پیش‌فروش عنوان «شبگرد: طلوع تاریکی» آغاز شد

آیا شما عنوان "شبگرد : طلوع تاریکی" را تهیه خواهید

• بله

رای‌ها: 89 47.3%
  • خیر

رای‌ها: 46 24.5%
  • با توجه به عملکرد بازی و نقد ها تصمیم خواهم گرفت

رای‌ها: 53 28.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    188
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina

سرانجام انتظارها به پایان رسید و پیش فروش عنوان ایرانی
" شبگرد : طلوع تاریکی " آغاز شد . در بیانیه رسمی شرکت پردیس رایانه مهر آمده است :

" شبگرد حاصل تلاش یک تیم کاملا ایرانی است. تیمی که با وجود محدودیت‌ها و مشکلات پیش‌رو، هرگز مایوس نشد و به جلب رضایت مخاطب فکر کرد. تیم سازنده‌ی بازی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا در طول روند ساخت بازی، تمامی پتانسیل‌های موجود را به کار ببندند تا بازی هیچ کم و کسری نداشته باشد. سطح کیفی نمایش‌های بازی نه تنها مورد توجه منتقدان و گیمرهای ایرانی قرار گرفت، بلکه توانست تا در جوامع بین‌المللی نیز موفق باشد. ‌شبگرد در شبکه‌ی استیم موفق به دریافت نشان «گرین لایت» شده و در جشنواره‌ی بین‌المللی بازی‌های مستقل نیز به عنوان تنها بازی اکشن سوم شخص، در بین سه بازی برتر قرار گرفت. از این بازی به عنوان یکی از اولین عناوین روایت محور داخلی یاد می‌شود و اولین بازی نئو نوآر ایرانی نیز محسوب می‌شود. همان‌طور که اعلام کردیم، بازی در تیر ماه عرضه خواهد شد و در حال حاضر نیز پیش فروش آن انجام می‌گیرد. همین حالا بازی را خریداری کنید تا در زمان عرضه بدون پرداخت هیچ گونه پول اضافی همچون پیک ، شبگرد به دستانتان برسد "

بر طبق گفته سازندگان به غیر از نسخه استاندارد ، چند نسخه ویژه نیز برای این بازی در نظر گرفته شده تا علاقه مندان به این بازی بتوانند از مزایای ویژه این نسخه ها نیز بهره مند شوند . همچنین کسانی که بازی را پیش خرید می کنند ، زودتر می توانند آنرا تجربه کنند و احتمالا بازی از تاریخ 20 تیرماه به کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند ، تحویل داده خواهد شد .

ویژگیهای پیش خرید نسخه استاندارد بازی " شبگرد : طلوع تاریکی "

1 - بسته بندی شکیل در قاب کریستالی ( این بسته بندی ویژه ، فقط به افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند تقدیم خواهد شد )
2 - یک عدد پوستر 70*50
3 - تحویل رایگان در سراسر ایران .
4 - یک عدد گیفت 1500 تومانی استفاده از نرم افزاربازیهای آنلاین پردیس گیم .

قیمت نسخه استاندارد بازی 10 هزار تومان است .

آخرین ویرایش:

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
اقایون من الان اودم برای دومینبار و برای یکی از دوستان دوباره نسخه برنزی رو سفارش بدم ولی پول رو که پرداخت کردم و موفقیت امیز هم بود دیگه به سایت پردیس وصل نشد !1

بار اول همچین اتفاقی برام نیوفتاد ولی ایندفعه اینجوری شد حالا چیکار کنم ؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
اقایون من الان اودم برای دومینبار و برای یکی از دوستان دوباره نسخه برنزی رو سفارش بدم ولی پول رو که پرداخت کردم و موفقیت امیز هم بود دیگه به سایت پردیس وصل نشد !1

بار اول همچین اتفاقی برام نیوفتاد ولی ایندفعه اینجوری شد حالا چیکار کنم ؟

اگه تاییده نداشته باشین و پرداخت تو سایت مرجع تایید نشده باشه پول تا 72 ساعت باید برگرده به حسابتون.

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
اگه تاییده نداشته باشین و پرداخت تو سایت مرجع تایید نشده باشه پول تا 72 ساعت باید برگرده به حسابتون.

مشکلی نیست . الان از طریق ایمیل ارتباط برقرار کردم و گفتند که تماس بگیرید مشکل رو حل میکنیم . حالا که دیگه از زمان اداری گذشته میره تا فردا صبح .

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوستان گرافیکش در حد نسل چندم کنسول هاست؟ نسخه استیم فکر میکنم گرونتر باشه ولی همون بهتره

Next Gen :| داره با UC4 رقابت میکنه سره گرافیک :|

( خب یه تریلر ۲۰ مگی دانلود کردن انقدر سخته ؟؟ :| اونجا خودت متوجه میشی گرافیک بازیو ! ولی در این حد بهت بگم در حد بازی های نسل هفتم با گرافیک متوسط هست )

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
یعنی چی؟بازی یه بار بیشتر قابلیت نصب نداره؟یا روی سیستم طرف نصب بشه میشه دوباره روی همون سیستم نصبش کرد فقط؟
شما می تونید بازی رو بینهایت بار بروی دو سیستم نصب کنید:d

خوب چه کاری بود قالبیت اکتیو رو استیم رو میزاشتین این مشکلا پیش نیاد بازی رو از 10 میکردین 20 ولی این قابلیت اکتیو رو استیم رو میزاشتین خیلی بهتر بود!
کسری گفت،من هم یک بار دیگه برای تاکید می گم.بازی قرار چند ماه بعد بروی استیم بیاد و که مسلما یکمی گرون تر هم هست

فقط یه سوال الان این نسخه ی فیزیکی زبان دیفالتش فارسیه دیگه؟به جز فارسی زبان دیگه ای هم داره یا فقط زیرنویس انگلیسی جزوش هست؟ و مسئله ی بعد این که سایز تی شرتاش همش یکیه؟:d
تو این نسخه زبان فقط فارسیه و نسخه استیم هم کاملا انگلیسی
تی شرت ها هم فری سایز هستن:d

امکان نداره حالا بعد از عرضه بازی برا کسایی‌ که داخل کشور هستن یه امکانی بذارین که بتونن نسخه استیم رو مستقیم از ناشر بگیرن؟ خود من مثلا در حال حاضر نمیتونم از نسخه فیزیکی‌ استفاده کنم.:d
این قضیه رو به تیم مدیریت انعکاس دادم.ولی به احتمال زیاد دراینده بخشی برای فروش Cd Key به صورت مجزا فراهم میشه.ولی خوب از الان بگم،مجبوری 8 گیگ اینا دانلود کنی:d

در اسنکه اینا الکی گیر دادن شکی نیست ولی این قضیه سالواتور دالی و اون لوگو فیلم سکوت بره ها واقعیت داره ها!
Believe me!واقعیت نداره.استفاده از شاپرک برای لوگو مطمئنا به داستان بازی بر می گرده

از لحاظ گرافیک و جلوه های بصری و طراحی محیط در حد بازی های سال 2000-2001 هستش...واقعا با Unreal Engine کار شده؟
با UDK کار شد

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام بچه ها من بسته معمولی خردیم و نصب کردم بدون هیچ مشکلی اجرا میشه ولی داخل بازی ردی بعضی از جزئیات بازی مثل اینکه یع لایه سفیده همه نرم افزارهای مورد نیاز هم نصب کردم کسی اگه میدونه بگه مشکل چیه خیلی رو اعصابمه لطفا شاید این جا جای پرسیدن این سوال نبود واقعا عذر میخام لطفا تاپیک مخصوصش رو بهم معرفی کنین لینک بدین لطفا ممنونم لطفا جواب بدین

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام بچه ها من بسته معمولی خردیم و نصب کردم بدون هیچ مشکلی اجرا میشه ولی داخل بازی ردی بعضی از جزئیات بازی مثل اینکه یع لایه سفیده همه نرم افزارهای مورد نیاز هم نصب کردم کسی اگه میدونه بگه مشکل چیه خیلی رو اعصابمه لطفا شاید این جا جای پرسیدن این سوال نبود واقعا عذر میخام لطفا تاپیک مخصوصش رو بهم معرفی کنین لینک بدین لطفا ممنونم لطفا جواب بدین
ببخشید اینم عکسش
ada890c3eaef4be017738daa20e6867f.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر