معرفی برترین بازی های mmorpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
دوستان امروز می خوام دو بازی mmorpg رو براتون معرفی کنم که فکر می کنم همین دو تا بازی برای نابودی بقیه ی بازی های mmorpg بست باشه:d

اولیش بازی بسیار بسیار مهیج و جداب و دیوانه کننده ی BLACK GOLD ONLINE است که یه بازی است با سبک و سیاق جدید این بازی FREE است و تازه هم بیرون اومده و الان می تونید بازی رو دان کنید .حجم کل بازی کلا 14.7 ولی شما فقط باید ده گیگو خورده ای دان کنید .در این بازی 6 فکش (نژاد ) وجود داره که یکیش که من با هاش خیلی حال کردم نژاد خون اشامه:d بله نزاد خون اشام برای اولین بار در بین بازی های MMORPG که شما می تونید اطلاعات مبنی بر این نژاد و بقیه ی نژاد ها رو توی سایتی که اخر نقد این بازی قرار دادم ببینید.
توی این بازی شما می تونید مثل بازی های شوتر سوار دم دستگاه هم بشید .منظورم رباتو ایناست .
دوستان می تونند به لینک زیر مراجعه کرده که همه چیز از بازی رو براتون میگه و حتما ترلیر های بازی رو هم ببینید .
Black Gold Online - Steampunk Fantasy MMORPG coming soon from Snail Games

بازی بعدی که میخوام براتون معرفی کنم شاید یکم شناخته تر باشه ولی از اونجا که که ساخت کره است دیگه می تونید تا اخرشو خودتون بفهمید که چه بازیه.(کره یکی از بهترین کشور ها در زمینه ی بازی های mmorpg است ) .این بازی در سال 2012 در کره منشتر شد و در2013 در ژاپن و وظیفه انتشار بازی رو به خارج یعنی غرب را کمپانی که RIFT رو بیرون داد بر عهده دارد.
راستی نام بازی این است ARCHAGE
توی این بازی مثل بازی بالا که بهتون معرفی کردم یه سری نو اوری هایی واقعا دلچسب و جود دارد که یه کیش اینه که توی بازیش شما می تونید کشتی داشته باشید و به جنگ دریایی بپردازید یا مثلا قابلیت پرواز با یه چیز هایی مثل کایت رو دارید که رو ی این موضوع خیلی کار شده یعنی این چیز های مثل کایت توی جنگ ها مخصوصا جنگ های فتح قلعه نقش بسیار موثری را ایفا می کنند .
این بازی توی کره و زاپن قابل بازیس و لی برای ما و اروپا و امریکا فعلا بتاش است که می تونید براش ثبت نام کنید تا بتا کی رو بگیرید (البته فکر کنم پولیه) اما نگران نباشد چون تنها بتای این بازی پولیه و لی زمان انتشار بازی که فکر کنم اخر 2014 باشه بازی کاملا به صورت f2p خواهد بود و شما خواهید تونست بدون سی دی کی و شارژ ماهیانه به بازی بپردازید .
سایت زیر هم سایت بازی است که می تونید با مراجعه به اون تصاویر و ترلیر ها و اطلاعات مربوط به بازی رو ببینید(حتما تریلاراشو ببینید).
ArcheAge | The ultimate fantasy sandbox MMORPG from Trion and XLGames
امید وارم با این نقد های کوتاهی که از این دو بازی براتون گذاشتم تونسته باشم شما رو شاید به بازی مورد علاقتون رسونده باشم . ;) . خوب این بود از این دو بازی که من به شما معرفی کردم به امید خدا تا چند روز بعد دو بازی حرفیه ی دیگه در زمینه ی mmorpg رو به شما پیشنهاد می دم و یه خبر خوش برای دوستداران به بازی های تاریخی هم خواهم داشت .
:">

قوانین تایپیک'
۱) از این به بعد هر دفعه دو بازی جدید پیشنهاد می کنم که در پست اول قرار خواهد گرفت'
2)بقیه ی دوستان هم می توانند بازی های جدید پیشنهاد کنند که با ذکر نام شخص معرف در پست اول قرار می گیرد '
۳)این پست تنها برای بازی های mmorpg است پس از پیشنهاد و بحث در باره ی بقیه ی بازی ها صرف نظر شود'
۴)در این تایپیک تنها بازی های جدید معرفی می شوند یعنی از سال ۲۰۱۳ به بعد (اینده)

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
واقعا بازی که نقد کردید الی بودن شاید اینا بتونن شاخ wow بشکنن

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
دوستان امروز می خوام دو بازی mmorpg رو براتون معرفی کنم که فکر می کنم همین دو تا بازی برای نابودی بقیه ی بازی های mmorpg بست باشه:d

اولیش بازی بسیار بسیار مهیج و جداب و دیوانه کننده ی BLACK GOLD ONLINE است که یه بازی است با سبک و سیاق جدید این بازی FREE است و تازه هم بیرون اومده و الان می تونید بازی رو دان کنید .حجم کل بازی کلا 14.7 ولی شما فقط باید ده گیگو خورده ای دان کنید .در این بازی 6 فکش (نژاد ) وجود داره که یکیش که من با هاش خیلی حال کردم نژاد خون اشامه:d بله نزاد خون اشام برای اولین بار در بین بازی های MMORPG که شما می تونید اطلاعات مبنی بر این نژاد و بقیه ی نژاد ها رو توی سایتی که اخر نقد این بازی قرار دادم ببینید.
توی این بازی شما می تونید مثل بازی های شوتر سوار دم دستگاه هم بشید .منظورم رباتو ایناست .
دوستان می تونند به لینک زیر مراجعه کرده که همه چیز از بازی رو براتون میگه و حتما ترلیر های بازی رو هم ببینید .
Black Gold Online - Steampunk Fantasy MMORPG coming soon from Snail Games

بازی بعدی که میخوام براتون معرفی کنم شاید یکم شناخته تر باشه ولی از اونجا که که ساخت کره است دیگه می تونید تا اخرشو خودتون بفهمید که چه بازیه.(کره یکی از بهترین کشور ها در زمینه ی بازی های mmorpg است ) .این بازی در سال 2012 در کره منشتر شد و در2013 در ژاپن و وظیفه انتشار بازی رو به خارج یعنی غرب را کمپانی که RIFT رو بیرون داد بر عهده دارد.
راستی نام بازی این است ARCHAGE
توی این بازی مثل بازی بالا که بهتون معرفی کردم یه سری نو اوری هایی واقعا دلچسب و جود دارد که یه کیش اینه که توی بازیش شما می تونید کشتی داشته باشید و به جنگ دریایی بپردازید یا مثلا قابلیت پرواز با یه چیز هایی مثل کایت رو دارید که رو ی این موضوع خیلی کار شده یعنی این چیز های مثل کایت توی جنگ ها مخصوصا جنگ های فتح قلعه نقش بسیار موثری را ایفا می کنند .
این بازی توی کره و زاپن قابل بازیس و لی برای ما و اروپا و امریکا فعلا بتاش است که می تونید براش ثبت نام کنید تا بتا کی رو بگیرید (البته فکر کنم پولیه) اما نگران نباشد چون تنها بتای این بازی پولیه و لی زمان انتشار بازی که فکر کنم اخر 2014 باشه بازی کاملا به صورت f2p خواهد بود و شما خواهید تونست بدون سی دی کی و شارژ ماهیانه به بازی بپردازید .
سایت زیر هم سایت بازی است که می تونید با مراجعه به اون تصاویر و ترلیر ها و اطلاعات مربوط به بازی رو ببینید(حتما تریلاراشو ببینید).
ArcheAge | The ultimate fantasy sandbox MMORPG from Trion and XLGames
امید وارم با این نقد های کوتاهی که از این دو بازی براتون گذاشتم تونسته باشم شما رو شاید به بازی مورد علاقتون رسونده باشم . ;) . خوب این بود از این دو بازی که من به شما معرفی کردم به امید خدا تا چند روز بعد دو بازی حرفیه ی دیگه در زمینه ی mmorpg رو به شما پیشنهاد می دم و یه خبر خوش برای دوستداران به بازی های تاریخی هم خواهم داشت .
:">

قوانین تایپیک'
۱) از این به بعد هر دفعه دو بازی جدید پیشنهاد می کنم که در پست اول قرار خواهد گرفت'
2)بقیه ی دوستان هم می توانند بازی های جدید پیشنهاد کنند که با ذکر نام شخص معرف در پست اول قرار می گیرد '
۳)این پست تنها برای بازی های mmorpg است پس از پیشنهاد و بحث در باره ی بقیه ی بازی ها صرف نظر شود'
۴)در این تایپیک تنها بازی های جدید معرفی می شوند یعنی از سال ۲۰۱۳ به بعد (اینده)

سلام اقا این بازی BLACK GOLD ONLINE سرور eu نداره ؟! اگه داره بدین لینک دانلود رو واسه eu من که گشتم فقط واسه امریکا بود

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI

سلام اقا این بازی BLACK GOLD ONLINE سرور eu نداره ؟! اگه داره بدین لینک دانلود رو واسه eu من که گشتم فقط واسه امریکا بود
دوست عزیز من خودم هفته ی پیش بازی رو دان کردم'حدودا شد ۵'۱۰ گیگ'
گرافیکش واقعا خوبه و گیم پلیش هم بدک نیست ولی اصلا PvP و pve خوبی نداره'به شما هم پیشنهاد می کنم الکی وقتتو نذاری دان نکنی چون ارزششو نداره'
به شما و بقیه ی دوستان که مثل خودم در به در دنبال یه بازی با حال mmorpg بودن و الان هم هستن 'بهشون پیشنهاد می کنم که برید wow بازی کنید'واقعا فوقول اعاده است'من خودم قبلا از ان دسته ادم هایی بودم که از wow بدم می اومدم ولی از دیروز که شروع به بازی wow کردم'هزار بار افسوس خوردم که چرا این قدر دیر به این بازی پرداختم'واقعا در یک کلام فوق‌العاده است

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
حاجی من 3 4 سال wow بازی کردم ولی یه ضعف هایی هست دلو میزنه الان دنبال یه بازیم که اکشن بهتری داشته باشه بجز c9
archlorde 2 چطور هس اگه میشه چنتا بازی معرفی کنین pvp واسم خیلی مهمه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
حاجی من 3 4 سال wow بازی کردم ولی یه ضعف هایی هست دلو میزنه الان دنبال یه بازیم که اکشن بهتری داشته باشه بجز c9
archlorde 2 چطور هس اگه میشه چنتا بازی معرفی کنین pvp واسم خیلی مهمه
والا چی بگم 'من چون الان wow بازی می کنم'ان چنان بازی خاصی نمیدونم
ولی اگه PvP می خوایی بیا wow پچ ۸'۴'۵ که خیلی از مشکلات بازی تو این پچ رفع شده
بعد در اولویت دوم gulid wars 2 و در اولویت سوم the elder scrolls online پیشنهاد میشه

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
دوست عزیز وقتی این بازی Black Desert بیاد بیرون wow بازیکناش نصف میشه wow دیگه خز شده ساخت این بازی 6 و 7 سال ساختش طول کشیده به این لینک برید متوجه میشیدhttp://forum.bazicenter.com/thread89748/
بددددو تا برسی بدوووو...بدویی هم نمیرسی

ما رو توی نمایشگاه های معتبر بازی نشون میدن...شما رو کجا? جشنواره ی چهارتا چینی کره ای? مونده تا برسی

اصن هیچ موقع نمیرسی

پچ wod هم بیاد جای تو نی داداشی

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
بددددو تا برسی بدوووو...بدویی هم نمیرسی

ما رو توی نمایشگاه های معتبر بازی نشون میدن...شما رو کجا? جشنواره ی چهارتا چینی کره ای? مونده تا برسی

اصن هیچ موقع نمیرسی

پچ wod هم بیاد جای تو نی داداشی

چه چینی چه ژاپنی چه کره ای اگه بازی بسازن حداقل داستان بهتری دارن

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
چه چینی چه ژاپنی چه کره ای اگه بازی بسازن حداقل داستان بهتری دارن
اره خب واسه گروه سنی پایین خوبه
قبول دارم ولی واسه بزرگسال جذاب نیست

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
اره خب واسه گروه سنی پایین خوبه
قبول دارم ولی واسه بزرگسال جذاب نیست

دوست عزیز پرونده wow خیلی وقت بسته شده درست زمانی که پلیرها از 10 ملیون رسیدن به 6 و خورده ای کودکانه و teen ترین بازی mmo دقیقا wow هستش الان دیگه با وجود gw2 جایی واسه دیگران نیست سبک مدرنی رو تو mmo خلق کرد که هر نوع mmo که ساخته میشه از استانداردهای gw2 پیروی میکنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر