فرشته ای که تبدیل به شیطان شد .. ( تحلیل تریلر MGSV:TPP در E3 2014 )

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
یعنی ممکن اونا یه عده از سربازای بیگ باس رو کشته باشن و واسه همین بیگ باس اون ها رو بکشه؟

می تونم اطمینان بدم که این قضیه هم صد در صد منتفی ِ، به چند دلیل :

1. اولین دلیلش اینه که اصلاً کشتن یه سری بچه اونم در یک بازی کامپیوتری مطمئن باشید اتفاق نمی افته به این شکل، چون نه تنها با اعتراض های فراوانی مواجه میشه بلکه شاید در خیلی از کشورها بازی ممنوع بشه و این به مارکت بازی هم ضرر خواهد زد بی شک.
2. صحنه ای که ما در تریلر E3 2013 می بینیم یکی از همین ادیت های حرفه ای کوجیما است که خیلی وقت ها برای فریب دادن تماشاچی ِ.
3. بیشتر اون بچه هایی که فکر می کنید توسط بیگ باس بهشون شلیک میشه در واقع در تریلر E3 2014 در مادر بیس هستند و این به این معنی است که بیگ باس اون ها رو نجات داده و به مادر بیس آورده.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
The Boss استادِ Big Boss بوده و با هم فرق دارن. Solid Snake هم پسر ژنتیکی Big Boss ـه. تو پروژه ای به اسم Les Enfants Terribles از ترس اینکه بیگ باس که بزرگ ترین سرباز بوده از دست نره کلونش رو تو رحم زنی به اسم Eva قرار میدن و ازش چند تا فرزند متولد میشن که Liquid Snake و Solid Snake بودن و اون یکی یعنی Solidus Snake به یه کلونِ جدا تبدیل میشه. The Boss هم ارتباطی با Solid Snake نداره. موقعی که The Boss بود اصلاً سالید اسنیکی وجود نداشته.
files_articles_MGS_sons[a71a28b419fd20031cbdc024a43eddd5].jpg
من اینو تازه دیدم :D مرسی بابت راهنمایی
یه سوال دیگه
پس اون snake که تو pw بوده هم بیگ باس بوده
و کلا سالید اسنیک چیکو رو نمیشناسه؟
اصلا چیکو و پاز کی هستن
و اینکه بیگ باس و سالید اسنیک همدیگه رو میشناسن یعنی تا حالا شده کنار همدیگه باشن؟
با هم خوبن یا بدن؟

- - -ویرایش - - -

من این سوال رو هم اضافه کنم :
مگه رایدن مال یه آی پی دیگه از mgs نبود؟ یعنی mgs و mgr با هم یکی تشریف دارن؟
و اینکه رایدن کیه
چکارست و با بیگ باس چه نسبتی داره
+توی gz بود پس قطعا تو pp هم هست دیگه؟

solidsnake1377

کاربر سایت
Mar 13, 2012
71
امید جان دستت درد نکنه مقاله ی خیلی خوبی بود و ایده های جالبی هم دادی که من با بعضی هاش موافقم و تا حدودی مطمینم البته این ها همش احتماله:x :d
یکیش در مورد Skull face و Big Boss هست که در یک پایگاه زیر زمینی در اخر تریلر می بینیم من فک می کنم اون پایگاه ماله Skull face هست چون اگه دقت کنید در فرم لباس های سرباز ها با تریلر 2013 کلا یکی هست !
l5lxo6h3859dcnvadm5q.jpg

p9f6iul0zlb9kldqbzru.jpg

البته این ها همش احتماله ...
و در مورد Huey دقیق نمیدونم چی بگم...:|فقط این که من فک می کنم Skull face اونو مجبور به ساخت Metal Gear می کنه چون در تریلر هایی که نشون داده شده در 2013 که Huey از دو پای آهنی استفاده میکنه یعنی این که اسکال فیس با شکنجه اونو مجبور می کنه واخر تریلر هم بیگ باس که نشسته روی Metal Gear که محیطش هم شبیه اون جایی هم هست که huey بوده !
و در امسال شکنجه شدن huey توسط بیگ باس و اسلات و میلر :|
به هر حال امید جان ممنون بابت مقاله

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
دوستان داشتم تریلر ها رو میدیدم یک نکته توجهم رو جلب کرد گفتم به شما هم بگم. تو تریلر gdc 2013 یه صحنه هست بیگ باس ازهلکوپتر با ناراحتی بیرون رو نگاه میکنه و دراینجانصف صورت بیگ باس سوخته چیز عجیب اینجاست اصلا همچین صحنه ای تو Ground Zeroesنیست و صورت بیگ باس تا قبل از برخورد با هلکوپتر سالم . پس اینجوری میشه نتیجه گرفت که دلیل کما رفتن بیگ باس برخورد با هلکوپتر نبوده چون دراینجا هلکوپتری که بیگ باس داخلش بوده سالم است. و ما در tpp به وقایع Ground Zeroesبرخواهیم گشت ودلیل اصلی کما رفتن بیگ باس را خواهیم فهمید.

منم با نظرت موافقم سر و صورت اسنیک خیلی زخمی و خونی به نظر میاد و با توجه به اینکه نجات پاز و چیکو اسنیکینگ بوده نباید اینجوری میشد صورتش
تازه نگاه بیگ باس هم پر از غم و حتی گریست که این نشون میده مرحله ی تعجب و شوک رو رد کرده

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
الان دوباره گروند زیرو رو بازی کردم اسنیک تا قبل از اینکه بمب پاز منفجر شه صورتش سالمه . اینجوری میشه مطمئن بود که با این هلیکوپتر تصادف نمیکنه و احتمالا از بالاش رد میشه ( هیچ تصادف یا صدای برخوردی هم نشون نمیده )
یه چیز نگرانم کرد اونم اینکه نکنه او داستان لو رفته جعلی نباشه :( ؟
توی اون داستان بعد از این اتفاق با هلیکوپتر میرن بالای مادربیس که ببینن بازمانده ای باقی مونده یا نه ( با حالت نگاه پر از اشک بیگ باس سازگاره )

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
^^
درسته گفتن اون داستان جعلی ولی اون قسمت داستان جعلی رو داخل تگ اسپویلر قرار بدید.

درسته من الان که دوباره نگاه کردم حق با اون دوستمون بود (Venom Snake)، صحنه ای نجات دادن KAZ هم در تریلر GDC هست و صورت بیگ باس هیچ خراشی نداره، و در همون تریلر همون صحنه نگاه های معنا دار ِ بیگ باس رو نشون میده که احتمال زیاد داره به مادر بیس نگاه می کنه که سمت راست صورتش پر از خون و به شدت زخمی شده، پس به احتمال زیاد بیگ باس در این حادثه 9 سال به کما نمیره و ترکش در سرش فرو نمیره و حالا احتمالاً افرادی که از مادر بیس جون سالم به در بردند با هلیکوپتر دوباره سوارش می کنن، حالا یا دنیال افراد دیگه است یا KAZ و Chico رو گم کرده و دنبالشونه .. چون نگاه هایی که می کنه مشخص که دیگه خطری احساس نمی کنه و جنگ اونجا به پایان رسیده.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
مرسی بابت تاپیک عالی بود :X
میگم یه سوال از اون جایی که عنوان این بازی از سری فانتوم پین هستش امکان داره قسمت هایی از بازی کلا خیالی باشه و شامل رویا ها و کابوس های بیگ باس باشه؟ :D(مث تریلر اول بازی)
یعنی منظورم اینه با این توجیه میشه بعضی از چیزای غیرمنطقی رو منطقی جلوه داد؟

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
این شاخ بیگ باس قضیش چیه ؟ اون جایی که میره تو کما و اونجایی که تو بیمارستانه شاخ نداره بعضا کوچیکه یه جا بزرگه و یه جا اون دو تا تیکه بهم پیوستس یه جا جداس یه جام که داد میزنه بزرگتر میشه. با پیشرفتن تو داستان بزرگ میشه یا اول بزرگه بعد کوچیکش میکنه خودش؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
میگم یه سوال از اون جایی که عنوان این بازی از سری فانتوم پین هستش امکان داره قسمت هایی از بازی کلا خیالی باشه و شامل رویا ها و کابوس های بیگ باس باشه؟
:biggrin1:
(مث تریلر اول بازی)
یعنی منظورم اینه با این توجیه میشه بعضی از چیزای غیرمنطقی رو منطقی جلوه داد؟

صد در صد، بیگ باس بعد از 9 سال وقتی از کما خارج میشه خیلی توهمات زیادی می بینه، حتی تو تریلرها هم دیدید وقتی دستش رو می بینه گل هایی رو روی هوا می بینه که در نبرد با باس به یاد داشت و یا دیدین ولگین در بیمارستان هم احتمالاً جزو عوارض کماست، البته سایکو مانتیس هم بی تاثیر نیست، اما شاید فلش بک های زیادی داشته باشه، شاید صحنه نبرد با باس رو به همین بهانه در FOX ENGINE ببینیم

این شاخ بیگ باس قضیش چیه ؟ اون جایی که میره تو کما و اونجایی که تو بیمارستانه شاخ نداره بعضا کوچیکه یه جا بزرگه و یه جا اون دو تا تیکه بهم پیوستس یه جا جداس یه جام که داد میزنه بزرگتر میشه. با پیشرفتن تو داستان بزرگ میشه یا اول بزرگه بعد کوچیکش میکنه خودش؟

نه تنها فقط شاخ داره بیگ باس بلکه دُم هم داره !!! اینطوری به نظر میرسه که هرچقدر غصبی تر و شیطانی تر بشه این شاخ هم کوچیک و بزرگ میشه طیق شرابطی که هست.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
صد در صد، بیگ باس بعد از 9 سال وقتی از کما خارج میشه خیلی توهمات زیادی می بینه، حتی تو تریلرها هم دیدید وقتی دستش رو می بینه گل هایی رو روی هوا می بینه که در نبرد با باس به یاد داشت و یا دیدین ولگین در بیمارستان هم احتمالاً جزو عوارض کماست، البته سایکو مانتیس هم بی تاثیر نیست، اما شاید فلش بک های زیادی داشته باشه، شاید صحنه نبرد با باس رو به همین بهانه در FOX ENGINE ببینیم

نه تنها فقط شاخ داره بیگ باس بلکه دُم هم داره !!! اینطوری به نظر میرسه که هرچقدر غصبی تر و شیطانی تر بشه این شاخ هم کوچیک و بزرگ میشه طیق شرابطی که هست.

من سنم به نبرد با باس قد نميده
دقيقا كجا و تو كدوم نسخه اتفاق ميفته؟ شما ميتونيد يه شات بزاريد از اون صحنه؟
باس ميبره يا بيگ باس؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من سنم به نبرد با باس قد نميده
دقيقا كجا و تو كدوم نسخه اتفاق ميفته؟ شما ميتونيد يه شات بزاريد از اون صحنه؟
باس ميبره يا بيگ باس؟

" بهترین لحظات MGS3 به روایت تصویر "
بازی‌سنتر | مقاله‌ها | Metal Gear Solid 3: Snake Eater | داستان کامل سری متال گیر

شما اگه به خودت زحمت بدی و تمامی مقالات مربوطه رو بخونی دیگه برات سوالی پیش نمیاد.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
" بهترین لحظات MGS3 به روایت تصویر "
بازی‌سنتر | مقاله‌ها | Metal Gear Solid 3: Snake Eater | داستان کامل سری متال گیر

شما اگه به خودت زحمت بدی و تمامی مقالات مربوطه رو بخونی دیگه برات سوالی پیش نمیاد.

چندبار اومدم داستان ماملتون رو بخونم ولي گيج تر شدم :|
كلا نسل جديد كه توي ٤ سال اخير گيمر شده باشن با اين بازي مشكل دارن :|
شوخي نيست
٢٥ ساله
يعني از ١٠ سال قبل از اينكه من وجود داشته باشم
و تا الان همينطور يه داستان پيچ در پيچ

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
دم ؟!!! واقعا ؟ کوجیما اینو چه جور بخواد توجیه کنه خدا میدونه :D لامصب واسه همه چیزو تا ریز ترین چیزاش توجیه میکنه باور پذیر میشه . دم و ولی !!!! واسه شاخ اگه بگیم تو سرشه کم کم میاد بیرون هم یعنی اینکه ترکش تو مغزشه آخه ! ای بابا

چندبار اومدم داستان ماملتون رو بخونم ولي گيج تر شدم :|
كلا نسل جديد كه توي ٤ سال اخير گيمر شده باشن با اين بازي مشكل دارن :|
شوخي نيست
٢٥ ساله
يعني از ١٠ سال قبل از اينكه من وجود داشته باشم
و تا الان همينطور يه داستان پيچ در پيچ

الان hd collection اومده mgs 1 رو هم میتونید واسه pc دانلود کنید چند هفته بیشتر طول نمیکشه آشنایی :D

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
همین تریلر ببینید چیه که کارگردانای مشهور رو به تحسین واداشته ! بازم میگم تریلر نه بازی کامل !
Winding Refn
با تماشای تریلرهای Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به این فکر فرو می رویم که روح Dostoyevsky, Stanley Kubrick و Caravaggio وارد بدن Kojima شده است چرا که او از بازی های ویدئویی به مانند یک بوم نقاشی استفاده می کند و در کمال شجاعت راهی را در پیش گرفته که هیچ کس دیگری آن را نپیموده است.
ممنون امید جان یه تنه داستان کل این سری رو جلو میبری من که خیلی استفاده کردم همیشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر