رییس Xbox میخواهد توم ریدر، آنچارتد Xbox One باشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
47507347880261810599.jpg

فیل اسپنسر، رییس بخش Xbox مایکروسافت اعتراف کرده که کنسول Xbox One نیاز به یک بازی Action Adventure، چیزی در حد Uncharted سونی نیاز دارد و امیدوار است که توم ریدر بتواند این خلع را پر کند.

ایشان در پاسخ به سوال Eurogamer که آیا این حرکت (انحصاری کردن) در راستای مقابله با عنوان Uncharted 4 A Thief's End بود، پاسخ داد:

"به طور حتم. من طرفدار پروپاقرص سری آنچارتد هستم و آرزو داشتم که چیزی در آن سبک را بر روی Xbox One داشته باشیم. ما قبلا چند پروژه را شروع کردیم و نیم نگاهی به آن ها داشتیم، اما در حال حاظر چیزی در آن کیفیت نداریم. این یک فرصت بسیار عالی برای ماست."

هفته قبل و در کنفرانس گیمزکام مایکروسافت، بحث انحصاری بودن عنوان Rise of The Tomb Raider دقیقا مشخص نشد اما اکنون این مسئله تایید شده که این بازی به صورت انحصار زمانی در دست Xbox One هست و این عنوان بصورت آزادانه میتواند بر روی دیگر پلتفرم ها نیز منتشر شود. منتهی اینکه این "مدت" چقدر به طول خواهد انجامید، فعلا مشخص نیست.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب اگه با Uncharted مقایسش کنی اینجوری به نظر میاد :d

خوب آخه قرار نیست که چون آنچارتد یه عنوان خیلی عالی با متای بالای 90ـه، بزنیم یه بازی دیگه رو له کنیم! اونم بازی ای که از سردمداران این سبکه!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
مشکل اصلا خوبی یا بدی انچارتد و یا tomb raider نیستش که مشکل اینه که چرا به جای اینکه یه ip جدید بسازه
داره یه ip که رو همه پلتفرم ها بوده رو "انحصاری" میکنه.......

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
خوب آخه قرار نیست که چون آنچارتد یه عنوان خیلی عالی با متای بالای 90ـه، بزنیم یه بازی دیگه رو له کنیم! اونم بازی ای که از سردمداران این سبکه!
از سردمداران این سبک بود!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
مشکل اصلا خوبی یا بدی انچارتد و یا tomb raider نیستش که مشکل اینه که چرا به جای اینکه یه ip جدید بسازه

خیلی واضح گفته دیگه :D

"به طور حتم. من طرفدار پروپاقرص سری آنچارتد هستم و آرزو داشتم که چیزی در آن سبک را بر روی Xbox One داشته باشیم. ما قبلا چند پروژه را شروع کردیم و نیم نگاهی به آن ها داشتیم، اما در حال حاظر چیزی در آن کیفیت نداریم. این یک فرصت بسیار عالی برای ماست."

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

چون بازی پیشینه و اسم خفنی داره انحصاری کردنش میتونه به فروششون کمک کنه :-/ :d
و به نظرم از اون مهمتر چون نسبت به خروجی مطمئن تره !! من همیشه موافق نیو آی پی بودم و هستم ولی خم رنگرزی که نیست اسپنسر صبح از خواب بیدار بشه بره سر کار به زیر دست هاش بگه خب یه بازی بسازید که برامون با آنچارتد رقابت کنه ! البته خم رنگرزی هم اینجوری نیست :d
خودش هم گفته که :d
هنوز هم هست !!! TR 2013 عالی بود ، عالی :x :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
در قدم بعدی هم بیان RE رو انحصاری کن که بشه TLOU برای مایکروسافت :-j این حرکت هاشون نشون میده که بعد از دو نسل هنوز که هنوزه درس نگرفتن. سونی استودیوهای فرست پارتی جمع میکنه، دستشون رو باز میذاره برای خلق IP های جدید، نتیجه ـش رو هم دیده. مایکروسافت میاد دست به دامن ترد پارتی ها میشه برای مقابله با همین IP ها، استودیو فرست پارتی جدید هم اگه باز کنه، اونارو مامور ساخت IP های قدیمیش می کنه.
343 = Halo
Black Tusk = Gears

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
من کاری ندارم ولی مایکروسافت شعورش کلا کمه. بجای اینکه بیاد بودجش رو صرف درست کردن یه IP جدید بکنه میاد یه بازی که کلا از اولش مولتی بوده و حتی رو PC و PS فروش بیشتری داشته رو پول انحصاری کنه...

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خیلی واضح گفته دیگه :D

خوب باشه انچارتد یا tr از اول که اینطوری نبودن بالاخره باید ریسک کنن دیگه....
اینجوری به جای اینکه بازیارو زیاد کنن باعث میشن یه نسخه بدتر از یه بازی رو به کنسول خودشون بیارن!
(منظورم از بدتر اینه که هر بازی که انحصاری زمانی بوده وقتی به پلتفرم های دیگه اومده قابلیت های بیشتر و باگ های کمنتر داشته!یعنی یه جورایی پلتفرم تست میشه لول)

- - -ویرایش - - -

جواب شما هم هست:d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
=;
راستش من خودم این عمو فیل رو خیلی قبول دارم ،:d ولی Tomb Raider با اون گرافیک ضعیف، انیمیشن های افتضاح ،داستان متوسط و گیم پلی تکراریش به هیچ وجه نمیتونه رقیبی برای Uncharted باشه و بنظرم مایکرو باید به فکر یه IP جدید باشه تا بخواد با Uncharted رقابت کنه /:)
دیگه آبروی سونی فن بوی های دیگه رو نبرید با اینجور حرفا:|
...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
@smoker
الان وضعیت Xbox طوری نیست که اسپنسر بتونه ریسک کنه . و بهترین کاری که می تونسته بکنه انحصاری کردن بازی بوده که تا حدی کیفیتش تضمین شده هست ...

پ.ن:عاقا توم ریدر درست هست نه توم رایدر ...

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
TR 2013 خداییش بازی خیلی خوبی بود :D هر چند بویی از TR های قدیمی نبرده بود ولی یه اثر کلاسیک و خیلی خوب تو این سبک بود .

هر چند بچه ها هم قبلا گفتند که بازی زمانی مثل Unch میشه که سازنده اش ND باشه :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
سیاست جدید مایکرو: هر کاری دوس داشتیم میکنیم آخرش فیل رو میزاریم جلو با جمله های بشر دوستانه و مهربانانش کارمونو خوب جلوه بده

آخه این حرف شما الان چه ربطی به موضوع داره ؟؟ کلن مشکل شما اینه که نمیتونین چیزه خوبی برای دیگران ببینین اگه همین الان ناتی داگ پاشه بیاد برا مایکرو انحصاری بزنه میشه یکی از بدترین و
رذل ترین استدیو های جهان برعکسشم phil spencer اگه الان تو سونی بود همه ی این حرفاش میشد طلا اما چون تو مایکروئه داره فریب کاری میکنه :|
در مورد انحصاری کردنه tr هم مایکرو به هیچوجه کاره ناشایستی انجام نداده که بخواد با حرفای phil ماست مالیش کنه مایکرو داره برای کسایی که XONE دارن کار میکنه تا اونا از داشتن این کنسول راضی باشن مسئول این نیست که ببینه کسایی که کنسولای شرکتای دیگرو دارن چیکار میکنن و یه وقت یه بازی رو انحصاری نکنه که اونا ناراحت نشن و منی که کنسول این شرکت رو دارم از این حرکتش راضیم چون سعی داره کم و بیش جای خالی بعضی سبک هارو تو انحصاریاش پر کنه نمیگم همین کافیه که IP های شرکتای دیگه رو بگیره و انحصاری کنه و خودش IP جدید نسازه اما فعلن برای پر کردن جای خالی سبکه AA این بهترین کاره ممکنه ، چون اگه مایکرو میخواست الان تازه پوله همین کار رو سرمایه گذاری کنه واسه ساختن IP جدید حداقل این IP تا 3 - 4 ساله دیگه کاره ساختش تموم نمیشد که این برای مایکرو خیلی بد بود که 3 - 4 سال از نسل جدید بگذره و هنوز یه عنوان AA درست حسابی انحصاری نداشته باشه در مورده اینکه میتونست از قبل از شروع این نسلم کاره ساخته همچین بازیی رو شروع کنه هم هیچ نظری ندارم چون اون موقع کسه دیگه یی مدیر بخشه مایکرو بود !!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
TR 2013 خداییش بازی خیلی خوبی بود :D هر چند بویی از TR های قدیمی نبرده بود ولی یه اثر کلاسیک و خیلی خوب تو این سبک بود .

هر چند بچه ها هم قبلا گفتند که بازی زمانی مثل Unch میشه که سازنده اش ND باشه :D

وحید منو توجیه کن چجور میشه یه Tomb Raider بویی از TR های قدیمی نبرد هباشه ولی اثر کلاسیکی بشه:D جون من بگو:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر