Kojima: سایلنت هیلز کاری خواهد کرد که شما شلوارتان را کثیف کنید!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Silent-Hills-Poo-Pants.jpg

طبقه مصاحبه ای که کوجیما با سایت gematsu داشته، اذعان کرده که، Silent Hills، سایلنت هیل جدیدی که توسط کوجیما و گیلمرو دل تورو ساخته می شود، کاری خواهد کرد که شما شلوارتان رو کثیف کنید!
کوجیما صحبت هایی در نمایش پیش نمایش بازی MGSV PP داشته که در آن توضیح داد: "در اصل ما (کوجیما و دل تورو) قصد داشتیم عنوانی بسازیم که شما شلوار خودتان رو خیس کنید، اما ما تصمیم خود را عوض کردیم. حالا عنوانی خواهیم ساخت که شما شلوارتان را کثیف خواهید کرد!"

او در ادامه توضیح داد که: "برای ساخت یک عنوان ترسناک یک سری محدودیت ها وجود دارد. در یک فیلم سینمایی ترسناک، بیینده می تواند با بستن چشم هایش، منتظر بماند تا صحنه مورد نظر و ترسناک رد شود، اما در یک بازی کامپیوتری این چنین چیزی امکان ندارد و شش دانگ حواس بازیکن به صفحه خواهد بود، به همین دلیل، اگر محدودیتی نباشد، امکان دارد خیلی از بازیکنان عنوان را نصف نیمه رها کنند."

اما کوجیما اهمیتی به این موضوع نمی دهد، و آن ها هر کاری که برای رسیدن به هدف لازم باشد را انجام خواهند داد! کوجیما به شوخی اضافه می کند که: "نسخه Limited این بازی همراه یک دست شلوار منتشر خواهد شد!"

سایلنت هیل جدید دیروز توسط یک دموی قابل بازی که بر روی کنسول PlayStation 4 منتشر شد، معرفی گردید. طبق صحبت های کوجیما، قصد از این کار این بود که مردم خودشان و با تجربه های خودشان این بازی را برای خود معرفی کنند. کوجیما از قصد آخرین پازل دمو را سخت طراحی کرده بود تا تمامی مردم از نقاط مختلف دنیا برای پیدا کردن آن همکاری کنند.

کوجیما می گوید: "من شخصا انتظار داشتم حل معمای نهایی یک هفته به طول بیانجامد، اما واقعا سورپرایز شدم وقتی دیدم این معما در کمتر از نصف روز حل شد!"

کوجیما اطلاعات بیشتری راجب به بازی نداد، غیر از اینکه ایشان حرف S را در انتهای نام بازی تایید کردند. طبق دیده ها و اطلاعاتی که تاکنون دستگیر شده، این بازی در بر روی پلتفرم PS4 منتشر خواهد شد. اطلاعات در مورد دیگر پلتفرم ها فعلا معلوم نیست.

آخرین ویرایش:

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
انشالله حواسشون هست که سایلنت هیل چیزی بیستر از خیس کردن شلواره و اون ویژگیهای نسخه های ژاپنی رو فراموش نمیکنن. ito رو هم بیارن که دیگه خیلی خوبه:d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
امیدوارم بتونن منو بترسونن :d
چون خیلی وقته تو بازی نترسیدم اونم به خاطر تجربه فاتال فریم تو بدترین شرایط محیطیه.
پوست کلفت شدیم سرش.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
حسابشو کنید این بازی با مورفیس هم ترکیب بشه اوه اوه فکر کنم خود میکامی هم چند دست شلوار مصرف کنه پای بازیش:dیادم نمیاد تا حالا کسی همچین ادعایی کرده باشه حتی میکامی.من تو دنیای گیم که نه اما فیلم The Conjuring 2013 رو نصفه شب چراغ خاموش با هدفون دیدم قلبم اومد تو دهنم:-s
حالا دیگه زیاد شلوغش نکن محسن! مگه میکامی بیکاره بره بشینه بازی کنه! میکامی با فیلم ها ترسناک بزرگ شده! این چیزها روش اثری نداره!;)
حالا خیس کردن و کثیف کردن چه فرقی داره! هر دو کنایه از ترساندن هست دیگه!
اتفاقا میکامی تو مصاحبه هاش به تمام سوال هایی که در رابطه با خیس کردن شلوار بوده با قاطعیت گفته:
بله من قول میدم!:>

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
حرفاش بنظر من نشون میده خود کوجیما چیز خاصی از سایلنت هیل نمیدونه... فقط امیدوارم به المان های بازی وفادار باشن.

لینک خبر؟

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اما کوجیما اهمیتی به این موضوع نمی دهد، و آن ها هر کاری که برای رسیدن به هدف لازم باشد را انجام خواهند داد! کوجیما به شوخی اضافه می کند که: "نسخه Limited این بازی همراه یک دست شلوار منتشر خواهد شد!"
=)) =))

امیدوارم بتونن منو بترسونن :d
چون خیلی وقته تو بازی نترسیدم اونم به خاطر تجربه فاتال فریم تو بدترین شرایط محیطیه.
پوست کلفت شدیم سرش.
پیشنهاد میکنم دموی بازی را ببینید. منم اولش فکر میکردم اینکه همه میگن ترسیدیم فقط برا جو دادن باشه ولی واقعن شاهکار بود و به شدت کابوس وار.

حرفاش بنظر من نشون میده خود کوجیما چیز خاصی از سایلنت هیل نمیدونه... فقط امیدوارم به المان های بازی وفادار باشن.

لینک خبر؟
منم کوجیما را نمیشناختم ولی الان تصمیم دارم حتا سری متال گیر را بازی کنم چون قشنگ معلومه کارش را خوب بلده. خبر هم تایید شده.
نمیدونم چرا یه عده میخوان بگن سایلنت هیل را هیچ کس نمیتونه بسازه. هر چی باشه خیلی بهتر از استودیوهای غربی میتونه از پسش بر بیاد این آقای کوجیما :|

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
سایلنت هیل قرار نیست شلوار رو کثیف یا خیس کنه! سایلنت هیل یک داستان فلسفی، یک فضای خاص با المانهای ویژه ی خودش رو داره! با این حرف کوجیما شک کردم به اینکه آیا این بازی واقعا می تونه یه سایلنت هیل خوب باشه یا نه! بدم نمیومد از اوواکو و ماساهیرو ایتو هم استفاده می کردن! اینجوری حداقل کاملا مطمئن میشدم سایلنت هیل واقعی ای از آب در میاد ولی حالا و با این حرفا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر