Bandai Namco به عنوان ناشر بازی Project Cars اعلام شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Bandai Namco بخش اروپا امروز اعلام کرد وظیفه انتشار بازی استودیو Slightly Mad به نام Project Cars را در سرارسر جهان بر عهده خواهد داشت.

igk6x09rrids9csljpuc.jpg

امروز Alberto González Lorca معاون استودیو های خارجی بخش اروپا Bandai Namco در بیانیه ای اعلام کرد: "ما بسیار خوش حال هستیم که با استودیو Slightly Mad در این پروژه امیدوار کننده همکاری می کنیم. پروژه ای که در آن انتظارات جامعه با تخصص مسابقه دههندگان (Racers) برای ساخت نسل بعدی مسابقات شبیه سازی رانندگی ترکیب خواهد شد."

استودیو Slightly Mad قبلا بازی هایی مثل Need for Speed: Shift و World of Speed را منتشر کرده است و در توصیف Project Cars گفته شده، این بازی "معتبر ترین، زیبا ترین، بزرگترین و به لحاظ فنی پیشرفته ترین بازی Racing در سیاره زمین است."

بازی Project Cars در ماه نوامبر برای PC، Steam OS و کنسول های PS4, Xbox One, Wii U منتشر خواهد شد.

منبع

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یکی از بهترین ناشرین ممکن برای هربازی همین شرکته..من کارش رو قبول دارم.

این بازی "معتبر ترین، زیبا ترین، بزرگترین و به لحاظ فنی پیشرفته ترین بازی Racing در سیاره زمین است."
:x
ولی ایکاش محیط بازی رو به پیست محدود نمیکردن...بااینحال امیدوارم فقط گرافیک نداشته باشه.l-)

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
نامکو بازی های الکی رو ناشرشون نمیشه مطئمنم که اینم بازی عالی از آب در میاد یه حس بم میگه متاش زیر 84 نمیاد :bighug:

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
در غیاب دو عنوان فورزا و gt بروی پلتفروم PC وجود Project Cars کاملا ضروریه
گفته شده، این بازی "معتبر ترین، زیبا ترین، بزرگترین و به لحاظ فنی پیشرفته ترین بازی Racing در سیاره زمین است."
به جرات میتونم بگم راحت میتونه رو PC بهترین گرافیک بصری بین تمامی بازیهای Racing مال خود کنه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
این بازی "معتبر ترین، زیبا ترین، بزرگترین و به لحاظ فنی پیشرفته ترین بازی Racing در سیاره زمین است."
GT و DC ـم كه اين وسط ... :bighug:

اعتماد به نفسشون يكم زيادي از حد و كاذبه :d حالا درسته كه عنوان تر و تميز و فوق العاده اي رو ساختن اما يقين دارم كه از لحاظ فني حتي نزديك به سري GT هم نميشن، چه برسه به اينكه بخوان باهاش رقابت كنن:d
در مورد DC ـم نقل قول نكنيد و بحث راه نندازيد، چون برتري گرافيكش ( تو اكثر زمينه ها ) مشهوده :d

به هرحال چون در حال حاضر Bandai Namco يه شركت ژاپني و موفقه، از اينكه روز به روز بازي هاي بيشتر و پر فروش تري رو انتشار بده، حمايت به عمل مياد :-":d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
GT و DC ـم كه اين وسط ... :bighug:

اعتماد به نفسشون يكم زيادي از حد و كاذبه :d حالا درسته كه عنوان تر و تميز و فوق العاده اي رو ساختن اما يقين دارم كه از لحاظ فني حتي نزديك به سري GT هم نميشن، چه برسه به اينكه بخوان باهاش رقابت كنن:d
در مورد DC ـم نقل قول نكنيد و بحث راه نندازيد، چون برتري گرافيكش ( تو اكثر زمينه ها ) مشهوده :d

به هرحال چون در حال حاضر Bandai Namco يه شركت ژاپني و موفقه، از اينكه روز به روز بازي هاي بيشتر و پر فروش تري رو انتشار بده، حمايت به عمل مياد :-":d

دقیقاً ...
من یادمه 3-4 سال پیش همین Slighty Mad موقع ساخت Shift 2 یکم گنده تر از دهان مبارک حرف میزد که GT اینجوریه Forza اینجوریه و بازی ما تَه Fun ــه و آخرشم آشغالی به اسم Shift 2 ساختن که بیشتر از 1 ساعت نتونستم تحملش کنم :-j:d نمایش این بازی جدیدشون رو دیدم مدل های خیلی قشنگی داره اما تا رسیدن به گیمپلی و فیزیک غولی مثل GT خیلی فاصله دارن

ویرایش :
پیداش کردم
yahoo_78.gif

[h=1] Shift 2 dev slams Gran Turismo, Forza [/h]

آخرین ویرایش:

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
Need For Speed: World رو میگن یحتمل:D
اونو که مرحوم Black Box ساخته بود:|
نه یه بازی دارن میسازن به اسام WorldofSpeed که همونطور که دوستان گقتن هنوز عرضه نشده.

امیدوارم هندلینگ بازی نسبت به دونسخه ی شیفت بهبود پیدا کرده باشه خیلی عذاب آور بود:|

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
از نظر بصری که تا الان توی نمایش‌ها خوب عمل کرده. فقط مشکل اینه که من حس خوبی نسبت به ریسینگ‌های جدیدی که معرفی می‌شن ندارم مخصوصا این بازی!

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
آخرین Racing که از Namco تجربه کردم RidgeRacer : Unbounded بود که به معنای واقعی کلمه مذخرف بود :| کاری به حجم کمش ندارم ولی حتی از لحاظ فان بودن ام به عنوانی مثه Blur نمیرسید چه برسه به Split/Second

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من که با شیفت خیلی حال کردم:dامید دارم به بازی اینا!

شیفت پتانسیل اینو داشت چیز غولی بشه ولی نشد. اما در نهایت بازی خیلی خوبی بود فروش خیلی خوبی هم کرد. زیاد به این عکسایی که منتشر میشه هم نمیشه اعتنا کرد باید خود بازی رو دید تا بشه گفت گرافیکش خوبه یانه. چند تا گیم پلی من ازش دیدم بنظرم برای نسل بعد خیلی معمولیه. البته واقعا نامردیه تو این مرحله که خود بازی رو از نزدیک ندیدیم در موردش قضاوت کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر