سایلنت هیل جدید توسط Hideo Kojima و Guilleromo Del Toro ساخته خواهد شد!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سایلنت هیل جدید توسط هیدئو کوجیما و کارگردان معروف سینما Guilleromo Del Toro ساخته خواهد شد! هنوز هیچ اطلاعاتی از بازی در دسترس نیست به جز اینکه بازیگر معروف، Norman Reedus نیز در بازی حضور خواهد داشت. برای دیدن Teaser بازی به زمان 1 ساعت و 16 دقیقه ویدیو زیر بروید:

SoapyWarpig - P.T. Demo - it's not over - Twitch

مثل اینکه این تیزر بخشی از تیزر بازی P.T که سونی در شبکه پلی استیشن منتشر کرده بود است. (یا شاید هم P.T همان سایلنت هیل جدید است)

نصاویر منتشر شده از بازی:

منبع

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,751
نام
مراد حلیمی
نميدونم چرا به طرز خيلي تابلويي حس مي كنم كه p.t همون سايلنت هيل جديد ولي دوباره كوجيما ميخواد ادا دربياره:d

.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
الان یعنی silent hills هم انحصاری هست یا فقط این demo انحصاری بود؟:d
کوجیما که گفته بود دیگه انحصاری نمیسازه :D
احتمال 99.99999999999 % فقط همین P.T انحصاریه :D تازه همین تیزر قابل بازی هم شاید بعدا برا اونور بیاد :-" :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
تنها خوبی که این خبر داشت، میشه گفت که سایلنت هیل بالاخره به دست سازنده های اصیل، یعنی همون team Silent بازگشت ! :bighug: بعد از پاشیده شدن این تیم، بیشتر اعضای اون رو کونامی به استودیوی کوجیما پروداکشن منتقل کرد، البته خالق این عنوان که جناب تویاما بودن، الان داخل Sony Japan تشریف دارن ! که اونجا دارن Siren رو میسازن که الان ما اون رو اصلا کاری نداریم..

سر جمع 2 نفرشون رفتن کوجیما از 10 نفر اصلی.

----------------------------------------------------------------------------------------

این که اول شخصه چه ربطی داره به Silent Hill ؟!

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
WTF :-o استاد داره سایلنت هیل میسازه :x عجب بازی بشه با وجود نورمن و دل توره :bighug:
P.T رو هنوز ندیدم برم دمو رو دانلود کنم تا از کفم نرفت :d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
الان حکم چیه ؟! مثل اینکه یه شایعات ریزی تو نت بوده که احتمال داره بازی انحصاری باشه ! حالا حکم دوستان سونی فن چیه ؟! بقول خودتون سونی الان مثل مایکرو آشغال و عوضی و . . . هست که یه نسخه جدید از یه بازی بازی که قبلا مولتی بوده رو داره انحصاری میسازه ؟! یا نه چون سونی هست دمش گرم عجب کار خفنی زده ؟! و ایشالا مبارکش باد ؟! :-/

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
کوجیما مثلما یک کارگردان داستان گو هست تا دیزاینر! کلا هم به نظر من در حال حاضر بیشتر ازش یک اسم بزرگ مونده نه چیز دیگه ای. کماکان توی 20 سال پیش خودش داره دست و پا میزنه و سال هاست که هیچ چیز جدیدی ازش نمیبینیم! کوجیما میخواست هم نمیتونست سهمی در موفقیت LoS داشته باشه چون توانایی غیر از تکرار کردن MGS (انم نه به شکل جدید!) و کش دادن ان بواسطه استعاره های دموده و نخ نمای خودش نداره! مدت هاست که تنها چیزی که از کوجیما میبینیم تولید ورژن های جدید از شخصیت های MGS1 و سر هم کردن یه داستان جدید در کنار یه روایت منسوخ و قدیمیه!

کلا اینکه کوجیما اصلا بلد نیست یه بازی عین LoS بسازه! شک نکنید اگه تواناییش رو داشت حداقل یه IP بزرگ دیگه در کنار MGS خلق کرده بود! عین آدم های بزرگی عین میاموتو، ویل رایت، وارن اسپکتور، دیوید پری، اریک چاهی و ده ها آدم بزرگ دیکه که روی یه ایده خوب درجا نزدن و تو کارنامشون فقط یک اسم بزرگ و یک دوچین کلون از اون به چشم نمیخوره!
ماکان بیا جواب پس بده :d

به نظرم بهترین خبر کنفرانس بود واقعا شوکه شدم! یعنی میشه یه SH در حد و اندازه( یا حتی بالاتر! ) قسمت دومش ببینیم؟!8->
انتظار یه SH رو از کوجیما داشتم ولی فکر میکردم بعد mgsv میره سراغش به هر حال پتانسیل Kojima Productions خیلی بیشتر از کار کردن روی یه IP هست و فکر میکنم بتونه از پس دو تا بازی بر بیاد.
به احتمال زیاد امشب تو کنفرانس کوجیما بیشتر صحبت کنه دربارش.

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
الان حکم چیه ؟! مثل اینکه یه شایعات ریزی تو نت بوده که احتمال داره بازی انحصاری باشه ! حالا حکم دوستان سونی فن چیه ؟! بقول خودتون سونی الان مثل مایکرو آشغال و عوضی و . . . هست که یه نسخه جدید از یه بازی بازی که قبلا مولتی بوده رو داره انحصاری میسازه ؟! یا نه چون سونی هست دمش گرم عجب کار خفنی زده ؟! و ایشالا مبارکش باد ؟! :-/

اول خونسرد باشید بزارید تایید بشه که کاملا انحصاری هستش تا بعد وارد صحنه بشید و واکنش نشون بدید ، انحصار زمانی با انحصار کامل یک بازی فرق میکنه.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
از اومدن یه سایلنت هیل جدید شدیدا استقبال میشه

فقط تنها نکته ای که نگران کننده هست اینکه بخواد بازی اول شخص باشه. حالا سازنده بازی هر کسی میخواد باشه فقط این بازی رو اگر اول شخص بسازه رسما دیگه سایلنت هیل نیست و فقط یک بازی ترسناک به حساب میاد. امیدوارم حداقل مثل سایلنت هیل 4 فقط توی یک سری محیطهای محدود بازی اول شخص باشه و در اکثر مواقع بازی سوم شخص باشه

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
اول از همه آرامشت رو حفظ کن ;;)
TR ادامه ی بازی قبلیه. اما این بازی اصلا معلوم نیست انحصاری هست، نیست، ریبوت هست، نیست و ...
اگه شرایط TR رو داشت، میتونی تا دلت خواست به سونی فحش بدی. خودم هم همراهیت میکنم >:):d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
سر نسل جدید اتفاقایی داره میوفته که آدم شاخ در میاره :blink:

Japan Studio با Miazaki ٬ BloodBorne!!!

Kojima با Guilleromo Del Toro ٬ Silent hill!!!!!!!

فقط میشه گفت

44813d1398097134-review-wavetrac-limited-slip-differential-q4z0ltl.gif

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من فکر کنم اون گیم پلی که از P.T نشون دادن جدا از اون تیزر سایلنت هیل بود و فقط این دوتا رو پشت هم قرار دادن تا درجه هایپ رو بالا ببرن که بردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر