Crytek: گزارش‌های اخیر درست است اما...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
crysis2art.jpg

حدود 1 ماه پیش بود که گزارش‌های متعددی پیرامون مشکلات مالی Crytek منتشر شد و این در حالی بود که این شرکت سکوت اختیار کرده و آن را تایید و یا تکذیب نکرده بود. حال این شرکت تصمیم به شفاف‌سازی گرفته و در عین تایید ضمنی این گزارش‌ها مواردی را به آن اضافه کرده است.

در طی بیاینه‌ای که به دست GI رسیده است، Crytek از اتفاقاتی خبر داده و همچنین از تزریق سرمایه‌ی بیشتر در جهت استراتژِی‌های بلند مدت خبر داده است، همچنین که اوضاع پیش‌آمده را به خاطر عدم اشتراک تغییرات با کارمندان خویش دانسته هر چند که این امر را به دلیل عدم افشای برخی سیاست‌های شرکت دانسته:
"همانند یک شرکت بازیسازی، Crytek نیز در یک دوران جابه‌جایی بوده است. دورانی که این شرکت را از یک استدیوی سازنده به یک ناشر آنلاین تبدیل کرده است و این امر نیاز به تغییرات اساسی در بخش استراتژی‌های بلند مدت داشته است که یکی از مهم ترین این تغییرات، نیاز به سرمایه بیشتر بود که تامین شده است. ما از شما می‌خواهیم که اوضاع را درک کرده، هر چند که فعلا هیچ‌گونه اطلاعات بیشتری نمی‌توانیم بدهیم اما بدانید که ما باز دوباره بر روی هسته‌ی مرکزی Crytek کارکرده و شرکت برای استراتژی‌های بلند مدت تامین شده است"
همچنین گزارشی به دست آمده که کارمندان Crytek UK بالاخره توانسته‌اند حقوق خود را پس از چند ماه دریافت کنند.

هر چند که Crytek از مساعد شدن اوضاع و تغییراتی اساسی خبر می‌دهد اما آیا به عنوان یک ناشر موفق خواهد بود؟

منبع

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اره موفق خواهد بود. شرکت خوبی هست.از سری کرایسیس به شدت لذت بردم. فارکرای هم که جای خود داره. هنوز هم بهترین قسمت از سری به حساب میاد.
یک بازیباز واقعی از فروپاشی هیچ شرکتی نباید خوشحال باشه. هر چند من خودم به دنبال فروپاشی یک شرکت هستم!!!!!:d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اره موفق خواهد بود. شرکت خوبی هست.از سری کرایسیس به شدت لذت بردم. فارکرای هم که جای خود داره. هنوز هم بهترین قسمت از سری به حساب میاد.
یک بازیباز واقعی از فروپاشی هیچ شرکتی نباید خوشحال باشه. هر چند من خودم به دنبال فروپاشی یک شرکت هستم!!!!!:d

CAPCOM درسته..؟:d:dای شیطون:d

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
خیالمون راحت شد#:-s حقوق کارمندارم که دادند و به احتمال زیاد ساخت Homefront: The Revolution ادامه پیدا کرده. سیاست اشتباه بدجور کار دستشون داد و امیدوارم از این به بعد با یه سیاست درست و واحد پیش برند، هر چند که اگر سیاست زمان فارکرای 1 و کرایسیس و کرایسیس وارهد رو حفظ می کردند هیچوقت اینطور نمیشد، موندم همون روند قبلی که خیلی هم عالی بود چرا باید به Ryse میرسید، اصلا چرا به کنسول رسید!

VXR HUMAN

کاربر سایت
Jun 30, 2014
50
تنها علتی که تا به حال به capcom حمله نظامی نکردم . dmc بوده!

والله باید درشو گل گرفت

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
دور اون قسمت قرمز رو خط بکشید، تمرکز و انرژیتون رو بزارید روی کرایتک و مابقی پست بهزاد :d

به هر حال همین که یه استودیوی دیگه حالا چه محبوب و چه منفور از شکست مالی و تخته شدن درش نجات پیدا کرد خوش حالم. امیدوارم که سوات ( جوات، جواد یا هر چی که شما میگید :d ) از این وضعیتی که درش گرفتار شده بود درس گرفته باشه و از این به بعد بر خلاف ساخته های چند سال گذشته اش تمرکزش رو بزاره روی بازی هایی که جدای گرافیک، کمی هم درون مایه داشته باشن :d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد

هر چند از این کارت لذت بردم ،
ولی خب که چی؟ اخه کپکام چیه که تو دوسش داری؟! باید بره! بعد از ان dmc هنوز هم سنگشو به سینه میزنی؟!
گند زده به همه چی! من هر شرکتی بره ناراحت میشم جز کپکام.
فکر کنم همین روزها خبر مرگشو بیارن!
شما برو همان دویل 2 که کامیا از ان به عنوان بدترین خبر عمرش یاد میکنه( گفته بود من نمیدونستم دارن بدون من بازی میسازن) یا قسمت 4 که با ان داستان مزخرفش به ارزش های سه قسمت پیشین پشت کرد را بازی کنی
بعد ان لات چاله میدان و دویل به اصطلاح 5!
برای تو اره ممکن شکست بازی اهمیتی نداشته باشه اما من نمیتونم ببینم که متای رزیدنت امده روی 65!وقتی رفت ان وقت قیافه هاتون دیدن داره!:d
بد بودن کپکام را من نمیگم میتونی بری ببینی اینافونه چی میگه! من ازش متنفرم متنفر!کپکام واسه ما بازیساز شده! خودشم نمیتونه جمع کنه! واسه ما رزیدنت میسازه! شرکت نادان و احمق!!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
هر چند از این کارت لذت بردم ،
ولی خب که چی؟ اخه کپکام چیه که تو دوسش داری؟! باید بره! بعد از ان dmc هنوز هم سنگشو به سینه میزنی؟!
گند زده به همه چی! من هر شرکتی بره ناراحت میشم جز کپکام.
فکر کنم همین روزها خبر مرگشو بیارن!
شما برو همان دویل 2 که کامیا از ان به عنوان بدترین خبر عمرش یاد میکنه( گفته بود من نمیدونستم دارن بدون من بازی میسازن) یا قسمت 4 که با ان داستان مزخرفش به ارزش های سه قسمت پیشین پشت کرد را بازی کنی
بعد ان لات چاله میدان و دویل به اصطلاح 5!
برای تو اره ممکن شکست بازی اهمیتی نداشته باشه اما من نمیتونم ببینم که متای رزیدنت امده روی 65!وقتی رفت ان وقت قیافه هاتون دیدن داره!:d
بد بودن کپکام را من نمیگم میتونی بری ببینی اینافونه چی میگه! من ازش متنفرم متنفر!کپکام واسه ما بازیساز شده! خودشم نمیتونه جمع کنه! واسه ما رزیدنت میسازه! شرکت نادان و احمق!!!

Hate Level: +9999999999

فقط اینا رو میزارم و میرم:
nqpqeg6xflpiqh0e4r2r.jpg
sihi2vr5xxj3nz822e4s.jpg
x0si5mo8h4gmhrhjpus6.jpg
nzkqm5qwpes5mkyfttij.jpg
dol9ozlvipe199ypn8i1.jpg
9nr7unrcmlk6fzd0s76a.jpg
kkq4xtcvb3h2csthcqsr.jpg
l467v41a4u3eph7xnmff.jpg

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اینا هیچ کدامشون به غیر از ستریت فایتر و حالا با کمی ارفاق دویل به درد نمیخوره!!!
کپکام تو نسل قبل حتی یک ip جدید درست حسابی نتونست بده!
ان مارول کپکام هم بد نبود! به خاطر وسکر و کریس! من مشکلم چیزی دیگه ای هست!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اینا هیچ کدامشون به غیر از ستریت فایتر و حالا با کمی ارفاق دویل به درد نمیخوره!!!
کپکام تو نسل قبل حتی یک ip جدید درست حسابی نتونست بده!
ان مارول کپکام هم بد نبود! به خاطر وسکر و کریس! من مشکلم چیزی دیگه ای هست!
چون با سلیقه تو جور نیستن پس بدرد نمیخورن؟! :-/
کپکام نسل قبل IP جدید درست و حسابی نداشته؟!
nzkqm5qwpes5mkyfttij.jpg
kkq4xtcvb3h2csthcqsr.jpg
nqpqeg6xflpiqh0e4r2r.jpg
6bwe3plfm4irj1v3vdzb.jpg
286ffkvf8qre64rzupvf.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر