سایلنت هیل جدید توسط Hideo Kojima و Guilleromo Del Toro ساخته خواهد شد!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سایلنت هیل جدید توسط هیدئو کوجیما و کارگردان معروف سینما Guilleromo Del Toro ساخته خواهد شد! هنوز هیچ اطلاعاتی از بازی در دسترس نیست به جز اینکه بازیگر معروف، Norman Reedus نیز در بازی حضور خواهد داشت. برای دیدن Teaser بازی به زمان 1 ساعت و 16 دقیقه ویدیو زیر بروید:

SoapyWarpig - P.T. Demo - it's not over - Twitch

مثل اینکه این تیزر بخشی از تیزر بازی P.T که سونی در شبکه پلی استیشن منتشر کرده بود است. (یا شاید هم P.T همان سایلنت هیل جدید است)

نصاویر منتشر شده از بازی:

منبع

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Twitch

گیم اسپات الان داره P.T رو بازی میکنه. گرافیک بازی فوق العادست.

البته مثل اینکه آخر P.T مینویسه این تیزر تعاملی ارتباط مستقیم با Silent Hill نداره.

در ضمن P.T توسط کوجیما پروداکشن ساخته شده.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
خوب در حال حاضر متوجه شدم که چرا Norman Reedus و Kojima در Comic-Con همدیگر رو ملاقات کردند . البته کوجیما قبلا علاقه به ساخت Silent Hill با موتور گرافیکی FOX Engine رو داشتند و احتمالا پروژه ساخت بازی چند ماه پیش آغاز شده اما در حال حاضر مشغول ساخت MGS V TPP می باشند و بعید می دونم وقت کافی برای ساخت Silent Hill و یا P.T رو در حال حاضر دارند و احتمالا ساخت بازی در مراحل اولیه هست تا ساخت پروژه بزرگ و بسیار مهم ایشون به اتمام برسد .

scd4lseiq9k4z5zao33z.jpg

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها یادتون برای عرضه متال گیر کوجیما چه ویدیویی منتشر کرد b-)
منکه میگم این همون سایلنت هیله اینو داده سوپرایز کنه >:)

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
مادر بگرید ! بهترین خبری که این گیمزکام شنیدم ! :((:((:((:(( یعنی بهترین صبحی که میشد بعد از همایش گیمزکام انتظار داشت، همین بودش ! :love::d اصلا بهترین گیمزکام عُمرم بودش لامصب !
اینم گیف جدید:
http://a.pomf.se/isnrxl.gif
یعنی واقعا از خوشحالی نمیدونم چی بگم...
=======
تنها خوبی که این خبر داشت، میشه گفت که سایلنت هیل بالاخره به دست سازنده های اصیل، یعنی همون team Silent بازگشت ! :bighug: بعد از پاشیده شدن این تیم، بیشتر اعضای اون رو کونامی به استودیوی کوجیما پروداکشن منتقل کرد، البته خالق این عنوان که جناب تویاما بودن، الان داخل Sony Japan تشریف دارن ! که اونجا دارن Siren رو میسازن که الان ما اون رو اصلا کاری نداریم..
ولی بازم میشه انتظار یه سایلنت هیل ناب و درجه یک و از همه مهم تر اصیل رو داشت ! حالا مواردی از قبیل Fox Engine و حضور اُستاد کوجیما و و وو بماند ! :d:x

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
بلخره سایلنت هیل به دست یک کسی افتاد که بتون سایلنت هیل رو در همه ابعادش درک کنه.:bash:
تبریک بهترین خبر برای طرفدار های این بازی و البته طرفدار های ژانر ترس.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Wooow

جون تو این عکسا رو دیدم الان جرات نمیکنم برم p.t رو دانلود کنم. سایلنت هیل جدید ینی در ارتباط به این بازی هست؟ متوجه نشدم

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
نورمن ریداس و کوجیما ؟!!!!!!!!!!!!! هوووووووووووووولی هلللللللللللللللللللل! چقدر قشنگه که این دو مرد خوشتیپ کنار هم وایسن دو مردی با دنیاهای جداگانه که برای ساخت دنیایی جدید دست به همکاری می زنن :bighug:

دوستان میشه لطف کنین و بگین مخفف PT چیه ؟!

من الان تریلر این بازی رو دیدم. گویا می گن این یه تیزر هست برای سایلنت هیل بعدی. یعنی میشه ؟ کارگردان مورد علاقه ی من با بازیگر مورد علاقم دارن بازیِ مورد علاقم رو می سازن؟!!!!!!!!!!!!! وای خیلی هیجان زدم !

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
من فکر کردم گیمز کام با تمام شدن کنفرانس ها دیگه چیزی برای رونمایی نداره.ولی حقیقتا این خبر برای من بهترین سورپرایز نمایشگاه بوده تا به الان.

- - -ویرایش - - -

نورمن ریداس و کوجیما ؟!!!!!!!!!!!!! هوووووووووووووولی هلللللللللللللللللللل! چقدر قشنگه که این دو مرد خوشتیپ کنار هم وایسن دو مردی با دنیاهای جداگانه که برای ساخت دنیایی جدید دست به همکاری می زنن :bighug:

فکر میکنم کسی نمیدونه فعلا مخفف چیه.به نظر میاد دوباره باید شاهد مسخره بازی های کوجیما سر معرفی این بازی باشیم.:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
گیم اسپات :
P.T. stands for "playable teaser"
P.T الآن تیزر قابل بازی سایلنت هیل جدیده که کوجیما و دِل تورو میسازن !؟ :-/ خب کوجیما و دار و دسته اش میمردن این رو دیشب مثل آدم میگفتن !؟ 8-| بعد 7780s Studio الآن Moby Dick Studio جدیده !؟ 8-| :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر