بخش چند‌نفره CoD: Advanced Warfare به استقبال فرمول‌های تازه خواهد رفت

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad

سازندگان بازی CoD:AW توضیحاتی را در رابطه با بخش چند‌نفره این عنوان داده‌اند و اشاره کرده‌اند که این بخش میزبان تغییرات قابل توجهی خواهد بود که یکی از این تغییرات، حضور ابزارها و گجت‌های مختلف در این بخش است.

طی مصاحبه‌ای که Xbox Magazine با سازندگان بازی -Michael Condrey و Glen Schofield- داشته است، توضیح داده شده که تیم این بازی در حال برداشتن قدم‌هایی رو به جلو است و سعی دارد فرمول‌های به کار گرفته شده در بخش چند‌نفره CoD را تغییر دهد. یکی از راهکارهای تغییر این فرمول، استفاده از ابزارها و گجت‌های پیشرفته در بخش چند‌نفره بازی خواهد بود و گفته شده این مورد نه تنها شیوه بازی کردن گیمر‌ها را تغییر خواهد داد، بلکه جریان بازی را هم عوض خواهد کرد. M.Condrey در این مورد اشاره کرده:

ما سلاح‌های سنگینی را در بازی خواهیم داشت که این باعث اضافه شدن کلاس جدیدی به بخش چند‌نفره بازی می‌شود. در کنار آن، ویژگی‌هایی مانند Boost- Jump، قابلیت نامریی -پنهان شدن- و قدرت‌های ویژه را در نظر بگیرد. هم‌چنین تغییراتی که در نحوه کنترل بازی به سبب وجود Exo-boost و Exo-slide ایجاد خواهد شد را به آن‌ها اضافه کنید. شما می‌توانید تصور کنید که چه تجربه‌ای از بخش چندنفره بازی خواهید داشت.

در ادامه گفته شده است، ویژگی‌های بازی این توانایی را به بازیکن‌ها خواهد داد که بتوانند کارهای مختلفی در بازی انجام دهند و این باعث تغییر روش بازی آن‌ها خواهد شد. «ما کمبوهای فوق‌العاده‌ای را به واسطه ویژگی Boost-Jump در بازی خواهیم داشت و احساس می‌کنیم این موضوع، تغییری بنیادی برای ثانیه به ثانیه درگیری‌های بازی محسوب شود.»

سازندگان بازی به چنین تفکری رسیده‌اند که توانایی‌های جدید می‌تواند سبب تغییر استایل درگیری‌های بازی به صورت لحظه‌ای شود و باعث خواهد شد که یک متود خاص دایما به کار گرفته نشود. Condrey در این مورد مثالی را ذکر کرده و گفته است: «شما اسلحه شاتگان را به عنوان سلاحی با برد کوتاه در نظر بگیرد، چنین سلاحی در برابر بازیکنی که می‌تواند به واسطه توانایی Boost سریعا در محیط جابه‌جا شود، بی اثر خواهد بود. درست است؟ بنابراین به واسطه این ویژگی‌ها، فرصت‌ها و چالش‌های بسیار زیادی در بازی شکل خواهد گرفت.»

سازندگان سری بازی‌های CoD اگر چه طی این سال‌ها سعی کرده‌اند هر کدام از عناوین منتشر شده آن‌ها، بهبودهای مختلفی در بخش چندنفره بازی داشته باشد، اما می‌توان گفت بخش چندنفره این سری بعد از CoD4: Modern Warfare هیچ گونه مکانیسم و ویژگی کاملا تازه‌ای را به خود اضافه نکرده است. در رابطه با این موضوع Condrey معتقد است:

تنوعی که به واسطه شیوه‌های جدید کنترل بازی و قابلیت Exo به گیم‌پلی اضافه می‌شود، بسیار انقلابی خواهد بود.

سری CoD برای اولین بار است که چنین ویژگی‌هایی را در خود می‌بیند، ویژگی‌هایی که ممکن است متعلق به بازی‌های دیگر باشند و با استایل کلی سری CoD خیلی منطبق نباشند. با این وجود امیدواریم CoD برای بهتر شدن، حتی اگر به بازی‌های دیگر هم نزدیک می‌شود، خود و ویژگی‌های خاص خود را فراموش نکند.

CoD: Advanced Warfare در 4 نوامبر 2014 ( 13 آبان 93) برای Xbox One، PS4، Xbox 360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. نکته مهم‌تر از این موضوع مربوط به نسخه‌های Xbox 360 و PS3 است که توسعه این دو نسخه زیر نظر استودیو High Moon صورت می‌گیرد و تمرکز استودیو Sledgehammer Games فقط روی کنسول‌های نسل حاضر و PC خواهد بود.
منبع

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
الان کجا هستن اون هایی که تغییر تو MP بازی رو شوخی می دونستن . و با هر کی می گفت MP این سری باید تغییر کنه طوری رفتار می کردن که انگار از مریخ اومده ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ما سلاح‌های سنگینی را در بازی خواهیم داشت که این باعث اضافه شدن کلاس جدیدی به بخش چند‌نفره بازی می‌شود. در کنار آن، ویژگی‌هایی مانند Boost- Jump، قابلیت نامریی شدن و قدرت‌های ویژه را در نظر بگیرد. هم‌چنین تغییراتی که در نحوه کنترل بازی به سبب وجود Exo-boost و Exo-slide ایجاد خواهد شد را به آن‌ها اضافه کنید. شما می‌توانید تصور کنید که چه تجربه‌ای از بخش چندنفره بازی خواهید داشت.
Welcome to Crysis Multiplayer mode :bighug:

تا دیروز هیچ کس تف هم نمینداخت واسه مولتی کرایسیس اما این بیاد اینقدر ازش تعریف میشه که نگو. انگار اولین باره که چنین چیزی اومده و کرایسیسی نبوده قبلا.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین

تا دیروز هیچ کس تف هم نمینداخت واسه مولتی کرایسیس اما این بیاد اینقدر ازش تعریف میشه که نگو. انگار اولین باره که چنین چیزی اومده و کرایسیسی نبوده قبلا.
اون که من خودم بازی کردم واقعا مضخرف بود بعد 2 ساعت برا ادم خسته کننده میشه
از روی اضافه کردن دو تا قابلیت مشابه بهتره پیش داوری نکنید و صبر کنید تا بازی عرضه بشه

بنظر من که اصلا خوب نیست امیدوارم یهMWبدن دلمون برای همون مولتی سنتی تا حدودی واقعی تر تنگ شده

خوب این مضخرف بودن نظر شماست نه همه.
وقتی کسی براش تُف نمی ندازه یعنی یجای کار مشکل داره
اون گیم پلی ، جذابیت ، تنوع و .....که تو COD توی کراسیس نیست

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
خوب این مضخرف بودن نظر شماست نه همه. از نظر من هم مولتی سری بازی های CoD مضخرفی بیش نیست.
قبول دارم اما Modern Warfare 1 عالي بود.
--
نامرئي شدن تاحالا هر مولتي واردش شده نابودش كرده. Killzone 3, Crysis2....
خيلي مسخره هست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اون که من خودم بازی کردم واقعا مضخرف بود بعد 2 ساعت برا ادم خسته کننده میشه
از روی اضافه کردن دو تا قابلیت مشابه بهتره پیش داوری نکنید و صبر کنید تا بازی عرضه بشه

بنظر من که اصلا خوب نیست امیدوارم یهMWبدن دلمون برای همون مولتی سنتی تا حدودی واقعی تر تنگ شده

خوب این مضخرف بودن نظر شماست نه همه. از نظر من هم مولتی سری بازی های CoD مضخرفی بیش نیست.

- - -ویرایش - - -

--
خيلي مسخره هست.
صادق من منظورم MW1 نبود :D اتفاقا الان اومدم تو تاپیک که پستم رو ویرایش بزنم که بعد از MW1 و 2 :D همین الانش هم گاها با بچه ها میریم گیم نت مالتی MW1 میزنیم :D

- - -ویرایش - - -

وقتی کسی براش تُف نمی ندازه یعنی یجای کار مشکل داره
اون گیم پلی ، جذابیت ، تنوع و .....که تو COD توی کراسیس نیست
دقیقا یه جای کار مشکل داره. اونم اینکه اسم اون CoD هست و اسم یکی کرایسیس!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
نامرئي شدن :))
COD در حالت عادي ملت بالاي درخت و بين علفزار و لاي جرز ديوار كمپ ميكردن ديگه نامرئي هم بتونن بشن واويلا ميشه !!

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
خيلي مسخره هست.

نامرئی شدن داریم تا نامرئی شدن! :d هیلو هم نامرئی شدن داره... بستگی داره این ویژگی چه طور استفاده بشه. ( با محدودیت زیاد)

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
--
خيلي مسخره هست.

البته تو تایتانفال خوب بود :d

- - -ویرایش - - -

همین جوریش COD پر از نوب و کمپر هست دیگه این امکان نامرئی شدن هم کاملا بازی رو به فنا میده .

کمپر یعنی چی ؟ :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کمپر یعنی یه Noob بی معنی که یک گوشه از نقشه میشینه تا یکی رد بشه بکشه .

البته بگم من خودم آدم کینه ای هستم از این نظر یکی اینجوری من بکشه تا آخر دنیا هم شده میرم تا پیداش کنم بکشمش .

همین جوری کمپر ها کم بودن تو بازی دیگه بهترم شد براشون دیگه میتونن نامرئی هم بشن من از این قابلیت به شدت متنفرم چیه ملت نامرئی میشن یه گوشه میشینن هرکی رد میشه میکشن .

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
کمپر یعنی یه Noob بی معنی که یک گوشه از نقشه میشینه تا یکی رد بشه بکشه .

البته بگم من خودم آدم کینه ای هستم از این نظر یکی اینجوری من بکشه تا آخر دنیا هم شده میرم تا پیداش کنم بکشمش .

همین جوری کمپر ها کم بودن تو بازی دیگه بهترم شد براشون دیگه میتونن نامرئی هم بشن من از این قابلیت به شدت متنفرم چیه ملت نامرئی میشن یه گوشه میشینن هرکی رد میشه میکشن .

اکتیویژن یار و یاور تمامی نوب های جهان :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر