Ubisoft: میخواهیم حمایت از PC را بهتر بکنیم

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
img_0082.jpg

Alain Corre مدیر اجرائی بخش آسیا( خاورمیانه) و آفریقا شرکت Ubisoft در این باره صحبت هایی کرده است.

Alain Corre :"
ما از اهمیت و نیازهای PCگیمرها با خبر هستیم, و مایل هستیم ساخت و حمایت و از بازی های PC را ادامه و بهبود دهیم. PC جزئی از کسب و کار ما است, PC در سال گذشته 11 در صد افزایش برای ما در پی داشته یعنی در 2012/13 و در 2013/14 هم 15 در صد افزایش را در آمار بازی های PC خود شاهده بودیم و این نشانه ای از ساخت عناوین ما برروی PC است."

Corre ادامه داد:"
ما همچنان تلاش می کنیم نسخه PC عناوین خود را همزمان با نسخه کنسولی عرضه کنیم. برای مثال Assassin’s Creed Unity و Far Cry 4 همزمان برای PC و کنسول ها منتشر خواهند شد. و این هدف همچنان برای عناوین اصلی ما نیز ادامه پیدا خواهد کرد. در آخر ما قصد بهبود و بهتر کردن بهینه سازی عناوین خود که در هر پلتفرمی که روی آن منتشر می شود از جمله PC را داریم."

منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
باور کن من هیچ مشکلی نداشتم ! کاملا مطلوب سر 60 فریم بازی میکردم !
صابر هر کی نشناستت من که میشناسمت:shrewd:

تو کلا ubi منچ هم بسازه که باگ داشته باشه و فریمش رو 5 باشه میگی من مشکلی ندارم باهاش :whistling:

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
373
نام
ممد
چون من نداشتم پس بقیه هم نباید داشته باشن، داداش منطقت یه مقدار مشکل داره فکر کنم ها.
مثلا اگه من بگم بازیهای یوبی سافت به خوبی رو سیستمم اجرا شده معنیش اینه که منطقم مشکل داره یا نمی فهمم؟ مرسی احترام

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
مثلا اگه من بگم بازیهای یوبی سافت به خوبی رو سیستمم اجرا شده معنیش اینه که منطقم مشکل داره یا نمی فهمم؟ مرسی احترام
نه ولی بگی چون واسه من خوب اجرا شده یعنی هیچ کسی هیچ مشکلی نداره منطقت مشکل داره:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
WD واسه من خوب فریم میده. ولی یه سری مشکلات عجیب داره، مثلاً شما نباید تکسچرها رو روی Ultra بذارید وگرنه بازی Stutter پیدا می‌کنه :D
حالا سوالی که این وسط پیش میاد اینه که اینا تستر ندارن؟ قبل از بازی روی چند تا سیستم تست کنن، اگه دیدن مشکل داره کلاً اون آپشن رو حذف کنن :D
همین WD بدون تکسچرهای Ultra میومد تو بازار، هم گرافیکش از کنسول خیلی بهتر بود، این همه هم بهش گیر نمی‌دادن :D

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
373
نام
ممد
نه ولی بگی چون واسه من خوب اجرا شده یعنی هیچ کسی هیچ مشکلی نداره منطقت مشکل داره:D
واسه بقیه بد اجرا شد واسه من خوب اجرا شده.:d
چرا تو بازیسنتر باید همه چی رو کامل توضیح داد:|:d

- - -ویرایش - - -

WD واسه من خوب فریم میده. ولی یه سری مشکلات عجیب داره، مثلاً شما نباید تکسچرها رو روی Ultra بذارید وگرنه بازی Stutter پیدا می‌کنه :D
حالا سوالی که این وسط پیش میاد اینه که اینا تستر ندارن؟ قبل از بازی روی چند تا سیستم تست کنن، اگه دیدن مشکل داره کلاً اون آپشن رو حذف کنن :D
همین WD بدون تکسچرهای Ultra میومد تو بازار، هم گرافیکش از کنسول خیلی بهتر بود، این همه هم بهش گیر نمی‌دادن :D
رو سیستم من رو رز 1080 و تموم تنطیمات رو الترا و کیفیت تکسچر رو High قشنگ 60 فریم میده تا تکسچرو میزاری رو الترا لگ وحشتناک!:d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
چون من نداشتم پس بقیه هم نباید داشته باشن، داداش منطقت یه مقدار مشکل داره فکر کنم ها.

نظریه جالبی بود ! یارو سیستمش پایینه میگه من افت فریم دارم ! دلیل نمیشه بازی رو بکوبونی حالا بازی هیچ کل شرکتو میبرن زیر سوال !

صابر هر کی نشناستت من که میشناسمت:shrewd:

تو کلا ubi منچ هم بسازه که باگ داشته باشه و فریمش رو 5 باشه میگی من مشکلی ندارم باهاش :whistling:

استقبال میشه ! :D

اما نسبت ب شرکتهای بازی سازی دیگه به نظرم یوبی سافت برای PC اوله و لا غیر !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نظریه جالبی بود ! یارو سیستمش پایینه میگه من افت فریم دارم ! دلیل نمیشه بازی رو بکوبونی حالا بازی هیچ کل شرکتو میبرن زیر سوال !

طرف کی هست الان؟ بعد هم این همه آدم مشکل داشتن و دارن، دیگه بازی های Ubisoft معروفن به این که بد port میشن واسه pc... کلا الان همه رو بردی زیر سوال چون بازی خودت مشکل نداره پس هر کسی حرف میزنه سیستم پایین داره حتما! برو ببین که performance رو بررسی کردن.

Assassin’s Creed IV: Black Flag – PC Performance Analysis | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Watch_Dogs – PC Performance Analysis Part #2 [High-End System] | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Assassin’s Creed III – PC Performance Analysis | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
امیدوارم این مشکلات بازدهی بازی های یوبی رو پی سی حل بشه!
با یه کارت غولی مثل 780TI و 16 گیگ رم و یه سی پی یو I7 بازی ای چون ASSASSINS CREED :4BF افت فریم داشت:|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
گیریم اصلا مشکل افت فریم و لگ و ... نداره بازیاش!
بازیی که بیخودی سنگین باشه و هرکسی نتونه بخوبی اجراش کنه یک جور ضعف محسوب میشه دیگه! قبول نداری؟ :D

خداییش من همه جوره همیشه از یوبی حمایت میکنم ولی این قضیه پورت و مشکلاتی که داره رو نمیشه ازش دفاع کرد دیگه 8-|:D

- - -ویرایش - - -

عزیز من فارکرای 3 به هیچ عنوان لگ نداشت چرا رو هوا ی چیزی میگی اتفاقا یکی از بهترین عناوینی بود که رو pcبدون کوچکترین مشکل
پستی که نقل قول کردمو دیدی اصلا؟ :|
اصلا پستمو تا تهش خوندی؟ :D میگم خودم هیچ مشکلی باهاش نداشتم بیشترا هم راحت اجراش میکردن ولی بازم اینطور مواردی پیدا میشه!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

تا وقتی که CD Projekt RED و Bllizzard و Valve هست من حتی Ubi رو به عنوان یه شرکت pc ساز حساب نمیکنم.:bighug:

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی

صابر ساقی ـیت کیه ؟ :D نسبت به شرکت های دیگه؟ کدوم شرکت رو میگی ؟ :D اسم Blizzard به گوشت خورده ؟ :D Valve چی؟ NCSoft چی ؟ :D یوبی سافت حتی توی 20 تا دولوپر برتر پلتفرم PC هم قرار نمیگیره چه برسه بخواد اول باشه!
یوبی سافت بیشتر از 5-6 سال هست حتی یه پورت درست درمون روی PC نداشته و همیشه خدا هم بازی هاش مشکل داشتن... آخرین بازی که برای PC زدن مشکل خاصی نداشت فکر کنم Assassin's Creed 1 بود! این وسط فکر کنم تنها استثنا FC3 بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر