Mass Effect: گشت و گذار در دنیاهای ناشناخته! (اطلاعات منتشر شده در Comic-Con)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
kgdon5utssw6f8ow09o5.jpg

خب Bioware پنلی توی SDCC داشته و اطلاعاتی رو از Mass Effect جدید منتشر کرده که در ادامه بخش هایی از اون رو میخونید:

- اسم بازی Mass Effect 4 نیست.
- Mako برگشته! تصاویری از اون منتشر شده که پایینتر میبینید. ظاهرا توی ویدئویی که از بازی نشون دادن Mako خیلی سریع شده.
- بازی بر اساس کشف مکان های جدید ساخته شده، پس به یه وسیله نقلیه برای اینکار احتیاج دارید.
- رندرهایی از Armor شخصیت ها نشون دادن که تصاویرش رو میتونید پایینتر ببینید
- ظاهرا داستان قراره در زمان زندگی شپرد باشه ولی شپرد توی داستان بازی نیست، شاید بازی در یه کهکشان دیگه اتفاق بیوفته. البته هنوز هیچ چیز به طور رسمی در این مورد گفته نشده.
- اعضای تیم سازنده تاکید میکنند که داستان کاملا جدیده و بازی در مورد شپرد نخواهد بود.
- Timeline بازی به صورت رسمی در پنل اعلام نشد. (تنها اشاراتی در این مورد داشتن)
- در کنار چیز های جدید، یه ذره هم از قدیمی ها میبینید (احتمال حضور شخصیت های قدیمی)
- تمرکز بیشتر MP بر روی همکاری بجای رقابت.
- Mass Effect جدید بیشتر حال و هوای یه دنباله معنوی برای سری اصلی رو خواهد داشت.
- تیم سازنده دوست داره تا جایی که میشه دست بازیکن رو باز بزاره و بهش حق انتخاب بده.
- به لطف Frostbite 3 انیمیشن های بازی فراتر از تصورات اولیه تیم سازنده بازی هستند.
- چندین منبع خبر از کهکشان جدید میدن ولی این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده.
- پایه بازی بر اساس کشف مناطق ناشناخته است و Mako برای گشت و گذار سریع در سیارات مختلف طراحی شده.
- هنوز خبری در مورد نژاد بازیکن ها اعلام نشده.

تصاویر:

منبع

Last edited by a moderator:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خوب راستش من اصلا حواسم به تکامل نبود و تو تخیلات خودم در مورد Mass Effect بودم... :d همین طور که گفتی DNA و پروتئین ها و مایکرومولکول ها این قدر متغیرند که جهش های ژنتیکی مثل هم تو 3 میلیارد سال تکامل زمین تو یه جای دیگه (حتی با شرایط جوی مثل هم) بوجود بیاد.
اما کی میدونه؟ تنها 40 میلیارد سیاره تو راه شیری تقریبا با شرایط جوی و فاصله نسبی از خورشیدش مثل زمین وجود داره. حالا حساب کن 100 هزار میلیارد کهشکان داریم و هر کهشکان هم هزاران میلیارد ستاره... :d شاید... :d

:d منم گاهی اوقات توی این تخیلات میرم اصلا همه چی یادم میره :d جدا از این بحث ها Mass Effect از لحاظ بیولوژی خیلی موجودات Convincing ی داشت، مخصوصا Krogan ها که به عنوان یه موجود هوشمندی که از یه دسته خزنده بزرگ تکامل پیدا کردن و عمر طولانی و چند صد ساله دارن کاملا از لخاظ بیولوژیکی قابل توضیحه، یا نژاد Garuss اینا (اسمش یادم رفته الان خوابم میاد:d) از لحاظ ساختار بدنی و اینا به نظر میان که از پرنده ها تکامل پیدا کرده باشن و برای همین خیلی جامعه یکدست و جمع گرایی دارن. کلا Mass Effect آدم بره توی بهرش خیلی اینجور چیزارو خوب شرح دادن توش.

اتفاقا الان همینو که گفتی داشتم برای یکی از بچه ها میگفتم، احتمالش هست، نمی گم نیست ولی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی نزدیک به غیر ممکن هستش....به دو دلیل:
یکی اینکه فقط شکل و شمایل و سایز و فاصله با خورشید سیاره مهم نیست، همونطور که گفتم تاریخ اکولوژیکی مهمه.
دلیل دومم اینکه خیلی از بیولوژیست ها بر این عقیده هستن که زندگی خیلی Rare تر از این هستش که توی این محاسبات انجام شده فرض میشه و امکان داره تعداد انگشت شماری سیاره کلا توی تاریخ کهکشان و گیتی زندگی توی خودشون داشته باشن (که البته من اصلا از این ایده خوشم نمیاد:d کلی Fantasy دارم راجع به Asari ها:d نمی خوام نا امید بشم).

البته این رو اضافه کنم که زندگی هوشمند بوجود آمدنش خیلی احتمال بیشتری داره، حرفای من در راستای این هستش که زندگی انسانی( Homonoid) احتمالش نزدیک به غیر ممکن هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر