Mortal Kombat X مبارزان انحصاری برای کنسول ها خواهد داشت

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
53151716215070984606.jpg

Ed Boon از NetherRealm Studios مبارزان انحصاری نسخه های کنسولی Mortal Kombat X را تایید کرد.هنوز جزئیاتی در مورد این خبر منتشر نشده ولی به نظر می رسد که شخصیت های مخصوص به نسخه های PlayStaion و XBOX بازی اضافه خواهند شد.

طبق سخنان Ed Boon،شخصیت های بیشتری بعد از انتشار بازی با DLC به Mortal Kombat X اضافه خواهند شد.باز هم Ed Boon چیزی درباره ی برنامه هایی که NetherRealm Studios برای آینده دارد سخنی نگفته است.

منبع

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
q9gyqzbi36v43wkiwhf8.gif

کجایی که یادت بخیر:((از این shitتر نمیشد=((:|بابا این چه....استخ forellah

این فن آرت نیست.مورتال 3 و آلتیمات 3 هم نیست.
یه کد آزاد مارتال کمبات هستش به اسم مارتال کمبات پروجکت که هرکس هر کارکتری میخاد میاره و میبره و نسخه تولید میکنه تاحالا دهها نسخه از مورتال کمبات پروجکت اومده و اینم یکی از اونهاست.
حتی با بازیهای دیگه قاطیش هم کردن مثل استریت فایتر بگردید پیدا میکنید از حجم 5 مگابایت تا دو گیگابایت این نسخه ها هستند.
-------------------------------------------------------
من مارتال کمبات رو خیلی دوست دارم فن مورتال هستم و همیشه جز بهترینها بوده واسم از MK نسخه اول توی آرکیده و MKII توی میکرو تا MKKE توی ایکس باکس360 ولی یه حس بدی بهم میگه این نسخه خیلی خوب از آب در نمیاد یا حداقل به اندازه MKKE یه شاهکار خاطره انگیز نمیشه.
جو بازی ، گرافیک ، حتی گیم پلی به اینجاستیس نزدیک شده و از اون جو خوفناک اما رنگارنگ! مورتال کمبات قبلی فاصله گرفته.احتمالا کارکتر محبوب من Liu Kang هم نیست.
------------------------------------------------------
مورتال کمبات آرماگدون هم جزء نسخه های خوب بود اگر میخواهید همه کارکترها توی یه بازی رسمی مورتال باشن این نسخه رو بازی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر