Far Cry 4 یک گام مهم رو به جلو بر می دارد

|MohamaD|

کاربر سایت
Apr 6, 2012
145
نام
محمد
hbe58zvmqq1miae7d65g.jpg

مدیر خالق سری Far Cry آقای Alex Hutchinson می گوید: امسال یک بازی open-word رو عرضه خواهیم کرد که به طور کلی بازیکن ماموریت بیشتری خواهد داشت.

در یک مصاحبه ای که با آقای Alex Hutchinson خالق این سری صورت گرفته است به شرح زیر است:

این پاییز بازی Far Cry 4 نشان خواهد داد که از بازی Far Cry 3 که متعلق به سال 2012 است یک گام مهمی رو به جلو بر داشته است. Hutchinson همیچنین درباره ی اصلیت این پروژه می گوید و Ubisoft به چه چیزی نیاز دارد تا پیشرفت کند و عاقبت خوبی داشته باشد سخن گفت.

"پس از اتمام پروژه ی Far Cry 3، کار بلافاصله بر روی این عنوان شروع شد و من هم به آن پیوستم." Hutchinson در مصاحبه ای با شرکت نوشیدنی Red Bull می گوید: ایده این است که برای ساخت بهترین و موفق ترین عنوان باید عناصر بازی قبل را با ویژگی های جدید ادغام کرد و با استفاده از ایده تازه و جدید در گیم پلی، یک گام مهم را به جلو برد. مهم ترین چیز برای من دادن ماموریت بیشتر به بازیکن و ساختن ابزار بهتر و اضافه کردن co-op به بخش داستانی بازی است که می تواند برای مردم جالب تر باشد. ما در تلاش برای ساخت یک عنوان بدون نقص هستیم.

توسعه دهندگان بازی Far Cry یعنی Ubisoft Montreal در حال ساخت مراحل اصلی این بازی هستند و بخش چند نفره بازی توسط استدیوی Red Storm Entertainment در دست ساخت است یک سری از ماموریت های جدید وجود دارد که در خارج از محیط(هیمالیا) بازی است. Hutchinson توضیح بیشتری در مورد این مسئله نمی دهد.

همچنین Hutchinson توضیح می هد که چرا محیط گیم پلی بازی Far Cry 4 در هیمالیا و Kyrat قرار دارد، Ubisoft می خواست محلی را انتخاب کند، که از یک راه جدید، گیم پلی بازی را چالش بکشد. و او گفت محیط هیمالیا عمود است و می تواند توصیف خوبی باشد برای این چالش.

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من که فارکرای 3 رو تا سه چاپتر یشتر بازی نکردم
رفتن دبنال شکار حیوانات اینا حوصله ام سر رفت پاکش کردم ولی گرافیک و شوتینگ خوبی داشت
امیدوارم توی این دیگه خبری از حیوان کشتن و رفتن واسه رایدو و اینا نباشه

ekt

کاربر سایت
Apr 5, 2013
127
نام
علیرضا
رفتن دبنال شکار حیوانات اینا حوصله ام سر رفت پاکش کردم ولی گرافیک و شوتینگ خوبی داشت

برا شما اینطور بوده ولی من که خیلی حال میکردم:D
و اینکه شکار رفتن اختیاره واسه آپگرید کردن شما میتونستید اصلا شکار نرید و از مراحل داستانی لذت ببرید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظرم اگر به بازی Snowboarding و از این جور مخلفات اضافه کنن خیلی جالب میشه، به خصوص این که توی کوه های هیمالیا هست:D با شرکت Redbull هم قرار داد دارن:D

مشکل فارکرای 3 برای من این بود که همش یه جور بود، یعنی تغییر خاصی توی طراحی مراحل مختلف نبود.:D امیدوارم حلش کنن توی این نسخه.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
بنظرم 50 درصد FC 3 بد بود و 50 درصد دیگش خوب بود . یعنی تا قبل از حمله به پایگاه واس ( خواستم اسپویل نشه :d) بازی بشدت برام کسل کننده بود ولی بعد
از اون بازی خیلی بهتر میشه .
چیزی که درمورد FC 4 برام مهمه اینه که سازندگان توازن رو حفظ کنن .

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
من دوتا نسخه ی 2 و 3 که از فارکرای بازی کردم کلی بهم حال داد;;)...امیدوارم چهارمیش هم همینطور باشه و بره پی کارش:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
شما حال نکردی :D
بنده زندگی کردم با این بازی!
هر کاری که توی این بازی انجام میدادی باید با قائه خودش میبود! کشتن حیوانات رو هوا که جذابیتی نداره! برای بدست آوردن Weapon Holster جدید باید حیوون مخصوصش رو میکشتی و پوستشو میکنی کرفت میکردی و برای بقیه چیزا حیوانات مختلف!
و همینطور گرفتم مقر دشمن فوق العاده بود که توی تریلرای نسخه 4 ـم فوق العاده تر هم شده و فیل و ... هم اضافه شدن!

اگه از 3 خوشت نیومده شک نکن از 4 ـم خوشت نمیاد چون دقیقا مثل همونه و ساختارش تغییری نکرده!
--

فقط تا الان محیط این نسخه بدجوری منو گرفته! فوق العادس محیطش :D

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
این Dunia engine تا اونجایی که یادمه برای farcry2 بود !
هنوز انجینشون همونه ؟ تریلر ها که خیلی خوبن ، میشه بهش اندک امیدی داشت .
دنیا انجین برای ساخت نسخه دوم استفاده شد و دنیا 2 که نسخه تغییر یافته همون کرای انجین بود تو نسخه سوم استفاده شد و انجین نسخه چهارم هم احتمالا ارتقا یافته دنیا 2 هست!

- - -ویرایش - - -

من فقط امیدوارم در این نسخه تمساح و کوسه وجود نداشته باشه :d
-No sharks in FC4…. but there are Demon Fish, and honey badgers
>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر