لیست نقل و انتقالات بازیکنان بازی FIFA 14 منتشر شد | سوارز همچنان در Liverpool

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
suarez.jpg

طبق گفته شرکت EA دارندگان بازی فیفا 14 هم اکنون میتوانند با یک اپدیت کوچک شاهد انتقال بازیکنانی هم چون James Rodriguez به رئال مادرید ، Alexis Sanchez به آرسنال و Lewandowski به بایرن مونیخ باشند. قابل ذکر است بازیکن سابق تیم Liverpool که به تازگی به باشگاه بارسلونا اسپانیا پیوسته با این اپدیت به این تیم انتقال پیدا نمیکند زیرا وی در جام جهانی 2014 برزیل با گاز گرفتن یکی از بازیکنان تیم ایتالیا از طرف کمیته انضباطی اخطار گرفته و حق بازی کردن در هیچ تیمی را تا اتمام 6 ماه محرومیت فوتبالی ندارد.

اخرین نسخه از سری بازی های محبوب فیفا با عنوان FIFA 15 قرار است در 25 و 26 ماه سپتامبر برای 3DS, PC, PlayStation 3, PS4, Wii, Vita, Xbox 360و Xbox One عرضه شود. همچنین بخش Ultimate Team Legends این بازی در انحصار کنسول های XBOX 360 , One میباشد.
منبع

fifa14.jpg

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
حتما پول دادن به EA که این بازیکن رو نبرید بابا ما 1 نفر بیشتر نداریم تو تیم که بتونه گاز بگیره :( :d آخه کجا میبریدش.؟:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دلیلشون تو حلق هرچی فیفا بازه :D خوب گناه گیمرا چیه (فن بارساییا) که میخوان از بازیکن تیمشون استفاده کنن :| خوب اگه این جوره باید تو لیورپول هم نشه باهاش بازی کرد :|

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
سوارز با این اپدیت به این تیم انتقال پیدا نمیکند زیرا وی در جام جهانی 2014 برزیل با گاز گرفتن یکی از بازیکنان تیم ایتالیا از طرف کمیته انضباطی اخطار گرفته و حق بازی کردن در هیچ تیمی را تا اتمام 6 ماه محرومیت فوتبالی ندارد.
بابا فوتبال واقعی و یه سری اتفاقاتش چه ربطی به FIFA داره آخه؟=))
بعدش Lewandowski که از پارسال که تو دورتموند بازی میکرد بازیکن بایرن بود و انتقالش قطعی شده بود دیگه چرا؟:eek:

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان این اپدیت دقیقا کی اعمال میشه.
من دیشب تا 4 صبح با ایکس باکس وان فیفا انلاین میزدم اما هیچ کدوم از این انتقالا انجام نشده بود.
یکی توضیح میده جریان چیه؟
دیروزم سایتا خبرو زدن اما خبری نبود.

lmessi

کاربر سایت
Jun 3, 2014
191
نام
iman
قابل ذکر است بازیکن سابق تیم Liverpool که به تازگی به باشگاه بارسلونا اسپانیا پیوسته با این اپدیت به این تیم انتقال پیدا نمیکند زیرا وی در جام جهانی 2014 برزیل با گاز گرفتن یکی از بازیکنان تیم ایتالیا از طرف کمیته انضباطی اخطار گرفته و حق بازی کردن در هیچ تیمی را تا اتمام 6 ماه محرومیت فوتبالی ندارد.

واقعا دلیل قانع کننده ای بود!!!
سوارز الان بازیکن ماست ولی نمیتونیم ازش استفاده کنیم؟:-o
پس اگه اینجوریه تو لیورپول هم نباید باشه

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
من تو قسمت division صبح که می خواستم بازی کنم دیدم آپدیت شد آلمان ورداشتم دیدم لام که خدافظی کرده نیست ... بقیه رو نچکیدم !

آخرین ویرایش:

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
من تو قسمت division صبح که می خواستم بازی کنم دیدم آپدیت شد آلمان ورداشتم دیدم لا که خدافظی کرده نیست ... بقیه رو نچکیدم !

من عصر Squad رو اپدیت کردم حای چندتا بازیکن عوض شد ولی نقل انتقالی رو ندیدم

Love the game. Live the
game

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر