بررسی ها نشان دهنده ی رشد 50 درصدی قصد خرید wii u نسبت به قبل از e3 2014 هست

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اخیرا IHS و Gamer Network بررسی را به عمل آورده اند که نشان دهنده ی مقایسه ی قصد خرید کنسول ها قبل از e3 و بعد از e3 هست.

140603225013-656x376.png

برای WII U به دنبال نمایش E3 امسال نینتندو , تصمیم به خرید این کنسول به مقدار قابل توجه ی نسبت به قبل از E3 امسال افزایش یافته که این مقدار در حدود 50 درصد هست .

طبق بررسی ها قصد خرید PS4 کاهش محسوسی داشته اما Xbox One کمی افزایش پیدا کرده( بعد از E3 درمقابل قبل از E3)

بررسی دیگری نشان میدهد که 89 درصد از صاحبان WII U قصد خرید Legend Of Zelda ی که قرار هست سال بعد برای این کنسول بیاید را دارند.

منابع :

Survey shows 50% increase in Wii U purchase intent following E3 - Nintendo Everything

Report: Wii U purchasing intent surges by 50% following E3 | GamesIndustry International

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
این آمار بیشتر نشون میده اونهای که قبلا از E3 امیدوار به سونی و خرید PS4 بودن بعد از کنفرانس سونی نا امید شدن و تعدادشون اومده پایین..!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این آمار بیشتر نشون میده اونهای که قبلا از E3 امیدوار به سونی و خرید PS4 بودن بعد از کنفرانس سونی نا امید شدن و تعدادشون اومده پایین..!
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

- - -ویرایش - - -

تاپیکش رو من زدم و عمیقا هم باور دارم که نینتندو اخرش ورشکست میشه این هم ادرسش
http://forum.bazicenter.com/thread79174/

این که شما میگی توهم هست نه باور =))

مگه ورشکستگی الکی هست که یه شرکتی راحت ورشکست بشه :-/

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ناموفقی WiiU امکانش هست (که امیدوارم اینطور نشه) ولی ورشکستگی نینتندو یکم دور از انتظاره با وجود 3DS.
اگه اینجوری باشه باید بگیم الان سونی ورشکست شده چون نه PSPش فروخت نه ویتاش!

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
اعتراف میکنم که در درجه اول PC Gamer هستم و به شخصه بخاطر بازیهای استراتژیک و بعضی شوتر ها با هیچ پلتفرمی عوض نمیکنمش اما بعد از کنفرانس Digitial Event شرکت E3 واقعا نظرم عوض شد ، از نظر خیلی سایت ها مثل GS بهترین کنفرانس رو داشته (با قسمت دعوای رجی و ایواتا خیلی حال کردم ) و حتی بعد از اون هم چند تا انحصاری معرفی کرد که با ادامه همین وضع آینده خیلی خوبی برای Nintendo متصور هست ، برخلاف Sony کنسول دستی خودش رو ول نکرد و برای اون ها هم کلی انحصاری درنظر گرفته
بالاخره دود از کنده بلند میشه ;) ، چند ماه دیگه هم 3ds میخرم تا با بازیهاش آشنایی پیدا کنم :D

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ناموفقی WiiU امکانش هست (که امیدوارم اینطور نشه) ولی ورشکستگی نینتندو یکم دور از انتظاره با وجود 3DS.
اگه اینجوری باشه باید بگیم الان سونی ورشکست شده چون نه PSPش فروخت نه ویتاش!
80 میلیون کم محصوب میشه جدیدا؟*facepalm*

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
با اونکه شخصا با کنسول های نینتندو حال نمیکنم ، اما با دیدن عناوینی مثل Bayonatta 2, Projet Zero 5 و زلدا بدم نمیاد تو مقطع کوتاهی این کنسول رو بگیرم .

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
از این به بعد به جز تاپیک آمار فروش کنسول ها و بازی ها باید تاپیک (قصد و نیت مردم برای خرید و فروش کنسولها) هم راه اندازی بشه!
مرگ بر سونی

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
نمیدونم اینهمه بدگویی و بدرفتاری با نینتندو واسه چیه...:(
هرکس حتی ذره ای فکر ورشکستگی این شرکت قدرتمند:x به خودش راه داد این فکر و در ذهن خودش تا دم در غسالخونه بهشت زهرا خواهد برد...:p:p

تا دنیا دنیاست... ماریو پابرجاست...:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر