آیا سری Fallout به سمت دیگری خواهد رفت؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
falloutnewvegas.jpg

مطمئنن بر کسی عطش طرفداران این سری برای نسخه‌ی جدید از سری عناوین Fallout، پوشیده نیست و کارگردان New Vegas نیز از آن آگاه است اما معتقد است که این سری پتانسیل سبک دیگری را دارد.

در طی مصاحبه‌ای با IGN، کارگردان Fallout: New Vegas آقای Josh Sawyer توضیح می‌دهد:
"به نظرم اتفاقات جالبی برای این سری ممکن است بیفتد و مطمئنن Fallout در یک محیط MMO از جالب‌ترین آن‌هاست. کسانی بودند که از منابع استفاده کردند و Fallout2 را در سبک MMO خلق کردند و در عین باحالی دیوانگی بود. این عین آن است که Ultima Online را 5 برابر بزرگ‌تر کنید، و شما بازی را ساخته‌اید"
هر چند که Obsidian استدیوی در کالفرنیا بوده است اما Sawyer و تعدادی از همکارانش، معتقد بر ادامه سری در مکان دیگری هستند:
"من در حال انجام کارهایی در غرب آمریکا هستم و فکر کنم این یک سنت برای سازندگان سواحل غربی است. ممکن است که به Boneyard در لس‌آنجلس برگردیم اما جای دیگری توسط Chapman که در Obsidian کار می‌کرده پیشنهاد شده است و آن New Orleans است. مطمئنن این مکان‌ها پتانسیل خوبی برای این عنوان دارند"
نظر شما چیست؟ آیا ممکن است قسمت 4ام این سری تنها یک عنوان آنلاین باشد؟

منبع

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
درسته که بازی پتانسیل MMO شدنش بالاست ولی تو کت من یکی نمیره که بخوام اون دنیای غنی رو با دیگران شریک بشم ....

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
البته اینم هستا راست میگه احمد یهو می خوای بری 3 کیلومتر راهو بعد میبینی boss رو کشتن تا 2 سال دیگه ظاهر میشه ...

ولی آنلاینش هم حال میده ... ( نه فقط آنلاین ) در صورتی که مثلا با دوستت مرحله رد کنی ( مثل borderlands )

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
مطمئنن Fallout در یک محیط MMO از جالب‌ترین آن‌هاست

:arrowd:

به اولین نفری که به اینجانب خبر رسمی آمدن FALLOUT 4 را بدهد یک فروند چلوکباب در یَک رَستوران به شدت مجلل اهدا میگردد ، شوخی هم نداریم
نکته:در صورت MMO بودن بازی نیاوردن خبر بهتر از آوردنش میباشد :|

عجب مردک سیاستمداره ! :d یه بند اضافه کرد که بتونه بزنه زیر چلو کباب :d داره حیف میشه تو سایت :(:p:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نظر شما چیست؟ آیا ممکن است قسمت 4ام این سری تنها یک عنوان آنلاین باشد؟

4 رو که تاد هاوارد و دار و دسته اش تو BGS میسازن ، به نظرم اگه این ها میخواستن MMO بسازن TES:O رو میساختن :-" ولی خب کلا این شایعه MMO بدجوری خِر FALLOUT رو چبسیده :|

اگه MMOیی باشه فکر کنم دست پخت همین Obsidian باشه که داره استقبال هم میکنه :-? ظاهرا که این ها میخوان یه FALLOUT دیگه بسازن (بعد از تجربه قبلیشون چجوری حاضر شدن دوباره با بتزدای ناشر کار کنن ؟ :-o ) چون دارن در مورد جاش و منطقه اش هم حرف میزنن :d تو این 1 سال اخیر هم زیاد ابراز علاقه کردن یه دونه دیگه بساز :d
الان که پدر آیپی هم اونجاس یه FALLOUT بسازن استقبال میشه :d ولی MMO نمیخوایم :| :|

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,557
نام
Mehrdad
-

بعد از Fallout 2 کلاً این فرانچایز تموم شد دیگه!

نظر شماست و کاملا محترم... نسخه های اول عالی بودند به کنار ولی کلا زیاد نرمال نیست که fall out3 خاتمه یک موفقیت بدونیم... حتی میشه گفت یک بازی فرنچایز خوب را تبدیل به یک سری جاودان کردند
4 رو که تاد هاوارد و دار و دسته اش تو BGS میسازن ، به نظرم اگه این ها میخواستن MMO بسازن TES:O رو میساختن :-" ولی خب کلا این شایعه MMO بدجوری خِر FALLOUT رو چبسیده :|

اگه MMOیی باشه فکر کنم دست پخت همین Obsidian باشه که داره استقبال هم میکنه :-? ظاهرا که این ها میخوان یه FALLOUT دیگه بسازن (بعد از تجربه قبلیشون چجوری حاضر شدن دوباره با بتزدای ناشر کار کنن ؟ :-o ) چون دارن در مورد جاش و منطقه اش هم حرف میزنن :d تو این 1 سال اخیر هم زیاد ابراز علاقه کردن یه دونه دیگه بساز :d
الان که پدر آیپی هم اونجاس یه FALLOUT بسازن استقبال میشه :d ولی MMO نمیخوایم :| :|
اگر 2 نسخه بسازند یکی افلاین دیگری انلاین که عالیه:x

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
-
نظر شماست و کاملا محترم... نسخه های اول عالی بودند به کنار ولی کلا زیاد نرمال نیست که fall out3 خاتمه یک موفقیت بدونیم... حتی میشه گفت یک بازی فرنچایز خوب را تبدیل به یک سری جاودان کردند
fallout 3 با تمام خوبی هاش، فرسنگ ها با falloutــهای Black Isle فاصله داشت. هنور هم که هنوزه فن های قدیمی fallout شماره سوم بازی
رو همون عنوان کنسل شدۀ Black Isle می‌دونن، نه فال اوت 3، Bethesda!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ولی آنلاینش هم حال میده ... ( نه فقط آنلاین ) در صورتی که مثلا با دوستت مرحله رد کنی ( مثل borderlands )
:| :|
گند زدی به فلسفه ی وجودی Lone Wanderer که :D
عجب مردک سیاستمداره ! :d یه بند اضافه کرد که بتونه بزنه زیر چلو کباب :d داره حیف میشه تو سایت :(:p:d
این آپدیت MMO که خــــــــــیلی قدیمیه :D مالِ 2013ـه :-/ :D
اگر 2 نسخه بسازند یکی افلاین دیگری انلاین که عالیه:x
اگه 2 نسخه بسازن یکی شرق آمریکا باشه یکی غرب آمریکا باشه با اختلاف زمانی 2 سال هم بیان عالیه :p :d

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
این یه جوری حرف زده که انگار اصلا در دست ساخت هم نیست، به نظر من می‌خوان جو بدن سورپریز کنن. من که می‌گم اون thesurvivor2299 هم کار خودشون بود.
بعد از تجربه قبلیشون چجوری حاضر شدن دوباره با بتزدای ناشر کار کنن ؟
مگه مشکلی پیش اومد؟ خوب پیش رفت که...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این یه جوری حرف زده که انگار اصلا در دست ساخت هم نیست، به نظر من می‌خوان جو بدن سورپریز کنن. من که می‌گم اون thesurvivor2299 هم کار خودشون بود.

مگه مشکلی پیش اومد؟ خوب پیش رفت که...
اون که کار فن ها بود ، ولی در کل این بندگان خدا خیلی دوس دارن یه بار دیگه یه Fallout دیگه بسازن :D
مشکل که والا یکم باز پدر سوختگی بتزدا زد بالا 8-|
[h=3]Obsidian Entertainment: دیگر با ناشرین سر امتیاز Metacritic قرارداد نخواهیم بست[/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر