سری AC از سال بعد بروی کنسولهای نسل هفتم عرضه نخواهد شد

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
40607925657470778760.jpg

بنا به گفته CEO شرکت یوبی سافت جناب Yves Guillemon از سال بعد دیگر قصد عرضه سری بازیهای Assassin’s Creed بروی دو کنسول نسل هفتم PS3.Xbox 360 نخواهد داشت.
اینک به پایان عمر کنسولهای نسل هفتم نزدیک میشویم و زمان ان رسیده به نسل بعد کوچ کنیم

وی طی مصاحبه ایی با GameInformer اعلام کرد
تا پایان سال جاری بازار خوبی برای دو کنسول نسل قبل پیشبینی میکنیم این در حالی است که از سال بعد بدلیل فروش خوب بازیها بروی کنسولهای جدید از نظر من ساخت عناوین از سال 2015 برای کنسولهای نسل قبل سخت و مشکل تر خواهد شد . ما با قدرتی چند برابر و اعتماد کامل به سخت افزار قدرتمند نسل بعدی نقل مکان خواهیم کرد. شرکت یوبی سافت با ایده های تازه و جدید خود در زمینه سخت افزار راه خوبی پیشرو دارد و ما امیدواریم که این شرکت بتواند به خوبی در صنعت بازی سازی پیشرفت کند

در ادامه افزود
در بین دو کنسول نسل قبل کنسول Wii U تقریبا یک کنسول مرده حساب میشود و ما تصمیم داشتیم عنوان بالغ Watch Dogs بروی این کنسول هم عرضه کنیم برای تجدید خاطرات و فروش دوباره این کنسول . امار فروش بازی بروی Wii U ان چیزی نبود که ما پیشبینی میکردیم و همچنین فروش کم سری بازی های Assassin’s Creed روی Wii U که متاسفانه در سال قبل ما کمترین امار فروش بروی این کنسول داشتیم.

منبع

آخرین ویرایش:

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
در نتیجه افتضاحات cross-gen ایی دیگه به وجود نمیاد و کلا کیفیت بازی ها هم میره بالاتر خیلی هم خوب. ساپورت میشه از این حرکت :|

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
این یه حقیقته که هر کنسولی یه عمری داره و کنسول های نسل 7 هم دیگه عمرشون زیادتر از حدش شده!
ps 3 کنسولیه که هم با ps 2 بازی مشترک داره هم با ps 4 !
عجب افتخاری!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من به شخصه احساس داشتم که این،نسل تمومه و کنسول فروختم تا برم به نسل بعد.
خیلی بهتره اثرات cross gen از بین میره.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
شما چقدر خود خواهید؟
شاید یکی توانایی خرید کنسولای نسل جدید و بازیاشو نداشته باشه.

به نظر من خیلی بهتره این جوری چون یه بازی با کیفیت تحویل میدن ... همین واچ داگز اگه برای نسل قبل نمیومد قطعا شاهکار میشد

Masoud75

کاربر سایت
Jul 28, 2014
50
شما حاضريد براي اين بازي (شايد!)باكيفيت دويست هزار تومن بديد؟

چند تا موضوع هست خب . من خودم پی سی باز هستم البته !

اولا هیچ کنسولی وفا نداره ! همین کنسول های الان سه سال دیکه مثل 360 کنار میرند :d

دوما که امکانش هست مثل ps3 و ps2 و XBOX 360 و همه کنسول های دیگه هک بشه و بازی ها ارزون بشند

آخر از همه این که قیمت این دوتا کنسول انصافا نسبت به کیفیت کارشون خیلی خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر