احتمال ساخت World Of WarCraft 2 توسط بلیزارد

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

طی همایش Gamescom امسال Tom Chilton در رابطه به ساخت دنباله ای برای World Of WarCraft این گونه پاسخ داد: "این موردیست که ما ده سال است در مورد آن صحبت می کنیم. اما به نظر من چالش های زیادی در مسیر ما قرار دارد. مثلا این که شماره بعدی چگونه با نسخه اصلی ارتباط داشته باشد، آیا هر دو در کنار هم باشند یا یکی مکمل دیگری باشد. به هر حال سوالات و مشکلات زیادی وجود دارد که باید قبل از به واقعیت پیوستن این بازی رفع شوند."
در حال حاضر بلیزارد تمرکز خود را بر روی ساخت بسته های الحاقی برای نسخه اصلی قرار داده تا بتواند علاوه بر نگه داشتن گیمر های قدیمی افراد جدید را به سوی بازی جذب کند. تعداد مشترکین بازی پس از عرضه آخرین بسته الحاقی به نام Mists of Pandaria از 12 میلیون نفر در سال 2010 اکنون به تقریبا نصف یعنی 6.8 میلیون نفر رسیده است و بلیزارد امید دارد با عرضه Warlords of Draenor بتواند این رقم را افزایش دهد. با این همه و با توجه به این که بلیزارد در حال ساخت عنوانی معرفی نشده است احتمال دارد World Of WarCraft 2 از هم اکنون در حال ساخت باشد.

منبع

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
چی میشد Blizz یه MMO در دنیای Starcraft با Race های Zerg ، Protos ، Terran میساخت ؟ :(
SC چند تا کتاب هم داره که خیلی خوب توضیح داده بعلاوه اینکه Blizz استاد داستانسرایی هست و میتونست یه اثر عالی از توش در بیاره
ممنون...

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
با این که World Of WarCraft خیلی خوبه ولی امیدوارم بلیزارد به جای اون بیاد وارکرفت 4 را بسازه . خیلی دلم یه وارکرفت جدید می خواد .

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
من نمیدونم این شرکت بدبخت بیچاره ها این همه پول و از کجا میارن هی تند تند پروژه جدید هم برنامه ریزی میکنن. آخه PC هم کنسول نیست که. والا با این بازیاشون...:|

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
من نمیدونم این شرکت بدبخت بیچاره ها این همه پول و از کجا میارن هی تند تند پروژه جدید هم برنامه ریزی میکنن. آخه PC هم کنسول نیست که. والا با این بازیاشون...:|

did you born yesterday ?

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232

شما اصلا میدونی بلیزارد چیه ؟ :| میدونی WoW چیه ؟ :| هی وای من :|
از بزرگترین اشتباهاتم این بوده که هنوز WoW بازی نکردم... اگه 2 ش بیاد اصلا از دستش نمیدم..

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
10 ساله که داره صحبت ساخت WoW 2 میشه؟!! کسی با من صحبتی نکرده :D
خب، تا اونجا که من میدونم سری داستان های وارکرفت برگفته از یه افسانه بریتانیایی خیلی قدیمیه، مبنی بر اینکه چی میشه که در نهایت فقط انسانها روی زمین میمونن. و البته به طبع موقعی WoW 2 ساخته میشه که این WoW تموم بشه و ما سارگراس رو شکست بدیم. اما تا اونجا که من اطلاع دارم هنوز کتابی برای بعد کشته شدن سارگراس وجود نداره که اینا بخوان از روش WoW 2 رو بسازن.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
10 ساله که داره صحبت ساخت WoW 2 میشه؟!! کسی با من صحبتی نکرده :D
خب، تا اونجا که من میدونم سری داستان های وارکرفت برگفته از یه افسانه بریتانیایی خیلی قدیمیه، مبنی بر اینکه چی میشه که در نهایت فقط انسانها روی زمین میمونن. و البته به طبع موقعی WoW 2 ساخته میشه که این WoW تموم بشه و ما سارگراس رو شکست بدیم. اما تا اونجا که من اطلاع دارم هنوز کتابی برای بعد کشته شدن سارگراس وجود نداره که اینا بخوان از روش WoW 2 رو بسازن.

اینا از روی کتاب نمی سازن که:D کتاب ها در جهت تکمیل کردن داستان برای سری عرضه شدن.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
اول بازی آمده ، بعد کتاب ! البته خیلی فکر می کنن اول کتاب بوده بعد بازی !!!
پروژه تایتان نمی تونه باشه ، چون اولن خیلی تعدادشون کم بود ، دوما خوده بلیز اعلام کرده بود که اونایی هم که روی پروژه تایتان کار می کنن آمدن و الان روی WoW کار می کنن ، خوده WoW 2 هم نمی تونه باشه چون هنوز WoW نمرده :D
پس می فهمیم خبر سره کاریه :D:D

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
اول بازی آمده ، بعد کتاب ! البته خیلی فکر می کنن اول کتاب بوده بعد بازی !!!
پروژه تایتان نمی تونه باشه ، چون اولن خیلی تعدادشون کم بود ، دوما خوده بلیز اعلام کرده بود که اونایی هم که روی پروژه تایتان کار می کنن آمدن و الان روی WoW کار می کنن ، خوده WoW 2 هم نمی تونه باشه چون هنوز WoW نمرده :D
پس می فهمیم خبر سره کاریه :D:D
پس همون Warcraft4 میاد /:)

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
. من اصلاً دوست ندارم بليزارد با ساخت واركرفت٤ به خاطراتي كه از واركرفت هاي قديمي دارم تجاوز بكنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر