آریا استارک سریال Game of Thrones در نقش الی The Last of Us

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
last-of-us-movie-promo-sdcc.jpg

در جریان نمایشگاه کمیک کان امسال آقای نیل دراکمن خالق اصلی بازی تحسین شده ی The Last of Us برای اولین بار به صورت رسمی در رابطه با ساخت فیلم سینمایی The Last of Us صحبت کردند. با توجه به گفته های ایشان آقای Sam Raimi کارگردان سه گانه ی مرد عنکبوتی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد و خود دراکمن فیلمانه The Last of Us را خواهد نوشت. نیل در طول صحبت ها به این موضوع اشاره کرد که چراغ سبز به او داده شده و سعی میکند فیلمنامه را همانند داستان اصلی بازی بنویسد.

سم ریمی همچنین صحبت هایی با نیل انجام داده و به او و تمامی تیمش گفته است که آن ها نیازی به تغیر بزرگ ندارند چرا که داستان باید همانند داستان اصلی بازی باشد. آن ها یک سری صحبت ها هم انجام داده اند در خصوص استفاده از بازیگر توانایی هم چون Maisie Williams ( آریا استارک سریال Game of Thrones) در نقش الی که هنوز این موضوع 100% نشده است و بیشتر در حد یک مذاکره میباشد.

همچنین از آن ها سوال شد که ایا برای نقش جوئل از بازیگری همانند Bruce Campbell استفاده میکنند که ریمی به صورت جمله ای طنز آمیز پاسخ داد" یک جا هم برای بروس پیدا خواهیم کرد ، ریمی همیشه جایی برای همه پیدا میکند خبر دارید که !"
کارگردان این فیلم هنوز مشخص نشده اما نیل بر روی این موضوع تاکید کرد که قصد ندارد این فیلم به یک اقتباس کاملا معمولی از بازی انان تبدیل شود . نیل خودش کارگردان را انتخاب خواهد کرد و به این موضوع اهمیت میدهد کسی که نقش جوئل را ایفا میکند باید درکی کاملا درست از این نقش داشته باشد.
تاریخ اکران این فیلم هنوز مشخص نیست اما اینطور که به نظر میرسد ساخت فیلم The Last of Us تازه شروع شده و حالا حالا ها نباید منتظر اکران رسمی آن باشیم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقایون وحی منزل نیست که شبیه باشن. مهم اکتینگشون هست. منم که با آریا خیلی حال میکنم. امیدوارم نقشش رو به خوبی ایفا کنه و حس الی رو به آدم منتقل کنه. تمام :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آلبته این بانو رو یکم موهاش رو بلند کنن تغریبا شبیه Ellie میشه ....
حالا دقیقا هم لازم نیست شبیه شبیه باشه یه مقدار قدرت بازیگری و اینا هم مهم هست . اینکه چطوری بتونه اون شخصیتی که توی بازی دیدم رو توی خودش زنده کنه به نظرم فعلا از همه چیز مهمتره.

ولی اخرش از نظر شباهت Chloe Grace Moretz رو موهاش رو سیاه کن میشه همون ellie ~_~ لول.

به به، اینبار کارشناسان بازی سنتر در مورد انتخاب کاراکتر بازیگری فیلم نظر میدن. نظر دادن مشکلی نداره ها، مسئله اینجاست که یه جوری نظر میدن که کسی ندونه فکر میکنه همه بیشتر از 20 سال تجربه نویسندگی و کارگردانی و تهیه کنندگی دارن.

پ.ن:
الزاما قرار نیست بازیگر شبیه کاراکتر اقتباس شده باشه.
میخوای یهو بدن avril lavgine بیاد بازی کنه که دو طرفه مهندسان و غیر مهندسان راضی باشن ؟
D:

*joking*

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
به نظر من از این قضیه و اتفاقات نباید خیلی ساده گذشت، داریم در مورد عنوانی صحبت میکنیم که سازندگان اون به قطع داستان سرایی و افق های جدیدی رو در همچین سبک بازی هایی (post-apocalyptic) را روایت کردند. پتانسیل آخرین ما یه چیزی بیشتر از اون حدی هستش که فقط در مانیتور هایی دیده بشه که به کنسول های بازی ما وصل هستش و تجربه اش میکنیم ! به نظر من میتونه به بهترین نحو ممکن هم روی پرده نقره ای سینما هم این مهم اجرا بشه، اتمسفری که ما داخل این شاهکار شاهد بودیم تنازع تلخ و خشونت بار میان دو همنوع رو نشون میداد که به بهترین نحو ممکن به احرا گذاشته شده بود. جایی که باید شکار کنی تا شکار نشوی ! حقیقت هایی تلخ و گزنده در مورد آخرین بازمانده هایی که حاضرند دست به هر کاری بزنند تا کوچکترین اتفاقی برای آنها نیفتد ! تنها چیزی که میتونه این حس رو در عالم سینما بیان کنه، قطعا میشه گفت همین فیلم The Road هست ـش که چنین درون مایه ای رو در خودش داره ! حالا فکرش رو بکنین که مثلا آخرین ما بتونه در عالم سینما هم موفق عمل بکنه ! اونجاست که نشون میده که صنعت بازی ها فقط در سرگرمی صرف خلاصه نمیشوند، بلکه میتونه همیشه لایق بهترین ها باشه..
========
بهترین تصمیم (در رابطه با همین خبر..) اینه که برای انجام این کار یه رفراندوم اساسی بین طرفداران راه بندازن تا نه سیخ بسوزه، نه کباب ! :d بعدشم الن پیج اصلا استایل و رفتار ـش خیلی شبیه تر به کرکتر "الی" هست ـش تا این دختر ! حالا صورت و طرز صحبت کردن و صداش و و بقیه موارد بماند.. از همه مهم تر قراره شاهکار نسل هشتم صنعت بازی بره روی پرده های نقره ای (هنر هفتم) ! :d عالم سینما چیزی که کم داره، فیلم هایی در همین سبک "پساآخرالزمانی" هستش، قطعا اگر به "آخرین ما" توی این قضیه پرداخته بشه، به راحتی تبدیل به یکی از شاهکارهای در هم سبک خودش خواهد شد ! یه چیزی مثل The Road کرمک مک کارتی..
پ.ن: یه نکته دیگه ای که خیلی مهمه اینه که فکرش رو بکنید که مثلا آخرین ما بتونه هم تو گیشه، و هم از نظر منتقدان خیلی موفق عمل بکنه ! اونجا وقتی با خودشون فکر میکنن که همچین فیلی اول از دنیای بازیها، پا به عالم سینما گذاشته، اونجاست که ارزش کار بالا میره و ..
پ.ن 2 : میگم حالا که این "دست به اخراج کردن" نیل و بروس خیلی خوبه، بی زحمت همین سَم ریمی رو هم از پروژه پرت ـش کنن بیرون ! اجرشون با خدا...:d:-"

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,693
نام
علی
به نظر من که همین بانو خوبه
گرچه الن پیج یه چیز دیگه هست:d
اما خوب قیافش با گریم اوکی میشه
نقش جوئل رو میخوان به کی بدن این خیلی مهمه

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من که خوشم میاد ازش نقششو تو GOT دوست دارم بنظرم میتونه موفق بشه.
فیلنامه هم شبیه داستان بازی شده خیلی خوبه.
امیدوارم یه فیلم/بازی آبرومندانه بشه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
جالبه اینا اومدن قیافه الن پیج رو پیچیدن حالا همه انتظار دارن اون رو بیارن واسه بازی تو این فیلم!! کلا همه قیافه واسشون مهمه نه بازی طرف یا اینکه حتی از نظر سن هم بخوره یا نه. خدا شماها رو از ما نگیره تو این سایت

- - -ویرایش - - -

به نظر من از این قضیه و اتفاقات نباید خیلی ساده گذشت، داریم در مورد عنوانی صحبت میکنیم که سازندگان اون به قطع داستان سرایی و افق های جدیدی رو در همچین سبک بازی هایی (post-apocalyptic) را روایت کردند. پتانسیل آخرین ما یه چیزی بیشتر از اون حدی هستش که فقط در مانیتور هایی دیده بشه که به کنسول های بازی ما وصل هستش و تجربه اش میکنیم ! به نظر من میتونه به بهترین نحو ممکن هم روی پرده نقره ای سینما هم این مهم اجرا بشه، اتمسفری که ما داخل این شاهکار شاهد بودیم تنازع تلخ و خشونت بار میان دو همنوع رو نشون میداد که به بهترین نحو ممکن به احرا گذاشته شده بود. جایی که باید شکار کنی تا شکار نشوی ! حقیقت هایی تلخ و گزنده در مورد آخرین بازمانده هایی که حاضرند دست به هر کاری بزنند تا کوچکترین اتفاقی برای آنها نیفتد ! تنها چیزی که میتونه این حس رو در عالم سینما بیان کنه، قطعا میشه گفت همین فیلم The Road هست ـش که چنین درون مایه ای رو در خودش داره ! حالا فکرش رو بکنین که مثلا آخرین ما بتونه در عالم سینما هم موفق عمل بکنه ! اونجاست که نشون میده که صنعت بازی ها فقط در سرگرمی صرف خلاصه نمیشوند، بلکه میتونه همیشه لایق بهترین ها باشه..
========
بهترین تصمیم (در رابطه با همین خبر..) اینه که برای انجام این کار یه رفراندوم اساسی بین طرفداران راه بندازن تا نه سیخ بسوزه، نه کباب ! :d بعدشم الن پیج اصلا استایل و رفتار ـش خیلی شبیه تر به کرکتر "الی" هست ـش تا این دختر ! حالا صورت و طرز صحبت کردن و صداش و و بقیه موارد بماند.. از همه مهم تر قراره شاهکار نسل هشتم صنعت بازی بره روی پرده های نقره ای (هنر هفتم) ! :d عالم سینما چیزی که کم داره، فیلم هایی در همین سبک "پساآخرالزمانی" هستش، قطعا اگر به "آخرین ما" توی این قضیه پرداخته بشه، به راحتی تبدیل به یکی از شاهکارهای در هم سبک خودش خواهد شد ! یه چیزی مثل The Road کرمک مک کارتی..
پ.ن: یه نکته دیگه ای که خیلی مهمه اینه که فکرش رو بکنید که مثلا آخرین ما بتونه هم تو گیشه، و هم از نظر منتقدان خیلی موفق عمل بکنه ! اونجا وقتی با خودشون فکر میکنن که همچین فیلی اول از دنیای بازیها، پا به عالم سینما گذاشته، اونجاست که ارزش کار بالا میره و ..
پ.ن 2 : میگم حالا که این "دست به اخراج کردن" نیل و بروس خیلی خوبه، بی زحمت همین سَم ریمی رو هم از پروژه پرت ـش کنن بیرون ! اجرشون با خدا...:d:-"

یه جاییفن داریم، یه جایی هم شما رو داریم که از سوپر فن رد کردی...من نفهمیدم اینکه این بیاد فیلمش خوب باشه چه کمکی به صنعت بازی میکنه؟! شما یادت رفته بازی بدون خود "بازی" به چه درد میخوره؟! بعد هم رفراندوم راه بندازن؟! اونم فقط بین طرفداران؟! اگر همشون هم فیلم رو ببینن که خرجش رو در نمیاره! بقیه چی؟ بعد هم کارگردان تهیه کننده بوقن این وسط حتما! این کارگردان دو برابر سن من و شما فیلم ساخته حالا ما بهش بگیم چی خوبه چی بد؟!
عالم سینما فیلم اخر زمانی کم داره؟! حتما همه نشستن این فیلم بیاد صنعت سینما رو از این خفت در بیاره. در مورد اینکه چرا الن پیج شبیه الی هست هم یه بار دیگه میگم: این سازندهها بودن که از قیافه و صدای اون دزدی کردن پس دلیل نمیشه حتما اون بازی کنه

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
دوستان لطفا نظر چرت ندید. ی چیزی بگید که یکم محتوا داشته باشه. 3صفحه رفته جلو فقط درباره خوشکل نبودن حرف زدید. اگه دنبال شخصیت زن خوشکل میگردید فیلم های پ.و.رن هست، برید اونا رو ببینید.(کلی شخصیت خوشکل با سنین مختلف توشون هست) وگرنه دید شما کجا و دید ی کارگردان هالیوودی کجا :|

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
میخوای یهو بدن avril lavgine بیاد بازی کنه که دو طرفه مهندسان و غیر مهندسان راضی باشن ؟
:d

*joking*

این فیلمای سخیف رو بچه های ما بازی نمیکنن که!:p :d
= = = = =
ولی برای این نقش همین آریا ستارک بنظرم خیلی بهتر از الن پیجه. پیج صورتش زیادی معصومانه ـست، (فاز) خوی آریا ستارک بنظرم بیشتر میخوره به الی دلستاواس.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
U can Do THis Right Now ! :D

پ.ن : الن پیج قیافش اوکیه , قدش بلند نبود همونُ میوردن! هرچند قدم میتونن درست کنند کوتاه بنظر بیاد
ellen page و maisie williams قدشون بلند نیست!:d
----------------
دوستان اگه قیافه ی maisie williams بابِ میلتون نیست میخواین زنگ میزنم به نیل میگم جاش یکی دیگه رو بیاره (مثلا selena gomez) راضی میشین؟!:d:-/

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من کم کم دارم نسبت به این بازی یه حسی پیدا میکنم که یه عده به خاطر باور هایی که دارن به خودشون بمب میبندن و انتحاری یه جا رو نابود میکنن !! یعنی TLOU از دید عده ای میتونه انقلابی در صنعت سینما ،هوا فضا ، پزشکی ، اقتصاد جهانی ،مبارزه با استکبار و بسیاری موضوعات دیگه رو تحت شعاع خوش قرار بده !!!

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من کم کم دارم نسبت به این بازی یه حسی پیدا میکنم که یه عده به خاطر باور هایی که دارن به خودشون بمب میبندن و انتحاری یه جا رو نابود میکنن !! یعنی TLOU از دیدی عده ای میتونه انقلابی در صنعت سینما ،هوا فضا ، پزشکی ، اقتصاد جهانی ،مبارزه با استکبار و بسیاری موضوعات دیگه رو تحت شعاع خوش قرار بده !!!

والا این عده ای که میگی فن های بازی رو هم سرافکنده و سرشکسته میکنن :|
99%شون هم معلوم نیست قبل از اومدن بازی کجا بودن ؟:-/

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,753
نام
مراد حلیمی
من کم کم دارم نسبت به این بازی یه حسی پیدا میکنم که یه عده به خاطر باور هایی که دارن به خودشون بمب میبندن و انتحاری یه جا رو نابود میکنن !! یعنی TLOU از دیدی عده ای میتونه انقلابی در صنعت سینما ،هوا فضا ، پزشکی ، اقتصاد جهانی ،مبارزه با استکبار و بسیاری موضوعات دیگه رو تحت شعاع خوش قرار بده !!!
اكثرا اقتضاي سن و سال كه "بت سازي" تو اين سن و سالا زياد اتفاق مي افته:d(البته فقط واسه عده خاصي هست و اكثريت رو كاري ندارم)

و گرنه هيچوقت هيچ فيلم و بازي و داستان و ......اينقدر اهميت ندارن و همه فقط براي لذت بردن هستند نه غرق شدن و هضم شدن داخلشون و به مقام پرستش رسوندنشون;)

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر