Ubisoft: میخواهیم حمایت از PC را بهتر بکنیم

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
img_0082.jpg

Alain Corre مدیر اجرائی بخش آسیا( خاورمیانه) و آفریقا شرکت Ubisoft در این باره صحبت هایی کرده است.

Alain Corre :"
ما از اهمیت و نیازهای PCگیمرها با خبر هستیم, و مایل هستیم ساخت و حمایت و از بازی های PC را ادامه و بهبود دهیم. PC جزئی از کسب و کار ما است, PC در سال گذشته 11 در صد افزایش برای ما در پی داشته یعنی در 2012/13 و در 2013/14 هم 15 در صد افزایش را در آمار بازی های PC خود شاهده بودیم و این نشانه ای از ساخت عناوین ما برروی PC است."

Corre ادامه داد:"
ما همچنان تلاش می کنیم نسخه PC عناوین خود را همزمان با نسخه کنسولی عرضه کنیم. برای مثال Assassin’s Creed Unity و Far Cry 4 همزمان برای PC و کنسول ها منتشر خواهند شد. و این هدف همچنان برای عناوین اصلی ما نیز ادامه پیدا خواهد کرد. در آخر ما قصد بهبود و بهتر کردن بهینه سازی عناوین خود که در هر پلتفرمی که روی آن منتشر می شود از جمله PC را داریم."

منبع

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
چرا من با 99% از پورت های ubi کوچکترین مشلکی نداشتم, حتی WD هم خوب فریم می داد! :|
در عوض بدترین مشکلات رو با Far Cry 3 داشتم که بعد از نیم ساعت بازی شروع می کرد به stutter های داغون, طوری که مجبور می شدم از بازی برم بیرون و دوباره بیام؟ :|
خیلی غیر عادیه؟ :|

پ.ن: به جای این کارای حاشیه ای هم سرنوشت اون بازی ای که پوسترش رو دیوار تو عکس پست اولرو معلوم کنن ادامه ی Legends رو بسازن حال کنیم!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
ایشون جُک قشنگی گفته
زیادی جدی نگیرید ، حداقل تا انتشار ac و farcry جدید مبنا رو روی این قرار بدید که با ی فاجعه طرف خواهیم بود .
تا خلافش ثابت بشه .

تکنیک ها و متُدهای زیادی برای بهینه کردن بازی روی کنسول یا pc وجود داره که تست های زیادی رو از نظر نرم افزاری و کم کردن حجم polygones ها و نحوه لود شدن و افزایش فضای vram و استفاده از حداکثر توان پردازنده و gpu طلب میکنه که صد در صد وقت و انرژی زیادی رو مصرف خواهد کرد ،
حال سوال اینجاست که کمپانی سازنده اصولا اهمیتی برای این موضوع قایل هست یا نه ! یا فقط بعد از اتمام ساخت و گُلد شدن به فکر سوددهی و برگشت هزینه است یا نگران عکس العمل مردم در مواجهه با باگ ها و مشکلات گرافیکی !

چیزی که یوبی سافت در مدت این چند سال نشون داده این بوده که عملا هیچ علاقه ای به مصرف کننده خودش نداره و فقط به فکر پول سازی هست ولو از دست دادن قسمتی از فن هاش . حرف ایشون فقط ی حربه دیگست برای فروش بالای این دو عنوان و به دست اوردن دل اون عده ، اما باز فقط در حد حرف باقی خواهد ماند یا نه باید منتظر بود و دید .

در رابطه با پاراگراف آخر ، همین تاخیر بین نسخه کنسول و pc به بهانه فروش بیشتر نسخه کنسول یا پایرسی pc خودش اتوماتیک وار این کمپانی رو از pc و pc gamer ها دور کرده ، به نظر من این کمپانی به تغییر رویه کلی و تغییر خط مشی و بازنگری جدی در سی یاست های خودش در قبال pc نیاز داره .

من به شخصه به این حرف ها خوش بین نیستم .

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
جدا Ubisoft با چه رویی این حرفا رو میزنه ؟ اون افزایش فروش بخش PC شرکت بدلیل گسترش و رشد سریع PC Gaming هست وگرنه عملکردشون درمورد PC Gamer ها بنظرم بین بد و افتضاح با بعضی نقاط عطف همیشه در نوسان بوده ، امیدوارم یکم احترام به ما رو یاد بگیرن...

:arrowd:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
شما بازی ها رو روی pc خوب پورت کنید حمایت نخواستیم
من تاحالا با پورتاشون هیچ مشکلی نداشتم حالا اوایل بازی عرضه میشه یه سری مشکلات داره که با دو الی 3 تا آپدیت حل میشه !

منکه تو این 3-2 سال همچین حرکتی از Ubi ندیدم.:| بجز FarCry 3 تمام بازیاشون روی PC افتضاح بودن 8-|

:| :| :| !
کجا افتضاح برادر من !
Assassins Creed 4 که عالی بود
Splinter Cell Blaack List که دیگه حرفی برای گفتن نذاشت !
Watch Dogs که دیگه حرفی براش نمیمونه !
و خیلی های دیگه که خیلی از عناوین همسبکشون سر تر بودن !

جدا Ubisoft با چه رویی این حرفا رو میزنه ؟ اون افزایش فروش بخش PC شرکت بدلیل گسترش و رشد سریع PC Gaming هست وگرنه عملکردشون درمورد PC Gamer ها بنظرم بین بد و افتضاح با بعضی نقاط عطف همیشه در نوسان بوده ، امیدوارم یکم احترام به ما رو یاد بگیرن...
جدا چه طوری اومدی اینو گفتی ! همکاری Nvidia و یوبی رو که کلا ولش کاری ندارم که PC گیمینگ رو داره افزایش میده با عناوینی که در دست ساخت داره !
ازین احترام بالا تر که دارن بهترین محصولو میدن بیرون ما هم احترام میذاریم ارجینال میخریم ! بی خیال بابا !

البته حمایت از زبان یوبی سافت تعبیر دیگه ای داره ، DRM آنلاینی که کلا از بیخ مشکل داره ، پورت های فاجعه ، سیستم مضخرف Uplay و ...

DRM که کلا ماسید ! تو یه بازی به صورت حرفه ای استفاده شد که اونم هاواکس 2 بود که بعد مدتی خود یوبی به دلیل احترام تقابل به گیمر ها و اعتراضشون پچ افلاین رو عرضه کرده ! وگر نه یوپلی خیلی خوبه الان عناوین دیگه ای هم به غیر عناوین یوبی دارن روی یو پلی ساپورت میشن !

جالیه که بازیاشون از بازیای استدیوهای دیگه روی پی سی باگ بیشتری داره نمونش ac iv و watch dogs
باگ جزیی از بازی هست خصوصا توی بازیهای OPEn World ! والا به شخصه دو تا بازیو تموم کردم اونجور باگی ندیدم که بزنه تو ذوقم !
کلا ماها عادت داریم گنده کنیم یه سری مسائل رو !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
کجا افتضاح برادر من !
Assassins Creed 4 که عالی بود
Splinter Cell Blaack List که دیگه حرفی برای گفتن نذاشت !
Watch Dogs که دیگه حرفی براش نمیمونه !
و خیلی های دیگه که خیلی از عناوین همسبکشون سر تر بودن !
الان منظورت فریم دهی و لگه؟ :D
با بقیه پستت موافقم ولی برا WD واقعا هیچ جای دفاعی نداره خداییش :D لگی که داشت خیلی از کسایی که سیستم قوی هم داشتنو از پا در آورده بود :D کم پیش میاد یک تاپیک مشکلات یک بازی 111 صفحه بره جلو :D بعدشم که یوبی آپدیت داد بدتر شد و بهتر نشد ولی همین بچه های خودمون مد ساختن گرافیک عالی میشد لگ هم تقریبا بهتر میشد!

من همه جوره عشق یوبی ـم ولی خداییش سر این پورتاش باید بهتر عمل کنه دیگه :D
من فقط امیدم به اولین بازی نسل بعدیش که کراس جن هم نیسته یعنی AC U :D

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
الان منظورت فریم دهی و لگه؟ :D
با بقیه پستت موافقم ولی برا WD واقعا هیچ جای دفاعی نداره خداییش :D لگی که داشت خیلی از کسایی که سیستم قوی هم داشتنو از پا در آورده بود :D کم پیش میاد یک تاپیک مشکلات یک بازی 111 صفحه بره جلو :D بعدشم که یوبی آپدیت داد بدتر شد و بهتر نشد ولی همین بچه های خودمون مد ساختن گرافیک عالی میشد لگ هم تقریبا بهتر میشد!

من همه جوره عشق یوبی ـم ولی خداییش سر این پورتاش باید بهتر عمل کنه دیگه :D
من فقط امیدم به اولین بازی نسل اولیش که کراس جن هم نیسته یعنی AC U :D

باور کن من هیچ مشکلی نداشتم ! کاملا مطلوب سر 60 فریم بازی میکردم !

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
کلا تو این چند سال اخیر یوبی نتونسته بازی با کیفیت خوب بده همه مشکلات فریم و باگ میشد دید تو PC که اینطوری بود

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من هم با 560 ti تو بازی Watch Dogs مشکلی نداشتم ، قبل اولین آپدیت رسمی یوبی ، نمی دونم الان اینطور که شماها می گین یعنی چشم من مورد داره؟ :-/ بعد از اولین آپدیت خیلی بد شد ، سر آپدیت دوم به کل حذف شد لگ ها ، البته تا آپدیت دوم کارتمم تغییر کرد ، ولی خوب حالت دوم رو روی هر دو کارت تست کردم . بعد می گن به تاپیک بازی سر بزنید ، منی که بازی کردم و دارم می بینم چرا باید به تاپیک سر بزنم؟
دنبال مد برای رسیدن به حالت E3 بودم ، اما نه برای برطرف کردن لگ . فریم هم که ماشالله خیلی می ده مانیتور نمی کشه یا V-Sync روشن کنم . نمی دونم بعضی ها چطور این همه مشکل دارن ، همون GFS هم خیلی روون بازی کردیم من و دوستم ، تازه سیستم اون بابا Dota 2 رو روی تنظیمات آخر خیلی فریم کم می ده!!
الان نگید من فن یوبی هستم ، چیزی هست که خودم دارم می بینم و بازی می کنم! از یه زمانی به بعد هم همه ی بازی هاش رو تهیه کردم و شاید کامل بازی نکرده باشم ( چند وقتی هست فقط دارم جمع می کنم فقط یوبی نیست ، نمیدونم چرا نمی تونم بازی کنم ) اما حداقل تست رو کردم! حالا اینکه چرا یه سری اینقدر مشکل دارند رو من نمی دونم!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
من هم با 560 ti تو بازی Watch Dogs مشکلی نداشتم ، قبل اولین آپدیت رسمی یوبی ، نمی دونم الان اینطور که شماها می گین یعنی چشم من مورد داره؟ :-/ بعد از اولین آپدیت خیلی بد شد ، سر آپدیت دوم به کل حذف شد لگ ها ، البته تا آپدیت دوم کارتمم تغییر کرد ، ولی خوب حالت دوم رو روی هر دو کارت تست کردم . بعد می گن به تاپیک بازی سر بزنید ، منی که بازی کردم و دارم می بینم چرا باید به تاپیک سر بزنم؟
دنبال مد برای رسیدن به حالت E3 بودم ، اما نه برای برطرف کردن لگ . فریم هم که ماشالله خیلی می ده مانیتور نمی کشه یا V-Sync روشن کنم . نمی دونم بعضی ها چطور این همه مشکل دارن ، همون GFS هم خیلی روون بازی کردیم من و دوستم ، تازه سیستم اون بابا Dota 2 رو روی تنظیمات آخر خیلی فریم کم می ده!!
الان نگید من فن یوبی هستم ، چیزی هست که خودم دارم می بینم و بازی می کنم! از یه زمانی به بعد هم همه ی بازی هاش رو تهیه کردم و شاید کامل بازی نکرده باشم ( چند وقتی هست فقط دارم جمع می کنم فقط یوبی نیست ، نمیدونم چرا نمی تونم بازی کنم ) اما حداقل تست رو کردم! حالا اینکه چرا یه سری اینقدر مشکل دارند رو من نمی دونم!
دقیقا مسئله همینجاست :D
مشکل پورتای یوبی دقیقا همینه که گفتی! نمیدونی چرا برای یکی خرابه برا یکی درست! هیچ راه حلی هم نداره! هیچ دلیل منطقی هم واسش نمیشه گیر آورد نمونش این پست:
چرا من با 99% از پورت های ubi کوچکترین مشلکی نداشتم, حتی WD هم خوب فریم می داد!
:|
در عوض بدترین مشکلات رو با Far Cry 3 داشتم که بعد از نیم ساعت بازی شروع می کرد به stutter های داغون, طوری که مجبور می شدم از بازی برم بیرون و دوباره بیام؟
خیلی غیر عادیه؟

پ.ن: به جای این کارای حاشیه ای هم سرنوشت اون بازی ای که پوسترش رو دیوار تو عکس پست اولرو معلوم کنن ادامه ی Legends رو بسازن حال کنیم!
واسه ایشون فارکرای 3 پر لگ بوده WD نه! واسه من FC3 رو آخرین تنظیمات با این سیستم بالای 30-40 فریم بدون کوچکترین لگ باز WD توی شهر پر لگ :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
کاری به این بحث های نخ نمای کنسول و pcندارم ولی
یوبی واقعا کارشو بلد هست تو هیچ کدوم از عناوینش هم مشکلی ندیدم رو pc ی سر گردن از نسخه های کنسولی بهتر هست عناوینش

واسه ایشون فارکرای 3 پر لگ بوده WD نه! واسه من FC3 رو آخرین تنظیمات با این سیستم بالای 30-40 فریم بدون کوچکترین لگ باز WD توی شهر پر لگ :biggrin1:
عزیز من فارکرای 3 به هیچ عنوان لگ نداشت چرا رو هوا ی چیزی میگی اتفاقا یکی از بهترین عناوینی بود که رو pcبدون کوچکترین مشکل

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من تاحالا با پورتاشون هیچ مشکلی نداشتم حالا اوایل بازی عرضه میشه یه سری مشکلات داره که با دو الی 3 تا آپدیت حل میشه !

چون من نداشتم پس بقیه هم نباید داشته باشن، داداش منطقت یه مقدار مشکل داره فکر کنم ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر