آیا سری Fallout به سمت دیگری خواهد رفت؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
falloutnewvegas.jpg

مطمئنن بر کسی عطش طرفداران این سری برای نسخه‌ی جدید از سری عناوین Fallout، پوشیده نیست و کارگردان New Vegas نیز از آن آگاه است اما معتقد است که این سری پتانسیل سبک دیگری را دارد.

در طی مصاحبه‌ای با IGN، کارگردان Fallout: New Vegas آقای Josh Sawyer توضیح می‌دهد:
"به نظرم اتفاقات جالبی برای این سری ممکن است بیفتد و مطمئنن Fallout در یک محیط MMO از جالب‌ترین آن‌هاست. کسانی بودند که از منابع استفاده کردند و Fallout2 را در سبک MMO خلق کردند و در عین باحالی دیوانگی بود. این عین آن است که Ultima Online را 5 برابر بزرگ‌تر کنید، و شما بازی را ساخته‌اید"
هر چند که Obsidian استدیوی در کالفرنیا بوده است اما Sawyer و تعدادی از همکارانش، معتقد بر ادامه سری در مکان دیگری هستند:
"من در حال انجام کارهایی در غرب آمریکا هستم و فکر کنم این یک سنت برای سازندگان سواحل غربی است. ممکن است که به Boneyard در لس‌آنجلس برگردیم اما جای دیگری توسط Chapman که در Obsidian کار می‌کرده پیشنهاد شده است و آن New Orleans است. مطمئنن این مکان‌ها پتانسیل خوبی برای این عنوان دارند"
نظر شما چیست؟ آیا ممکن است قسمت 4ام این سری تنها یک عنوان آنلاین باشد؟

منبع

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
Obsidian Ent. واقعا استدیوی خیلی خوبیه که نشون داده اگر وقت و هزینه ی درست و حسابی در اختیارشون قرار بگیره چه کارهایی که نمی کن! :d
امیدوارم حداقل یه Fallout دیگه به دست استعداد های OE -که از هر انگشتون RPG می باره، ساخته بشه. :d

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
New Vegas خیلی بیشتر شبیه Fallout بود تا Fallout 3 !

این MMO شدن Fallout هم داستانی شده ها ، Bethesda که فعلا با این فروش نچندان خوب TESO نباید خیلی مشتاق این کار باشه.

اما اینجوری که فعلا معلومه بازی در مرحله خیلی ابتدایی به سر میبره چون اگه خبری بود حتما توی یکی از این نمایشگاه ها تریلری ازش پخش میشد ، سابقه هم نداره خارج از نمایشگاه Bethesda چیزی معرفی کنه !

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
New Vegas خیلی بیشتر شبیه Fallout بود تا Fallout 3 !

این MMO شدن Fallout هم داستانی شده ها ، Bethesda که فعلا با این فروش نچندان خوب TESO نباید خیلی مشتاق این کار باشه.

اما اینجوری که فعلا معلومه بازی در مرحله خیلی ابتدایی به سر میبره چون اگه خبری بود حتما توی یکی از این نمایشگاه ها تریلری ازش پخش میشد ، سابقه هم نداره خارج از نمایشگاه Bethesda چیزی معرفی کنه !

نه دوست عزیز اشتباه نکنید ... از نظر محیط و جو حاکم بربازی چطور شما FallOut 3 را اینطور خطاب میکنید ؟؟؟ یعنی نیو وگاس با اون محیط های رنگارنگ رو نزدیک تر به سری میدونید ؟؟

- - -ویرایش - - -

شاید هم دختر :D
زیاد ایده ی MMO شدن بازی رو دوست ندارم... ترجیح میدم مث قبل باشه...

امیدوارم هیچوقت والت بوی ما Vault Girl نشه ...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سابقه هم نداره خارج از نمایشگاه Bethesda چیزی معرفی کنه !
به غیر از اسکایریم بقیه بازی های BGS رو GameInformer معرفی کرده ، چطوری سابقه نداره ؟ :D
TEW و یه سری از بازی هاش رو هم که کلا رو هوا معرفی کرد :D

کلا شاید 2-3 تا بازیش رو نمایشگاهی معرفی کرده :-"

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
نه دوست عزیز اشتباه نکنید ... از نظر محیط و جو حاکم بربازی چطور شما FallOut 3 را اینطور خطاب میکنید ؟؟؟ یعنی نیو وگاس با اون محیط های رنگارنگ رو نزدیک تر به سری میدونید ؟؟

- - -ویرایش - - -

امیدوارم هیچوقت والت بوی ما Vault Girl نشه ...

- نیووگاس رو همون گروهی ساخت که نسخه‌های قبل از 3 رو ساخته بود و طبیعتا فضای مشابهی داشتن، 3 رو استودیوی داخلی بتسدا ساخت و بر خلاف بقیه دیگه طنز تلخ نبود، فقط تلخ بود.
(البته من 3 رو هم خیلی دوست داشتم)

- در ضمن تو همه‌ی نسخه‌ها کاراکتر شما می‌تونه هم دختر باشه هم پسر.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
شما اگه Fallout های قبلی رو بازی کرده باشی متوجه منظور من میشی ، درسته فضای New Vegas خیلی تگزاسی تر و به قول شما رنگی تر بود ولی نسخه ی 1 و 2 بازی شباهات های بیشتری با New Vegas داشت تا Fallout 3

حتی نسخه کنسل شده Fallout 3 هم خیلی شباهت به New Vegas داشت تا Fallout 3 منتشر شده.

screenshot_walking1.jpg

Fallout 3خدابیامرز
1236751121.or.43592.jpg

بعد نکته دیگه هم اینه که Las Vegas اصلا محیطش با washington DC فرق داره و خیلی صحرایی هست و از لحاظ داستانی به نظر من فضای خیلی خوبی توی New Vegas حاکم بود.

ولی از فضای مرده و بی روح Fallout 3 هم نمیشه گذشت شباش واقعا عالی بود!
به غیر از اسکایریم بقیه بازی های BGS رو GameInformer معرفی کرده ، چطوری سابقه نداره ؟ :D
TEW و یه سری از بازی هاش رو هم که کلا رو هوا معرفی کرد :D

کلا شاید 2-3 تا بازیش رو نمایشگاهی معرفی کرده :-"

آره درست میگی ، من از روی دیده های خودم گفتم ، ولی واقعا Fallout رو میشه روی هوا معرفی کرد ؟ :d البته ما که نمیدونیم چه طور قرار این اتفاق بی افته.

ولی هر جوری قرار هست معرفی بشه امیدوارم آبرومندانه و درست درمون باشه که دور از نتظار نیست. لامصب نوستالژی داریم مثلا ...

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
- نیووگاس رو همون گروهی ساخت که نسخه‌های قبل از 3 رو ساخته بود و طبیعتا فضای مشابهی داشتن، 3 رو استودیوی داخلی بتسدا ساخت و بر خلاف بقیه دیگه طنز تلخ نبود، فقط تلخ بود.
(البته من 3 رو هم خیلی دوست داشتم)

- در ضمن تو همه‌ی نسخه‌ها کاراکتر شما می‌تونه هم دختر باشه هم پسر.

بله درسته
اما به نظر من اینطور بودش ...
طنظ هم تو 3 بود ، چرت و پرت های 3Dog یادت رفته ؟
اون که گوینده رادیو بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر