Rockstar: نسخه نسل بعدیِ GTA 5 تاخیر نخواهد داشت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
54954043752606345947.jpg

به دنبال شایعه ای که در اوایل این هفته درمورد تاخیر عنوان GTA 5 برای PlayStation 4 و Xbox One و PC تا 2015 پراکنده شده بود، راکستار این شایعه را تکذیب کرد و گفت هنوز هم در پاییز سال جاری شاهد آن خواهیم بود و این تاریخ هیچ تغییری نخواهد کرد.

با وجود این که تاریخی فراتر از " پاییز 2014 " اعلام نشده ، توسعه دهنده این بازی توسط درخواست یکی از هواداران در صفحه ی پشتیبانی Rockstar نظری بر این شایعه داد. بعد از آن Rockstar جواب داد که تاریخ انتشار پایدار است و تغییری در آن حاصل نشده و برای اطمینان به صفحه پشتیبانی ما مراجعه کنید.

منبع

آخرین ویرایش:

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
من جای شما بودم نا الان ی 360 کرایه یا میخریدم فقط اینو تمومش کنم ، 4 سال انتظار کشیدین ...
ارزشش نداره انتظتر کشیدن واقعا این بازی ارزش خرید یا کرایه یا قرض گرفتن کنسول داره فارق از هر Ultra tex و...
درسته اصن من خودم 360 داشتم !!!!
گفتم رو پی سی بهتره :( دیگه گرافیکش شاید جواب نده البته من گرافیک پرست نیستم !!!!

54DRA

کاربر سایت
May 28, 2014
52
نام
صــــدرا
من خودم PS4 دارم ولی مطمئنم که بازی روی PC خیلی باحال میشه و دلیلش هم اینکه میشه روش ماد گذاشت. یادمه توی GTA iv یه ماد بود ک میتونستی پلیس بشی و مطمئنم که روی GTA 5 هم این ماد میاد. حیف ک ما PC خفن نداریم

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
باو کی میاد بازی :| این قدر رو ps3 رفتم تو اون کلوب حالم بد شد از بس گرافیک داغون بود :D
نسخه pc بیاد قشنگ حال کنیم :x

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
باو کی میاد بازی :| این قدر رو ps3 رفتم تو اون کلوب حالم بد شد از بس گرافیک داغون بود :D
نسخه pc بیاد قشنگ حال کنیم :x

:))

UTLRA TEXT + MSAA8 میزنی اونجا چون فضا بسته هم هست فریم بالایی میگیری بعد . . . =))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اره red dead redemption ماله ubisoft هست
خدایا دهن این RDR ـو سرویس کردین شما ها :D
بازیی که کل سریش از اول تا آخر انحصاری بوده قرار بوده روی پی سی هم عرضه بشه؟ :| منظور GTA هست که مثل همیشه اول انحصار زمانی چند ماهه داشته بعد عرضه میشده! هیچ وقتم اینقدر انحصار زمانیش طولانی نبوده امسال بخاطر آماده سازی نسخه نسل بعدی کنسولی اینقدر طول کشید وگرنه باید نسخه PC هم بعد 6-9 ماه عرضه میشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر