EVE Online

با این حال که فکر میکنم کسی اینو بازی نمیکنه باز گفتم حیفه دربارش ننویسم
eve-online-logo.png

سازنده: CCP Games
ناشر: CCP Games
توزیع کنندگان: Atari, Valve, Mobius Games
انجین: Trinity, Ambulation
پلتفرم: PC, Mac, Linux
تاریخ انتشار: 6 می 2003
سبک: Space Simulation MMORPG
وبسايت رسمى: www.eveonline.com
اين بازى يك بازى بسيار خاص است. و بهترين در نوع خود. این بازی بزرگ ترین سرور جهان را داراست و در این بازی تنها یک سرور وجود دارد. در این بازی بیش از 7500 منظومه وجود دارد که سفر بین آن ها از طریق stargate ها امکان پبذیر است به این دلیل سفر ها تقریبا طولانی است. حجم این بازی 12 گیگابایت است اما برای دانلود به 5 گیگ فشرده شده. این بازی رایگان نیست اما می توانید بازی را به طور رایگان دانلود و برای 14 روز تریال ثبت نام کنید. هزینه بازی ماهانه 15 دلار است و سالانه 100 دلار.
داستان
---
داستان بازی در 21 هزار سال بعد :-o اتفاق می افتد. زمانی که مدت ها از تهی شدن منابع زمین می کذرد و انسان ها راه شیری را تسخیر کرده اند. در این میان، بشر کرمچاله ای به نام EVE پیدا میکند که به کهکشان جدیدی به نام New Eden راه دارد. مردم زیادی به آن جا می روند و تحولی در تاریخ بشر ایجاد میشود. این قضیه قرن ها ادامه پیدا میکند تا اینکه ناگهان کرمچاله بسته میشود و ارتباط مردم New Eden با راه شیری قطع میشود. آن ها به بحران دچار میشوند و تا مرز نابودی پیش میرود تا اینکه به فناوری کلون کردن دست می یابند (به دلیل بسته شدن EVE از تکنولوژی عقب مانده بودند) و ابدی میشوند. هزار سال بعد کهکشان رونق یافته و مردم زمین و راه شیری را به طور کلی فراموش میکنند.
حکومت ها
---
بازی 4 حکومت مختلف دارد که شما میتوانید در ابتدا یکی را انتخاب کنید:

AMARR EMPIRE
این حکومت قدیمی ترین و بزرگ ترین حکومت زنده new eden است با دارا بودن حدود 700 منظومه و 2000 سال قدمت. آن ها اولین حکومتی بودند که به تکنولوژی سفر سریع تر از نور دست یافتند و بنابراین با داشتن این سلاح، شروع به برده داری از مینماتار ها کردند. آن ها همواره سعی در نابودی حکومت های دیگر داشته اند و دارند.

CALDARI STATE
این حکومت رقیب اصلی آمار ها و دشمن خونی گالنته هاست. کالداری در جنگ زاده شده و حکومتی نظامی دارد. زادگاه این حکومت با گالنته ها یکسان بوده ولی با حمله گالنته ها مجبور شدند به منظومه دیگری سفر کنند. آن ها دارای حدود360 منظومه می باشد که آن را در رتبه سوم قرار می دهد.

GALLENTE FEDERATION
این حکومت تنها حکومت دموکراسی و غیر دیکتاتوری است. آن ها با داشتن حدود 380 منظومه در رتبه دوم می باشند.

MINMATAR REPUBLIC
این حکومت متشکل از برده های شورشی حکومت آمار است که با طلوع حكومت گالنته و حمله آمار ها به JOVIAN ها در منظومه های حکومت نابود شده JOVE زندگی میکنند. آن ها با داشتن 280 منظومه کوچک ترین امپراطوری می باشند.

JOVE
اين حكومت بسيار قديمى تر از آمار ها بوده ولى با حمله آمار ها نابود شد
گیمپلی
---
گیمپلی بازی بسیار پیچیده است. برعکس بقیه بازی های این نوع، شما کنترل سفینه را در دست ندارید، بلکه تماما در حالت autopilot است و شما تنها مقاصد و هدف ها را تعیین می کنید. نبرد های بازی بسیار سهمگین هستند و بازی رکورددار بزرگترین نبرد فضایی تاریخ است که در آن دو اتحاد CFC و TEST بر سر منظومه ای نبرد کرده و بیش از 4000 سفینه در نبرد شرکت داشتند به طوری که سرعت سرور به 10% کاهش یافت تا بتواند محاسبات را به درستی انجام دهد!
شات ها:
tech2_ui.jpg

tech1_ui.jpg

belt_rats_ui.jpg

implants_boosters_ui.jpg

ice_mining_ui.jpg

آخرین ویرایش:

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
فقط 5 دلار :x

سایتش معتبره ؟

چطور میشه ازش خرید کرد ؟
ّبله سایت madorc هست زیر مجموعه overwolf معتبر هست
سمت راست صفحه زده, Buy ,فکر کنم باید سایتی یه اشنایی بیدا کنید براتون تهیه کنه
تو این سایت های ایرانی که CD-key میفروشن یه بخش انلاین داره که به سئوال ات جواب میدن از اونجا باهاشون تماس بگیرید ببنید میتون تهیه کنن یا نه
اگر سایت هاشونم پیدا نگردی به من ّ.خ کن باهم میگردیم :d

آخرین ویرایش:

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
خاصتی واستون میگیرم ولی با این قیمت با مسئولیت خودتون سایت دیگه هم من خودم دارم اکی ولی 6.5 دلار دوست داشتید بگید بگیرم

با این قیمت واقعاً می صرفه خریدنش

اگر از این سایت بخری خرجش چقدر می شه ؟

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
با این قیمت واقعاً می صرفه خریدنش

اگر از این سایت بخری خرجش چقدر می شه ؟

والا اول گردن خودت اگه کد رو نده یا هرچیز دیگه قیمت هم چون زیر 50 دلار کارمزد میگیرن 5 تومن میشه
5 دلار * 3500 +5000 کارمزد=22.500 هزارتومن این میشه بازم بگم گردن خودته

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
والا اول گردن خودت اگه کد رو نده یا هرچیز دیگه قیمت هم چون زیر 50 دلار کارمزد میگیرن 5 تومن میشه
5 دلار * 3500 +5000 کارمزد=22.500 هزارتومن این میشه بازم بگم گردن خودته
این سایت زیر مجموعه OverWolf هست فکر میکنم معتبر باشه

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
خوب دادا منی که کارم سی دی کی هست ترجیح میدم واسه مشتریم از جای بگیرم که خیال خودم و مشتریم راحت باشه وقتی از جای هم خرید نداشتم و خود مشتری میگه با خودشه اون سایتی که خودش بده من فقط پرداخت میزنم ولی وقتی میخواد از خودم خرید کنه یعنی من مسئول هستم درمباقل پولش پس حاضرم پول بیشتر بگیرم ولی با امنیت کامل کارش رو بکنم.

- - -ویرایش - - -

خوب دادا منی که کارم سی دی کی هست ترجیح میدم واسه مشتریم از جای بگیرم که خیال خودم و مشتریم راحت باشه وقتی از جای هم خرید نداشتم و خود مشتری میگه با خودشه اون سایتی که خودش بده من فقط پرداخت میزنم ولی وقتی میخواد از خودم خرید کنه یعنی من مسئول هستم درمباقل پولش پس حاضرم پول بیشتر بگیرم ولی با امنیت کامل کارش رو بکنم.

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman

حق با شماست اما همین 1.5$ هم خودش 5 تومن میشه :d
البته خدا خیرت بده کار مردمو راه میندازی و حق با شماست کار درست رو میکنید که هشدار رو می دید

آخرین ویرایش:

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
حق با شماست اما همین 1.5$ هم خودش 5 تومن میشه :d
البته خدا خیرت بده کار مردمو راه میندازی و حق با شماست کار درست رو میکنید که هشدار رو می دید
بله ولی دیگه بجای یه سایت خارجی هرچقدر مطمئین که معلوم نیست که پشتشه یه نفر که میبینش و دسترسی بهش داره بهش میگه واست میگیرم.
تجربه نشون داده بهم هشدار بدم 1 درصد نرسید ندادن هرچی شد پای من گیر نباشه ولی با 1.5 دلار بیشتر پولش رو بیمه میکونه خیلی فرق داره باهم من خودم ریسک میکنم ولی پولمم از سر راه نیاوردم.

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
بله ولی دیگه بجای یه سایت خارجی هرچقدر مطمئین که معلوم نیست که پشتشه یه نفر که میبینش و دسترسی بهش داره بهش میگه واست میگیرم.
تجربه نشون داده بهم هشدار بدم 1 درصد نرسید ندادن هرچی شد پای من گیر نباشه ولی با 1.5 دلار بیشتر پولش رو بیمه میکونه خیلی فرق داره باهم من خودم ریسک میکنم ولی پولمم از سر راه نیاوردم.

درسته

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
دوستان کسی تونسته از این سایت EVE Online Mega Bundle بخره ؟

من با هر مرورگری امتحان کردم وارد صفحه ی خرید نمیشه با گردو شکن هم امتحان کردم نشد

از این قسمت جلوتر نمیره

674233f22308358e5678e3dfcba2dc3aaf777b26.jpg

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
دوستان گل کسی نمیخواد پیچیده ترین بازی زندگیش رو بازی کنه ؟
از این پیچیده تر دیگه پیدا نمیکنی تازه حال هم میده توپ بیاید خوش میگذره

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
سلام دوستان

فعلا 4 نفر شدیم که همه داخل یک اتحاد هستیم و به هم کمک می کنیم. هر چی تعدادمون بیشتر باشه کارهای جالبتری میشه کرد و پول ( ISK) بیشتری هم میشه در اورد.

کار تخصصی من mining اینم عکس سفینه

823ddbb469e39f1354a6761ec7afe9bffe9a3cdd.jpg

از لحاظ تئوری هر ساعت میتونم 60 هزار متر مکعب سنگ برداشت کنم که بین 10-12 میلیون در ساعت درآمد میشه

این هم قوی ترین جنگنده ای که دارم

acdcae8b6aac5e99f1de8ad198e208a33503a074.jpg

خیلی پوست کلفته و برای کشتن npc ها تو HIGH sec قدرت خوبی داره و مهمترین ویژگیش انعطافپذیری خیلی بالاشه که میتونه از اکثر تجهیزات پشتیبانی کنه و روش نصب شوند و تنها مشکلش سرعت پایینشه

دوستان تو فضا مبیینمتون ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر