پیش‌فروش عنوان «شبگرد: طلوع تاریکی» آغاز شد

آیا شما عنوان "شبگرد : طلوع تاریکی" را تهیه خواهید

• بله

رای‌ها: 89 47.3%
  • خیر

رای‌ها: 46 24.5%
  • با توجه به عملکرد بازی و نقد ها تصمیم خواهم گرفت

رای‌ها: 53 28.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    188
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina

سرانجام انتظارها به پایان رسید و پیش فروش عنوان ایرانی
" شبگرد : طلوع تاریکی " آغاز شد . در بیانیه رسمی شرکت پردیس رایانه مهر آمده است :

" شبگرد حاصل تلاش یک تیم کاملا ایرانی است. تیمی که با وجود محدودیت‌ها و مشکلات پیش‌رو، هرگز مایوس نشد و به جلب رضایت مخاطب فکر کرد. تیم سازنده‌ی بازی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا در طول روند ساخت بازی، تمامی پتانسیل‌های موجود را به کار ببندند تا بازی هیچ کم و کسری نداشته باشد. سطح کیفی نمایش‌های بازی نه تنها مورد توجه منتقدان و گیمرهای ایرانی قرار گرفت، بلکه توانست تا در جوامع بین‌المللی نیز موفق باشد. ‌شبگرد در شبکه‌ی استیم موفق به دریافت نشان «گرین لایت» شده و در جشنواره‌ی بین‌المللی بازی‌های مستقل نیز به عنوان تنها بازی اکشن سوم شخص، در بین سه بازی برتر قرار گرفت. از این بازی به عنوان یکی از اولین عناوین روایت محور داخلی یاد می‌شود و اولین بازی نئو نوآر ایرانی نیز محسوب می‌شود. همان‌طور که اعلام کردیم، بازی در تیر ماه عرضه خواهد شد و در حال حاضر نیز پیش فروش آن انجام می‌گیرد. همین حالا بازی را خریداری کنید تا در زمان عرضه بدون پرداخت هیچ گونه پول اضافی همچون پیک ، شبگرد به دستانتان برسد "

بر طبق گفته سازندگان به غیر از نسخه استاندارد ، چند نسخه ویژه نیز برای این بازی در نظر گرفته شده تا علاقه مندان به این بازی بتوانند از مزایای ویژه این نسخه ها نیز بهره مند شوند . همچنین کسانی که بازی را پیش خرید می کنند ، زودتر می توانند آنرا تجربه کنند و احتمالا بازی از تاریخ 20 تیرماه به کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند ، تحویل داده خواهد شد .

ویژگیهای پیش خرید نسخه استاندارد بازی " شبگرد : طلوع تاریکی "

1 - بسته بندی شکیل در قاب کریستالی ( این بسته بندی ویژه ، فقط به افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند تقدیم خواهد شد )
2 - یک عدد پوستر 70*50
3 - تحویل رایگان در سراسر ایران .
4 - یک عدد گیفت 1500 تومانی استفاده از نرم افزاربازیهای آنلاین پردیس گیم .

قیمت نسخه استاندارد بازی 10 هزار تومان است .

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
اولین بازی ایرانی که خریدم لطفعلی خان زند بود (quest of persia) بعد از چندین سال هنوز وقتی خاطره ی این بازی یادم میاد می خوام کله ام رو بکوبم تو دیوار:d و از اون به بعد هم هیچ بازی ایرانی نخریدم...
انشالله که این بازی موفق بشه تا من هم جرئت کنم دوباره بازی ایرانی بخرم:d

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
از این دوستانی که میگن نمیخریم ، بازی ایرانی هست و این چیزا یه سوال دارم
واقعا چیزی از بازی دیدید ؟ تریلر ها رو دیدید ؟!
بازی یه سر و گردن از تمام بازی های ایرانی بالاتره در همه موارد و شخصا واسه من همون دوبله عالی واسه خرید بازی بسه !

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من چون خوشم اومد از بازیش تقریبا و اینکه بازی ساخت یکسری از هموطنان گرامیم هست که به زحمت ساختند این بازی رو پیش خرید کردم.

امیداورم که بازیسازی در کشور پیشرفت های بیشنری بکنه

انصافا ساخت بازی خوب یا حتی متوسط کار آسانی نیست

اشخاصی که آشنایی حتی کمی هم داشته باشند با صنعت بازی سازی میدونند

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
Give Away ندارن؟
من خر شانسما می برم حتما!!!

ولی جدا 10 تومن ===>ارسال رایگان +
1 - بسته بندی شکیل در قاب کریستالی ( این بسته بندی ویژه ، فقط به افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند تقدیم خواهد شد )

2 - یک عدد پوستر 70*50
3 - تحویل رایگان در سراسر ایران .
4 - یک عدد گیفت 1500 تومانی استفاده از نرم افزاربازیهای آنلاین پردیس گیم .

نمیارزه بگیریم؟؟؟
همون پوستر 50-70 ـش من چند روز پیش رفتم عکس چاپ کردم 8 تومن پیاده شدم ولی اینا بازی با مخلفاتش با یک پوستر 50-70 میدن 10 تومن!
خداییش خیلی قیمتش خوبه :| کم لطفی نکنین دیگه رفقا :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
بقیه موارد که قرار هست در بسته های طلائی و غیره بدن برام مهم نیست! 10 هزار تومن هم اصلا پولی نیست که آدم نخواد این بازی رو تجربه کنه! حتی اگر این بازی اون حداقل مواردی رو که یک گیم ایرانی باید داشته باشه رو در خودش نداشته باشه، باز هم خریدنش ضرری نداره!
پس به این ترتیب، بنده این بازی رو خواهم خرید و از این بابت خیلی خوشحالم!
وقتی به این فکر می کنم که هرشب دارم کاغذ کاغذ پول خرج شکمو تفریح و کارهای نه چندان با اهمیت می کنم، چرا نباید 10 هزار تومن که واقعا ارزشی نداره رو برای یک بازی ایرانی بدم!!! /:)
تبلیغ و چیزی نبود! فقط نظرمو گفتم!
ممنون.

آخرین ویرایش:

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
من فقط منتظر قصه خاله قزیم :d. نمیدونم چرا پتانسیل به این خوبی برای ساخت بازیهای 2بعدی وجود داره ولی تمرکزی بهش ندارن و برا همینه به نتیجه مطلوب نمیرسن . یه حرفی میزنم به دل نگیرن بازیسازها : شما بازی رو شروع میکنید به ساختن بعد برای ایراداتون توجیه میاریدو انتظار دارید ما هم بخاطر کمبود امکاناتتون مثل شما توجیه کنیم مسئله رو . اگه کمبود امکانات داریدو پروژه بزرگه .. لقمه اندازه ی دهان مبارکتون بردارید . بازی خوب بشه اندرویدی هم باشه اشکال نداره .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
بسته ی طلایی پیش خرید شد:D خسته نباشیدم بگم به بازیسازانش:D
به به چقدر هم عالی شد زیرش نوشته مجوز انتشار در استیم:D این بازی تکون خوبی به صنعت گیم در ایران میده. مطمئن باشید:D

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
کسی توضیحی برای دزدی واضح این بازی از فیلم Dark Man نداره?

چون ظاهر کاراکتر شبیه شخصیت Dark Man ـه میشه دزدی واضح؟

با این حساب GTA IV هم دزدی از فیلم Behind Enemy Lines ـه :bighug:
شخصیت Rorschach از کامیک Watchmen هم دزدیه

آخرین ویرایش:

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
هرکی بتونه 10 تفاوت تو عکسهای زیر پیدا کنه جایزه سفر به فینال جام جهانی بش تعلق میگیره

عکس اول برای فیلم Darkman سال 1990 تمام رخ

images

و عکس دوم برای بازی شبگرد محصول 2014 تقریباً نیم رخ

gamejoo.com-4469528329.jpg

حالا هنوز هیچکس نمیدونه این مثل اونه یا اون مثل اینه
من بنظرم Darkman از شبگرد Copy & Pase کرده

حالا اگرم به فرض محال شک کردید شبگرد از Darkman تقلید کرده باید بدونید که تیم سازنده از هیچ جا هیچ جا ساپورت نشده یا اینکه ساپورت شده ولی بیشتر میخواسته
واقعاً هم با این کیفیت Copy & Pase که انجام شده حقش بوده بیشتر ساپورت شه
شما هم برای اینکه تیم نامید نشن و دفعه بعد ببینیم میتونیم مثل عربستان Uncharted بسازیم به تیم قوت قلب بدید وبسته های طلایی رو تند تند بخرید باشد که در گیم پلی و داستان بازی هم
از اینگونه تشابهات غیر منتظره بیابیم و نسبت به کار بی وقفه سازندگان هیچ شکی نکنیم

پیشاپیش از پست های FAN Boy ها و تبلیغات چیان شبگرد کمال سپاس گذاری مینماییم .

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستان طلایی و نقره ای و اینا به درد من نمیخوره با کدوم cd-key استیم میدن بهم؟؟؟؟

بازی گرین لایت شده دیگه؟؟؟؟

اگر نه که وای میستم از همون استیم پیش خرید یا خرید می کنم.......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر