EVE Online

با این حال که فکر میکنم کسی اینو بازی نمیکنه باز گفتم حیفه دربارش ننویسم
eve-online-logo.png

سازنده: CCP Games
ناشر: CCP Games
توزیع کنندگان: Atari, Valve, Mobius Games
انجین: Trinity, Ambulation
پلتفرم: PC, Mac, Linux
تاریخ انتشار: 6 می 2003
سبک: Space Simulation MMORPG
وبسايت رسمى: www.eveonline.com
اين بازى يك بازى بسيار خاص است. و بهترين در نوع خود. این بازی بزرگ ترین سرور جهان را داراست و در این بازی تنها یک سرور وجود دارد. در این بازی بیش از 7500 منظومه وجود دارد که سفر بین آن ها از طریق stargate ها امکان پبذیر است به این دلیل سفر ها تقریبا طولانی است. حجم این بازی 12 گیگابایت است اما برای دانلود به 5 گیگ فشرده شده. این بازی رایگان نیست اما می توانید بازی را به طور رایگان دانلود و برای 14 روز تریال ثبت نام کنید. هزینه بازی ماهانه 15 دلار است و سالانه 100 دلار.
داستان
---
داستان بازی در 21 هزار سال بعد :-o اتفاق می افتد. زمانی که مدت ها از تهی شدن منابع زمین می کذرد و انسان ها راه شیری را تسخیر کرده اند. در این میان، بشر کرمچاله ای به نام EVE پیدا میکند که به کهکشان جدیدی به نام New Eden راه دارد. مردم زیادی به آن جا می روند و تحولی در تاریخ بشر ایجاد میشود. این قضیه قرن ها ادامه پیدا میکند تا اینکه ناگهان کرمچاله بسته میشود و ارتباط مردم New Eden با راه شیری قطع میشود. آن ها به بحران دچار میشوند و تا مرز نابودی پیش میرود تا اینکه به فناوری کلون کردن دست می یابند (به دلیل بسته شدن EVE از تکنولوژی عقب مانده بودند) و ابدی میشوند. هزار سال بعد کهکشان رونق یافته و مردم زمین و راه شیری را به طور کلی فراموش میکنند.
حکومت ها
---
بازی 4 حکومت مختلف دارد که شما میتوانید در ابتدا یکی را انتخاب کنید:

AMARR EMPIRE
این حکومت قدیمی ترین و بزرگ ترین حکومت زنده new eden است با دارا بودن حدود 700 منظومه و 2000 سال قدمت. آن ها اولین حکومتی بودند که به تکنولوژی سفر سریع تر از نور دست یافتند و بنابراین با داشتن این سلاح، شروع به برده داری از مینماتار ها کردند. آن ها همواره سعی در نابودی حکومت های دیگر داشته اند و دارند.

CALDARI STATE
این حکومت رقیب اصلی آمار ها و دشمن خونی گالنته هاست. کالداری در جنگ زاده شده و حکومتی نظامی دارد. زادگاه این حکومت با گالنته ها یکسان بوده ولی با حمله گالنته ها مجبور شدند به منظومه دیگری سفر کنند. آن ها دارای حدود360 منظومه می باشد که آن را در رتبه سوم قرار می دهد.

GALLENTE FEDERATION
این حکومت تنها حکومت دموکراسی و غیر دیکتاتوری است. آن ها با داشتن حدود 380 منظومه در رتبه دوم می باشند.

MINMATAR REPUBLIC
این حکومت متشکل از برده های شورشی حکومت آمار است که با طلوع حكومت گالنته و حمله آمار ها به JOVIAN ها در منظومه های حکومت نابود شده JOVE زندگی میکنند. آن ها با داشتن 280 منظومه کوچک ترین امپراطوری می باشند.

JOVE
اين حكومت بسيار قديمى تر از آمار ها بوده ولى با حمله آمار ها نابود شد
گیمپلی
---
گیمپلی بازی بسیار پیچیده است. برعکس بقیه بازی های این نوع، شما کنترل سفینه را در دست ندارید، بلکه تماما در حالت autopilot است و شما تنها مقاصد و هدف ها را تعیین می کنید. نبرد های بازی بسیار سهمگین هستند و بازی رکورددار بزرگترین نبرد فضایی تاریخ است که در آن دو اتحاد CFC و TEST بر سر منظومه ای نبرد کرده و بیش از 4000 سفینه در نبرد شرکت داشتند به طوری که سرعت سرور به 10% کاهش یافت تا بتواند محاسبات را به درستی انجام دهد!
شات ها:
tech2_ui.jpg

tech1_ui.jpg

belt_rats_ui.jpg

implants_boosters_ui.jpg

ice_mining_ui.jpg

آخرین ویرایش:

M_@li

کاربر سایت
Jul 3, 2011
14
نام
علی
سلام دوستان منم تازه وارد هستم توی ایو خوشحال میشم ادم کنید باهم بازی کنیم.
من کاملا گیج شدم هیچی سر در نمیارم

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
سلام من بازی رو دانلود کردم میخوام شروع کنم فقط eve تایم خالی رو پر کنم بقیه رو کلا پاک کردم.
کسی هست Plex بفروشه؟گرون میدن این سایتا

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
سلام من بازی رو دانلود کردم میخوام شروع کنم فقط eve تایم خالی رو پر کنم بقیه رو کلا پاک کردم.
کسی هست Plex بفروشه؟گرون میدن این سایتا

سلام

اول که بازی رو شروع می کنی 30 روز می تونی رایگان بازی کنی البته یکسری محدودیت هم داری. اگر plex فعال کنی 30 روز رایگان به 30 روز plex اضافه میشه

میتونی به یکی از بچه های همین فروم که پستهاش صفخه قبل وجود داره بگی واسط Plex بخره که ارزونتر هم در می یاد

یا فعلاً 30 روز رایگان رو بازی کنی تا ماه آینده که بازی free to play میشه

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
30 روز کردن 14 روز.فعلا دارم ماموریت Agent هارو میرم!امروز کلا تلاش 4 روزم دود شد موند تو هوا!!!!خیلی سخت و پیچیدست بازی واقعا!!!فعلا سر کنیم ببینم چی میشه

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
30 روز کردن 14 روز.فعلا دارم ماموریت Agent هارو میرم!امروز کلا تلاش 4 روزم دود شد موند تو هوا!!!!خیلی سخت و پیچیدست بازی واقعا!!!فعلا سر کنیم ببینم چی میشه

اگر مثل من سفینه 300 میلیونیت تو pve می ترکید چه کار می کرد ؟ :D

کلاً این بازی بهترین شبیه سازی که داره در نابود شدن و ترکیدنه :)) باید عادت کنی !

• Like
Reactions: Skuul

2black scorpion

کاربر سایت
Apr 17, 2017
1
سلام من حدود 6-7 روزه که این بازی رو شروع کردم.
خیلی با این مدل بازی ها حال می کنم.
دو سه روزه که دارم دنبال پلیر ایرانی تو این بازی می گردم که این فروم رو پیدا کردم.
الان چند تا سوال دارم.
شما گروه یا کانال تلگرام در رابطه با این بازی می شناسید؟
و برای اینکه کسی رو تو بازی ادد کنیم به یوزر نیم استیم نیازه یا اسم کاراکتر داخل بازی؟

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان با نسخه رایگانش میشه روی VIVE بازی کرد؟ توی توضیحاتش من چیزی ندیدم معمولا توی پنل سمت راست میزنه برای VR

آخرین ویرایش:

dudumail2

کاربر سایت
Jun 17, 2017
1
سلام
بچه ها من میخوام بازی رو نصب کنم راحت ترین روش چیه؟
از استیم دانلود کردم ولی وقتی میزنم بره تو بازی یه صفحه سیاه میاره که پایین سمت چپ یه دایره loading داره و فقط موس مشخصه مشکل نمیدونید از کجاس؟:(:(:(

parsaas

کاربر سایت
Jul 23, 2018
1
دوستان سلام من علاقه ای زیادی به این گیم دارم دانلود کردم ولی نمیدونم چی کار کنم از کجا شروع کنم لطفا اگه سایتی واسه آموزش هست معرفی کنید یا اگه میشه به منم کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر