Sony یک بار دیگر تایید کرد: The Last Guardian همچنان در دست ساخت است

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
08043983261062246225.jpg

Michael Denny،معاون استودیو های جهانی Sony در اروپا،اعلام کرد که The Last Guardian همچنان زنده و در حال توسعه است.

خبر جدید وجود ندارد.بازی همچنان در حال توسعه است.این چیزی است که ما برایش بسیار هیجان زده هستیم و من درک می کنم که چرا مردم همیشه در مورد آن می پرسند.به خاطر اینکه این پروژه هیجان انگیز از یک تیم هیجان برانگیز است.

این اطلاعیه دنباله رو غایب بودن The Last Guardian در E3 امسال منتشر شده که پس از آن Sony اعلام کرد که بازی همچنان در حال توسه است و زمانی نمایش داده خواهد شد که بازی آماده شده باشد.اینکه The Last Guardian کی آماده خواهد شد به یکی از سوال برانگیز ترین مسائل دنیای بازی شده است.

همان طور که دیروز اعلام شد The Last Guardian همچنین در Tokyo Game Show امسال هم حضور نخواهد داشت.

Shuhei Yoshida رئیس استودیو های جهانی Sony در مصاحبه با EuroGamer گفت که شرکت یک "چارچوب زمانی مشخّص" در ذهن دارد و با اینکه تیم سازنده در حال پیشرفت است هنوز بازی به تقطه ای نرسیده است که Sony آن را نمایش بدهد.

منبع

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,769
یکی از کنسول سلر ترین عناوین تاریخ صنعت بازی که نمیشه بی هیچ دلیلی نمایش بدن
به نظر من گذاشتن برای زمانی که واقعا بهش نیاز باشه.
این لامصب آسه پیکه..!
از سیاست سونی شدیدا حمایت میشه. خیلی باهوشن

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
یکی از کنسول سلر ترین عناوین تاریخ صنعت بازی که نمیشه بی هیچ دلیلی نمایش بدن
به نظر من گذاشتن برای زمانی که واقعا بهش نیاز باشه.
این لامصب آسه پیکه..!
از سیاست سونی شدیدا حمایت میشه. خیلی باهوشن
آره از 2009 تا الان یعنی 5 ساله که دلیلی برای نمایش یکی از کنسول سلر ترین عناوین تاریخ صنعت بازی نداره
5 ساله که نیازی هم بهش نداره و احتمالا تا 70 سال دیگه هم نیازی پیدا نخواهد کرد .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,769
آره از 2009 تا الان یعنی 5 ساله که دلیلی برای نمایش یکی از کنسول سلر ترین عناوین تاریخ صنعت بازی نداره
5 ساله که نیازی هم بهش نداره و احتمالا تا 70 سال دیگه هم نیازی پیدا نخواهد کرد .

از سال 2009 که ps3 تقریبا سوددهیش شروع شد و فروشش خوب شد
الانم که ps4 در صدره
ولی با این اوصاف که ماکروسافت داره پیش میره ( انحصاریهای کنسول سلر ). فکر کنم نهایت سونی تا e3 2015 به این بازی نیاز پیدا خواهد کرد.
اگه بخوام دقیقتر بگم در e3 2015 صد در صد این بازی نمایش خواهد داشت. این جمله رو بوکمارک کنید!!

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
دیگه طوری شده که حتی اگه بازی رو خودم بزارم تو کنسول بشینم بازیش باور نمی کنم که بازی به بازار عرضه شده به خودم میگم حتما دارم خواب میبینم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر