Rise of the Tomb Raider به صورت انحصاری زمانی برای پلتفرم XBox منتشر خواهد شد (آپدیت)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
rise_of_the_tomb_raider1.jpg

Microsoft امروز اعلام کرد که بازی جدید از سری Tomb Raider انحصاری XBOX خواهد بود.

Darrel Gallagher،رئیس استودیو سازنده ی بازی یعنی Crystal Dynamics،در کنفرانس Microsoft در گیمزکام بر روی صحنه حاضر شد تا اعلام کند که Rise of the Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 تنها برای XBOX عرضه خواهد شد.

Rise of the Tomb Raider دنباله ای برای بازی سال قبل که ریبوتی از فرنچایز Tomb Raider بود و برای PS3 و XBOX360 و PC منتشر شد،می باشد.

منبع

========
آپدیت:

رئیس بخش Xbox یعنی فیل اسپنسر تایید کرده است که بازی Rise of The Tomb Raider تنها به صورت زمانی در انحصار پلتفرم Xbox است.
اگر چه او از ذکر این مدت خودداری کرد.
دیشب، در حین کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه گیمز کام، مایکروسافت و Square Enix خبر شکه کننده انحصاری بودن بازی ذکر شده برای پلتفرم Xbox (که طبق سخنان اسپنسر شامل هر دو کنسول این خانواده یعنی Xbox 360 و Xbox One میباشد) و همچنین تاریخ عرضه - تعطیلات 2015- را اعلام کردند.
اما جمله بندی اسپنسر باعث شد که دیگر پلتفرم هایی که امکان انتشار این بازی بر روی آنها وجود دارد با قطعیت مشخص نشود، وی این ماجرا را با بازی هایی مانند Dead Rising و Ryse مقایسه کرد که در راه انتشار بر روی PC هستند.
اسپنسر تاکید کرد که Square Enix-مالک استدیو Crystal Dynamics سازنده بازی های Tomb Raider-میتواند بازی را بر هر پلتفرمی که میخواهد بعد از پایان مدت قرارداد انحصاری منتشر کند.

منبع

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با این کارا 5 میلیون ، 10 میلیون نمیشه :D

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
چه جالب :D تایید شده که اسکوئر باشه ناشر هست؟ اگر اسکوئر باشه که احتمال اینکه برای پلتفرم های دیگه هم منتشر بشه زیاده=p~

خب وقتی Microsoft ناشر بازی نیست انتظار داری SONY ناشر بازی باشه ؟:D خب معلومه که Square Enix ناشره :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من بی طرفم فعلا چون کنسول ندارم اما هایپ سونی امشب میترکونه کنفرانس رو! مخصوصا اون بازی ترسناک جدیدش!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ینی چی یه بازی که شماره قبلش کلی تو کنسول سونی فن داره چه معنی میده این کار؟ واقعا وضعیت ماکرو خیلی خراب هست که مجبور به چنین کار چرتی بشه. این کار چیزی مثل انحصاری شدن بایونتا2 به دلیل وضعیت خراب وی یو هست. این کارا چیزی رو حل نمیکنه فقط باعث تنفر بیشتر میشه

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
واقعا چرا :((
شماره قبلیش عالی بود! این رو هم باید مثه GTA V با تاخیر بازی کنیم...

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
امیدوارم بعد یک مدت برای PC هم بیاد بدجور دوستش دارم :( :|

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
به شخصه بازی رو دوست دارم ولی با وجود آنچارتد جای چنین بازی ای احساس نمیشه رو ps !
اما یه نکته اینکه مایکروسافت میاد و با اون قدرت مالی بالایی که داره بازیسازها رو متقاعد میکنه که بازی هایی که قبلا مولتی پلتفرم بودن رو انحصاری کنه زیاد جالب نیست!

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
وقتی فروش بازی افتضاح شد مجبور میشن برا اتاری هم بزنن بازیو نگران نباشید

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من که بی طرفم :-"

ولی متال گیر 4 برای سونی , تایتانفال برای مایکرو , اسپلینتر سل برای مایکرو مثال هایی هستند از Third Party هایی که طی سال های نه چندن دور انحصاری شدن ولی بازم از انحصاری در اومدن :-" :-"

Third Party ها اصولا عشق پولن میاد یکبار بازی رو انحصاری میدن بعدش دوباره میان غیر انحصاریش میکنن !

:d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
با این واکنشی که طرفدارا داشتن دیگه اگه قرار بر این هم بود که انحصاری زمانی باشه مایکرو هرکاری میکنه که انحصاری دائمیش کنه.مثل قضیه Bayonetta و Titanfall

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
واقعا مایکروسافت کار خوبی کرده باید یه جوری ضعف کنسول رو جبران کنه

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
هرچند فعلا چیزی نمیگن، اما من مطمئنم انحصاری زمانی هست و به فاصله 1 سال برای PS و PC هم منتشر میشه.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
من که بی طرفم :-"

ولی متال گیر 4 برای سونی , تایتانفال برای مایکرو , اسپلینتر سل برای مایکرو مثال هایی هستند از Third Party هایی که طی سال های نه چندن دور انحصاری شدن ولی بازم از انحصاری در اومدن :-" :-"

Third Party ها اصولا عشق پولن میاد یکبار بازی رو انحصاری میدن بعدش دوباره میان غیر انحصاریش میکنن !

:d
MGS 4 کی از انحصار درومد :d تایتانفال هم که هنوز انحصاری بید :>

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر