فصل سوم بازی The Walking Dead ساخته خواهد شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
The Walking Dead بازی اپیزودی استودیو Telltale همچنان ادامه خواهد داشت.
Kevin Bruner مدیر Telltale و Robert Kirkman سازنده کامیک های The Walking Dead امروز در Comic-Con ساخت فصل سوم بازی The Walking Dead را تایید کردند.

kylb7tczb9e3381lxx5g.jpg

تاریخ انتشار و جزئیاتی از فصل سوم بازی منتشر نشده است و با توجه به این که فصل دوم بازی هنوز به پایان نرسیده است، بعید است تا به پایان رسیدن فصل دوم بازی خبری از فصل سوم منتشر شود.

Telltale در حال حاضر علاوره بر ساخت اپیزود آخر فصل دوم The Walking Dead در حال ساخت دو بازی Game of Thrones و Tales from the Borderlands است.

منبع

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
اگه بتونن تو فصل سوم یه جوری داستان رو بچسبونن به کمیک خیلی عالی میشه، یعنی یه سری جاها شخصیت های کمیک هم اضافه بشن و ادامه ماجرا :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
از لحاظ دنیا و کارکتر fable مسلما عظیمتره بخصوص واسه کسایی که با کمیک هاش آشنایی دارن...ولی در مورد خود بازی نظر شخصیم اینه که WD روایت داستان جذابتر و شوکه کننده تر و مراحل متنوع تری داشت (خیــــلی متنوع تر).

پایان دو تا بازی (فصل اول هر کدوم) اصلا قابل مقایسه نبود. هر چی WD آخرش با احساس و روان من بازی کرد، WOLF خیلی بد و نا امید کننده تموم شد و تمام اتفاقات مهیجی که داخلش افتاده بود توی یه سکانس طولانی و کسل کننده آخر بازی توجیح و ماسمالی شد رفت.

ولی بازم هر دو بازی اینقدر خوب هستن که هر کسی از ادامشون خوشحال بشه :)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من خودم twauرا بازی نکردم والبته بگم که خیلی هم دوست دارم بازی کنم. از اون سبک هایی هست که خوشم میاد. اما به شخصه فکر میکنم (بدون توهین به دوستان علاقمند به بازی twau ) فقط و فقط و تنها تنها شخصیت کلمنتاین به تنهایی پتانسیلش از هزاران بازی بیشتره! آخر سیزن یک جایی که
کلمنتاین به تنهایی اون بار عصبی و فشار و ترس را متحمل شد فکر نکنم یه بزرگسالش هم بتونه از عهده ش بر بیاد.
به نظرم با وجود بچگیش از همه عاقلتر بود و برا همه یه نقطه قابل اتکا. وقتی یکی را لازم داشتی برا درد و دل یا هر چیز دیگه همیشه کلمنتاین حاضر بود. عاشقششششششششششششششششم.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
خود بازی که حرف نداره...با اینکه فصل یک رو بیشتر دوس داشتم تا اینجا...
راستی یکم گرافیکش رو بیشتر کنن اشکالی نداره ها...یکم فقط...

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
یکی به اینا بگه بیان از مانگا berserk هم یه بازی بسازن ، حال کنیم....

امضا جمع کنیم شاید ساختن :d ولی س . ا . ن . س . و . ر نکنن بازی رو چی میشه

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
فقط انیدوارم شخصیت اصلیش کلمنتاین نباشه!
همه در فروم Telltale الان سر این موضوع Rage کردن ، اونوقت شما میخوای Clementine شخصیت اصلی نباشه ؟ امکان مرگ Clem که وجود نداره چون پرطرفدارترین شخصیت بازی هست و روی فروش تاثیر منفی میذاره و تبدیل شدنش به شخصیت جانبی خیلی جالب نیست مخصوصا اینکه کاراکتری بهتر از Clem نیست که بخواد در حد Lee Evereth باشه...

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
همه در فروم Telltale الان سر این موضوع Rage کردن ، اونوقت شما میخوای Clementine شخصیت اصلی نباشه ؟ امکان مرگ Clem که وجود نداره چون پرطرفدارترین شخصیت بازی هست و روی فروش تاثیر منفی میذاره و تبدیل شدنش به شخصیت جانبی خیلی جالب نیست مخصوصا اینکه کاراکتری بهتر از Clem نیست که بخواد در حد Lee Evereth باشه...

من کاری با ریج ندارم ولی حالم به هم میخوره وقتی میبینم 4 تا آدم گنده هستن و این کلمنتیان هست که همه کارو انجام میده، پیشنهاد میده و از همه بدتر به بقیه دستور میده!

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
بین بازی هایی که پایان های غم انگیز داشتن فکر میکنم پایان فصل اول این بازی از تمومیشون یک سر و گردن بالا تر بود کاری کرد با این ریش بشینیم عین زن گریه کنیم ..... لی لی لی :crying1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر