چیه ! (هرچند که همین به قول شما بتا ‍‍‍‍‍!!! هم کم خواهان نداشت - یه میلیون ! :D)
-----
و خواهشا حرف دهن من نزارید نه حوصله سر و کله زدن دارم نه وقتشو
مقایسه کجا بود !؟ 8-| شما گفتی "مادینگ رو از نزدیک ندیدین" که من در جوابتون اون چندتا لینک رو گذاشتم
نسخه کنسولی به اندازه کافی در حد معقول از مادینگ پشتیبانی می کنه بقیش ماله خودتون tnx (البته خودم شخصا به دست کاری کردن بازیها اعتقادی ندارم)
بیخیال من رفتم (ادامه بدید ...:d)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر