سری AC از سال بعد بروی کنسولهای نسل هفتم عرضه نخواهد شد

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
40607925657470778760.jpg

بنا به گفته CEO شرکت یوبی سافت جناب Yves Guillemon از سال بعد دیگر قصد عرضه سری بازیهای Assassin’s Creed بروی دو کنسول نسل هفتم PS3.Xbox 360 نخواهد داشت.
اینک به پایان عمر کنسولهای نسل هفتم نزدیک میشویم و زمان ان رسیده به نسل بعد کوچ کنیم

وی طی مصاحبه ایی با GameInformer اعلام کرد
تا پایان سال جاری بازار خوبی برای دو کنسول نسل قبل پیشبینی میکنیم این در حالی است که از سال بعد بدلیل فروش خوب بازیها بروی کنسولهای جدید از نظر من ساخت عناوین از سال 2015 برای کنسولهای نسل قبل سخت و مشکل تر خواهد شد . ما با قدرتی چند برابر و اعتماد کامل به سخت افزار قدرتمند نسل بعدی نقل مکان خواهیم کرد. شرکت یوبی سافت با ایده های تازه و جدید خود در زمینه سخت افزار راه خوبی پیشرو دارد و ما امیدواریم که این شرکت بتواند به خوبی در صنعت بازی سازی پیشرفت کند

در ادامه افزود
در بین دو کنسول نسل قبل کنسول Wii U تقریبا یک کنسول مرده حساب میشود و ما تصمیم داشتیم عنوان بالغ Watch Dogs بروی این کنسول هم عرضه کنیم برای تجدید خاطرات و فروش دوباره این کنسول . امار فروش بازی بروی Wii U ان چیزی نبود که ما پیشبینی میکردیم و همچنین فروش کم سری بازی های Assassin’s Creed روی Wii U که متاسفانه در سال قبل ما کمترین امار فروش بروی این کنسول داشتیم.

منبع

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
شما حاضريد براي اين بازي (شايد!)باكيفيت دويست هزار تومن بديد؟
کسی که کنسول نسل بعد خریده لابد حاظره پول بده دیگه!
همین که نسل جدید میاد سال به سال کنسولای نسل قدیم محو میشن این یک چیز طبیعیه! این که سازنده روی کنسول نسل قبل بازی نده اصلا اشتباه نیست! اون کسی که کنسول نسل قدیم داره یا یک PC خوب باید تهیه کنه یا هم کنسول جدید وگرنه دیگه تا کی کنسولای قدیمی میخواستن ساپورت شن؟:D

بعدش بازی تا موقعی که کراس جنه سازنده نمیتونه کامل روش کار کنه چون پورتش واسه نسل قبل هزینه بره و وقت گیر! وقتی بازی کراس جن نباشه روی پلتفورمای جدید خوب پورت میشه و مشکلات کمتر و کیفیت بالا تری داره!

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
به نظرم چرخه ی عمر X360 و PS3 واقعا عالی بود ...قریب به 10 سال عمر واسه یه کنسول اونم در شرایطی که روز به روز ما شاهد پیشرفت گرافیکی بازی ها بودیم چیز کمی نیست ....مطمئنن کنسول های نسل 8 هیچوقت نمیتونن به 10 سال برسن و احتمالا تا 2018 -19 کنسول های نسل 9 معرفی میشن !

جدا از gta و the last of us به نظرم سال هاي اخر كنسول ها خيلي درجا مي زدن. فرقشون با pc ديگه داشت نا جوانمردانه مي شد
قبول دارم که واقعا دیگه این اواخر اختلاف بین نسخه ی PC و کنسولی زیاد شده بود. هر چند با عناوینی مثل Halo 4 یا TLOU یا همون GTA یه مقدار این قضیه رو پوشش دادن اما دیگه نمیشه از کنسولی که 512 مگ رم داره بیش از این انتظار داشت و اونو با PC که رم مثلا 8 گیگ داره مقایسه کرد.

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
به نظرم چرخه ی عمر X360 و PS3 واقعا عالی بود ...قریب به 10 سال عمر واسه یه کنسول اونم در شرایطی که روز به روز ما شاهد پیشرفت گرافیکی بازی ها بودیم چیز کمی نیست ....مطمئنن کنسول های نسل 8 هیچوقت نمیتونن به 10 سال برسن و احتمالا تا 2018 -19 کنسول های نسل 9 معرفی میشن !
جدا از gta و the last of us به نظرم سال هاي اخر كنسول ها خيلي درجا مي زدن. فرقشون با pc ديگه داشت نا جوانمردانه مي شد

pay@

کاربر سایت
Jul 23, 2014
55
هیچ کنسولی وفا نداره ! همین کنسول های الان سه سال دیکه مثل 360 کنار میرن
Wtf ?
بابا ۳۶۰ از ۲۰۰۵ رو کاره...
الان بعد ۹ سال کم کم داره بازنشست میشه و بازنشستگی کاملش سال دیگه س (۲۰۱۵) یعنی حدود ۱۰ سال عمر مفید داشته !
شما چجوری حساب کردی که عمر کنسول های این نسل (PS4 و X1) شد ۳ سال ؟!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
خداییش حالا اگه با اومدن نسل 8 دیگه برا نسل 7 بازی نمیزدن کلی اعتراض میکردید چرا ساپورت نمیکنن کنسول های نسل قبلو

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خب من نارذحتم الآن یکم:|...هنوز نرفتیم به نسل هشت و از اونورم یکی از عناوین مورد علاقم دیگه نمیاد اینور:|
همه‌چی داره دست به دست هم میده برم یا PC gamer شم یا یه کنسول8th gen. بگیرم.
پ.ن:باشد که رستگار شویم.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
Wtf ?
الان بعد ۹ سال کم کم داره بازنشست میشه و بازنشستگی کاملش سال دیگه س (۲۰۱۵) یعنی حدود ۱۰ سال عمر مفید داشته !
نــــه دیگه! میشه 11 سال! XBOX360 سال 2005 اومد, پس باید همون سال رو هم حساب کنی! از خودِ 2005 تا 2015 بیای میشه 11 سال! تازه کمُ بیش عناوینی هم داره 2015 واسه کنسول های نسل قبل میاد. مثل MGS V

البته یه سری بازی های ورزشی مثل فیفا یا PES رو هم حساب نکردم وگرنه اونا حالا حالا ها ادامه داره ... ! :D

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
خیلی کار خوبی میکنن.
WD معنی ضرر Cross-Gen بودن یک بازی رو به طور کامل رسوند. دیگه بهتره تمرکزشون رو روی نسل بعد بزارن.
میتونن از نیروهایی که صرف پورت کردن بازی برای نسل قبل میکردند توی بخش های نسل بعد استفاده های بهتری بکنن.
در کل خیلی خوبه.
ولی از اونجایی که با تمرکز رو نسل بعد گرافیک و دنیای بازی هم سنگین تر میشه pc gamer هایی با سیستم های معمولی و متوسط (مثل خودم ) باید به فکر ارتقا باشن.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
متاسفانه گیمر بودن یه سری هزینه‌ها داره. اگه بخواید گیمر باشید و بازی‌های روز رو تجربه کنید، باید یا کنسول بخرید یا PCـه مناسب گیم داشته باشید.
اگه توانایی تهیه PC یا کنسول رو ندارید، متاسفانه از تجربه خیلی عنواین محروم خواهید شد.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
متاسفانه گیمر بودن یه سری هزینه‌ها داره. اگه بخواید گیمر باشید و بازی‌های روز رو تجربه کنید، باید یا کنسول بخرید یا PCـه مناسب گیم داشته باشید.
اگه توانایی تهیه PC یا کنسول رو ندارید، متاسفانه از تجربه خیلی عنواین محروم خواهید شد.

الان مشکل کنسول نیست. تقریبا همه اونایی که قصدشو داشتن خریدن یا بزودی میخرن. مشکل بازیهاست که خیلی گرونن. البته من همون نسل قبل هم بازیهای PS3 رو اوریجینال میخریدم ولی حداقل 360 داشتم که خیلیا رو میتونستم کپی بازی کنم. ( با عرض خجالت) منتها این نسل دیگه 360 ی در کار نیست و هر دو تاشون کپی خور نشدن و احتمالا حالا حالا ها هم نخواهند شد.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
الان مشکل کنسول نیست. تقریبا همه اونایی که قصدشو داشتن خریدن یا بزودی میخرن. مشکل بازیهاست که خیلی گرونن. البته من همون نسل قبل هم بازیهای PS3 رو اوریجینال میخریدم ولی حداقل 360 داشتم که خیلیا رو میتونستم کپی بازی کنم. ( با عرض خجالت) منتها این نسل دیگه 360 ی در کار نیست و هر دو تاشون کپی خور نشدن و احتمالا حالا حالا ها هم نخواهند شد.

من که تا حالا نزدیک به 10 بازی روی کنسولم بازی کردم. همه هم با تعویض. بین 5-15 سر میدم، بازی جدید میگیرم. در کل هم 2 بازی خریدم با کنسول واسه تعویض.
360 هم الان بازیاش همین حدودا هستن. درسته نمیتونم هر دیقه یه بازی جدید بذارم تو دستگاه، ولی در هر صورت واسه هر بازی پول خیلی بیشتری پرداخت نمیکنم. البته آرشیو جمع کردن سخت میشه، که من کلاً اهلش نیستم :D
البته من PC هم دارم که واسه بازیهای مالتی ازش استفاده میشه :D

Masoud75

کاربر سایت
Jul 28, 2014
50
Wtf ?

من اینجوری حساب میکنم که از وقتی 6 سالم بوده pc داشتم و ثابت با pc بازی کردم اما از اون زمان تا حالا 6-7 تا کنسول مختلف بازی بوده و این وسطا اومده که همشون الان دارن یواش یواش به درد نخور میشند ! بحثم لزوما رو 360 نبود

ضمن این حرفی که خودم میزنم ، تصمیم داشتم ps4 بخرم ولی با توجه به شرایطم به صرفه نبود و بودجه خرید کنسول و کامپیوتر همزمان هم نداشتم ... . این که کهنه میشند یک اشکال نیست یک حقیقت هست :d

آخرین ویرایش:

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
ممنون که بالاخره به حرف ما رسیدید
تو این نسل دیگه برای گیمری که قصد داره تمام عناوین تجربه کنه تنها PS4 بصرفه نیست چون معلوم نیست هک بشه یا نه مشکلات تعویض بازی دردسرهاشم بکنار
تو این نسل بشدت ترکیب PS4+PC توصیه میشه

درسته که هزینه اولیه کمی زیاد میشه ولی در ادامه بصرفه هم هست . میشه بازیهای انحصاری PS4 خریداری کرد و با بقیه عناوین انحصاری تعویض کرد ... بازهای مولتی پلتفروم هم روی PC با گرافیکی بسیار بهتر و ارزون تر تجربه کرد + بازیهای انحصاری PC .. ویچر3 و بتمن هم عناوینی هستن که روی کنسول های نسل هفتم عرضه نمیشن..
این بهترین انتخاب برای این نسل میتونه باشه.

خود دانید...

آخرین ویرایش:

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
من که فعلا قصد خریدن Ps4 ندارم چون تازه پارسال PS3 خریدم.ولی تا 2 سال دیگه هم بعضی بازی برای کنسول های نسل هفت میاد.مثل:
MGS V و MK X و Far Cry 3.البته باید کم کم برای PS4 هم پول جمع کنم.:d
کنسول های نسل هشت هم فکر میکنم تا چند وقت دیگه کپی خور شن و قیمت بازی ها هم بیاد پایین.
بنظرم بهترین کار اینه که منتظر موند تا کنسول کپی خور شه و بعد خریدش.هر چند ممکنه زمان ببره تا این اتفاق بیوفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر