Areal عنوانی بر خواسته از خاکستر S.T.A.L.K.E.R

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
a108becfc1ab7541dd6059f1c4d4f61d_large.png

چندی پیش بود که شرکت WEST GAMES عنوان جدید خودشو به نام AREAL در Kickstarter مطرح کرد . که واکنش هایه زیادی مبنی بر تقیلد بیش از حد این بازی از سری

STALKER به همراه داشت . شرکت WEST GAMES که هدف ساخت دنباله برایه سری STALKER را داشت با ملحق شدن طراح ارشد سری STALKER به تیمش این توانایی در خود میبیند
. درخواست مالی عجیب این شرکت در Kickstarter مبلغ $50,000 بوده که بسیار ناچیز بوده !

اما ویدئو جدیدی که از بازی منتشر شده قابل توجه است!
http://media.multiplayer.it/files/2014/07/18/29357-areal-unarea-di-gioco-in-video.hi.mp4
[h=1][/h]

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
ممنون بابت خبر
خیلی از پروژه های کیک استارتر بودن که بعد از انتشار نشون دادن که دست کمی از بازیهای AAA نداشتن
آرزوی موفقیت برای West Games دارم
STALKER که شاهکاری بود برا خودش و یکی از بهترین اتمسفرها رو داشت

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یه سوال ... چه بلایی سر استاکر اومد!؟ من همون موقشم که خبراش اومد نفهمیدم فکر کنم
خیلی بازی خوبی بود واقعا دوست داشتم

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
یه سوال ... چه بلایی سر استاکر اومد!؟ من همون موقشم که خبراش اومد نفهمیدم فکر کنم
خیلی بازی خوبی بود واقعا دوست داشتم

بعد از چند بار کنسل کردن و ادامه دادن ساخت S.T.A.L.K.E.R 2 کلا استادیو به F رفت و بسته شد و یک سری اعضا اش از 4A Games سازنده Metro سر در آوردن یک سری ها رفتن Vostok Games رو زدن که روی یک بازی F2P توی همین سبک داره کار می کنه این اواخر هم West Games زده شد
کلا این عنوان موند روی هوا....

ویدئو ای که البته نشون دادن یه فاجعه ای هست الاخصوص در بحث شوتینگ البته نوشتن که این Early Footage هست پس می شه امید داشت

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
نامه ی ولادمیر پوتین به وست گیم WTF :| :

Eugene عزیزدخترم مرا در مورد بازی جدید شما، Areal، که یک جانشین برای بازی معروف شما، یعنی STALKER است با خبر کرده است. او به من گفت که برای شروع پروژه ی شما کمک کرده است و مبلغی پرداخت کرده. من هم به بازی های ویدئویی، مخصوصا سبک تیراندازی علاقه مند هستم و از ایده ی آنها خوشم می آید. این مساله که مردم به یک دیگر تیر اندازی نکنند و بازی هایی مانند بازی شما را بازی کنند بسیار مهم است. نسخه ی اول بازی STALKER در کشور اکراین بود و حال داستان نسخه ی جدید این بازی، یعنی Areal در مرکز کشور روسیه اتفاق می افتد و اگر این بازی جنگ با موجودات جهش یافته باشد برای من بسیار جذاب خواهد بود. من خودم هم همیشه ایده های این چنینی دارم و به ایده ی شما بسیار علاقه دارم. اگر شما به من اجازه ی بازی کردن نسخه ی آزمایشی این بازی را بدهید شما را به کاخ کرملین دعوت خواهم کرد و شخصا با شما ملاقات می کنم. در آنجا می توانیم کمی در کنار هم بازی کنیم و در مورد علاقه مندی های جوانان و گیمر های کشورمان با یک دیگر صحبت کنیم.با آرزوی بهترین هاامضا

---------------------------------------------------------------------------------

ولی حمایت شه ازشون میتونن چیز خوبی بسازن بنظرم , با اینکه تریلرش خیلی فلج بود ولی کام آن :D با 50000 آبنباتم نمیدن :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
@arnino
اونی که باهاش آبنبات هم نمی دن 50000 ریال هست :d

--------------------------------------------------

بعد از دیدن دود موجود تو تریلر و قسمت تیر اندازیش می خواستم کله ام رو بکوبم تو دیوار یعنی انصافا 50000 ریال هم می گرفتن انتظار بیشتری می رفت ازشون :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آقا کلاه برداری بود تموم شد رفت، روانی ها تو یه پست یه نامه از طرف پوتین زده بودن که توش گفته بود من ازتون حمایت می کنم و بزودی دعوتتون می کنم کاخ کرملین!!

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
واقعا یکی از عجیب ترین کمپین های Kickstarter هست... اولش که چند روز مونده به پایان مهلت و نزدیک 20-30 هزار دلار مونده به هدف یک هو نامه‌ای میاد از طرف پوتین! بعد هم که معمولا کسایی که این چیز ها رو راه میندازن سعی میکنن نظرات رو مدیریت کنن و نزارن اسپمی زده شده(معمولا 100تا نگه میدارن) اما هیچ نظارتی نبوده.. آخرشم که خوده Kickstarter بست این کمپین رو تا تحقیقاتی بکنه...

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
حالا این نسخه استالکر صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟ از تریلری که دیدم معلومه شایعه نیست ولی اطلاعات دقیقتر رو هر کی داره بگه ممنون میشم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر