پیش‌فروش عنوان «شبگرد: طلوع تاریکی» آغاز شد

آیا شما عنوان "شبگرد : طلوع تاریکی" را تهیه خواهید

• بله

رای‌ها: 89 47.3%
  • خیر

رای‌ها: 46 24.5%
  • با توجه به عملکرد بازی و نقد ها تصمیم خواهم گرفت

رای‌ها: 53 28.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    188
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina

سرانجام انتظارها به پایان رسید و پیش فروش عنوان ایرانی
" شبگرد : طلوع تاریکی " آغاز شد . در بیانیه رسمی شرکت پردیس رایانه مهر آمده است :

" شبگرد حاصل تلاش یک تیم کاملا ایرانی است. تیمی که با وجود محدودیت‌ها و مشکلات پیش‌رو، هرگز مایوس نشد و به جلب رضایت مخاطب فکر کرد. تیم سازنده‌ی بازی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا در طول روند ساخت بازی، تمامی پتانسیل‌های موجود را به کار ببندند تا بازی هیچ کم و کسری نداشته باشد. سطح کیفی نمایش‌های بازی نه تنها مورد توجه منتقدان و گیمرهای ایرانی قرار گرفت، بلکه توانست تا در جوامع بین‌المللی نیز موفق باشد. ‌شبگرد در شبکه‌ی استیم موفق به دریافت نشان «گرین لایت» شده و در جشنواره‌ی بین‌المللی بازی‌های مستقل نیز به عنوان تنها بازی اکشن سوم شخص، در بین سه بازی برتر قرار گرفت. از این بازی به عنوان یکی از اولین عناوین روایت محور داخلی یاد می‌شود و اولین بازی نئو نوآر ایرانی نیز محسوب می‌شود. همان‌طور که اعلام کردیم، بازی در تیر ماه عرضه خواهد شد و در حال حاضر نیز پیش فروش آن انجام می‌گیرد. همین حالا بازی را خریداری کنید تا در زمان عرضه بدون پرداخت هیچ گونه پول اضافی همچون پیک ، شبگرد به دستانتان برسد "

بر طبق گفته سازندگان به غیر از نسخه استاندارد ، چند نسخه ویژه نیز برای این بازی در نظر گرفته شده تا علاقه مندان به این بازی بتوانند از مزایای ویژه این نسخه ها نیز بهره مند شوند . همچنین کسانی که بازی را پیش خرید می کنند ، زودتر می توانند آنرا تجربه کنند و احتمالا بازی از تاریخ 20 تیرماه به کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند ، تحویل داده خواهد شد .

ویژگیهای پیش خرید نسخه استاندارد بازی " شبگرد : طلوع تاریکی "

1 - بسته بندی شکیل در قاب کریستالی ( این بسته بندی ویژه ، فقط به افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند تقدیم خواهد شد )
2 - یک عدد پوستر 70*50
3 - تحویل رایگان در سراسر ایران .
4 - یک عدد گیفت 1500 تومانی استفاده از نرم افزاربازیهای آنلاین پردیس گیم .

قیمت نسخه استاندارد بازی 10 هزار تومان است .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
باکس شات بازی خیلی قشنگه! :d
خیلی برام جالب بود که بازی های ایرانی هم بالاخره Collector's Edition و اینا دارن! :d خیلی هم خوب! :d و امیدوارم بازی هم از نظر فروش،هم از نظر راضی بودن گیمرها موفق بشه! :d
یه خسته نباشید هم به بچه های سازنده ی بازی:bighug:

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
Give Away ندارن؟
من خر شانسما می برم حتما!!!

ولی جدا 10 تومن ===>ارسال رایگان +
1 - بسته بندی شکیل در قاب کریستالی ( این بسته بندی ویژه ، فقط به افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند تقدیم خواهد شد )

2 - یک عدد پوستر 70*50
3 - تحویل رایگان در سراسر ایران .
4 - یک عدد گیفت 1500 تومانی استفاده از نرم افزاربازیهای آنلاین پردیس گیم .

نمیارزه بگیریم؟؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دم بچه ها گرم چه حمایتی سرسخت تانه میکنن . هر کی این وسط ی چیزی میگه سریع واکنش نشون میدن انگار که حماسه ملی هست .
خوبه اگه همینجوری حمایت کنین از همه بازی ها احتمالا پیشرفت میکنیم !
من که فقط تو بدزی های داخلی به ارتش فرا زمینی امیدی دارم وگرمه باقی بدون شرح هستن.8-|

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
من که یه بار خریت کردم بازی گرشاسب رو آنلاین سفارش دادم (قبل از عرضه به بازار) دو هفته بعدش رسید دستم در حالی که جعبه محافظ پک اصلی تا نصفه جر خورده بود و پوستر هم پاره شده بود. این یکی رو اگه خواستم بگیرم حتماً صبر میکنم تا فروشگاها بیارن

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
من پیش خرید کردم.در حین عملیات بانک مربوطه خطا داد.پول از حسابم کم شد.ولی بازی هم سفارش داده نشد:|

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من در نظرسنجی به گزینه 3 رای دادم . اما در حال حاضر بازی رو فقط در جهت حمایت کردن سازنده ها پیش خرید کردم .

ارزوی موفقیت برای تیم سازنده پردیس

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بچه ها آیا دمویی ندادن که ببینیم هوش مصنوعی و گیم پلی چطور هست و آیا میتونه قابل قبول باشه ؟
من اون یه تریلر ازش دیدم واقعا" لدت بخشه که دیالوگ فارسی ازشون میشنوی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر