سیستم مورد نیاز و کاور بازی شبگرد رونمایی شد

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دقیقا مشخص شده که بازی افت فریم داره ؟؟ البته به سیستمی که توش اجرا شده هم بستگی داره ..ممکنه سیستم پاینتر از سیستم مورد نیاز بازی بوده که افت فریم گرفته.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شما احیاناً از همون نفراتی نیستید که از بازی حمایت ها میکردید؟
اگر از همونایید که فقط بازی رو بذارید روی 800x600 و بگید دشواری نداره
بعد هم بییاد اینجا کاور بازی بذارید و بگید بالاخره بازیو که تمام سال منتظرش بودم رسید همین :bighug: .
ولمون کن بابا تو هم، اصلا نفهمیدی چی گفتم در اومدی ترول می کنی؟:))

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
سیستم من call of duty black ops 2 رو مثل هلو اجرا میکنه ولی این افت فریم ازار دهنده ای داره همنجوریش بازی تو ذوقم میزد 800 در 600 که دیگه نگوووو
من فقط به خاطر حمایت خریدم پشیمونم نیستم ولی امیدوارم در اینده پیشرفت کنن یا اگه نمیتونن. بزنن تو فازه بازیهای ساده گوشی یا ایندی کنسول (اینو میدونم فعلا نمیشه) که با این هزینه ها خیلیم جواب میده

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
من امروز بازی به دستم رسید دوستانی که مشکل افت فریم دارندتو تنظیمات تصویر600*800روانتخاب کنن وتمام تیک هاروغیر فعال کنن درست میشه من هم همین مشکل روداشتم درست شد.درضمن بازی خوبی اما هنوز زیاد بازی نکردم.
سنیک جان یهو بگو بزار روVery Lowخلاص!
تمام بازی های ایرانی این مشکلات رو دارند مثال بزنم؟
گرشاسپ نسخه آخری که اومد افت فریم داشت
شمشیر نادر با بدختی تنظیماتش اعمال میشد
یه بازی دیگه بود تو تفنگش باروت میریخت اونم خیلی افت فریم داشت داغون بودن همه!

soldier-snake

کاربر سایت
Sep 15, 2011
39
من الان فصل سومش رو دارم بازی میکنم خیلی هم خوبه بازی باگ زیادی داره اما داستان پردازی وشخصیت پردازی خوبی کردن درضمن من قبلا metro last lightوbattle4روسیستمم نصب کردم وبازی کردم مشکلی نداشتن نمی دونم چرا روی رزولوشن های بالاتر افت فریم داره؟مشخصات سیستمم هم ram:8,cpucorei7,graghic:nvidia geforce gt730with4gb dedicated vram درضمن فصل اول شاید کمی توذوش بزنی ولی قصل2وصدای شخصیت اصلی خیلی خوفهb-)

soldier-snake

کاربر سایت
Sep 15, 2011
39
یکی ازویژگی های خوب بازی اینه که بازی اگه رودرجه ی اسون هم بری به راحتی نمیتونی دشمنارو ازبین ببری(نظرشخصی) تنوع اسلحه ها بدنیست اما سیستم کاورگیری یه مشکلی داره که زیاد راحت نیست درضمن یکی ازسایت ها هم نقدش کرده اما اسم سایته یادم نیست:d

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من امروز باز با بخش فنی صحبت کردم،مشکل فریم ریت رو بخاطر لود شدن کامل مرحله می دونستن
راسیتش ما رو سیستم هایی که بازیو چک کردیم مشکل فریم ریت رو ندیدیم.
میشه لطف کنینو بگین تو چه صحنه هایی افت فریم دارین؟مثلا درگیری ها،انفجارها و ... یا که نه مثلا تو یک محیط بدون درگیری همین طوری راه هم که میرین یکدفعه افت فریم پیدا میکنین؟
هر چند فکر نمیکنم که دیگه اینجا لازم باشه بگم،اما گفتنش بهتر از نگفتنشه!:dحتما اخرین اپدیت کارت گرافیک و Direct X رو روی دستگاهتون نصب کنید،شاید کمکی کرد:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بازی به دستم رسید ولی کیفیت ارسال افتضاح...من بسته ی طلایی رو سفارش دادم ، پوستر و ساک بازی که قشنگ مچاله شده بودن و توی کارتن پست قرارگرفته بودن! چاپ روی دیسک آرتورک و تی شرت هم افتضاح بود.امیدوارم این گونه مسائل رو توی بسته بندی بازی ارتشهای فرازمینی نبینیم.از قاب های بهتری هم میشه استفاده کرده که گنجایش 2 الی سه دیسک رو داشته باشن ما توقع نسخه ی لیمیتد مثل نسخه های خارجی رو نداریم ولی لااقل میتونید یکم احترام به مشتری بزارید و بابت پولی که داره خرج میکنه بهش خدمات بدید نه این که به بدترین شکل ممکن بازی ارسال بشه و بسته بندی بازی مثل قاب و چاپ رو دیسک ها حول حولکی و با کیفیت پایین باشه.والا من کالا از خارج از کشور هم داشتم ولی اینطوری ارسال نشده!

در مورد خود بازی هم نمیتونم نظری بدم چون تا اواخر فصل یک بیشتر نرفتم ولی تا همینجای کار رزولوشن بازی افتضاح بوده ، فریم ریت برای من بین 28 تا 30 بوده و تو درگیریهای نزدیک تا 15 هم پایین میاد ولی هیچ وقت لاک نیست ، یکی از المانایی که همین اول بازی نمود پیدا میکنه کاورگیری هست که با کمی ارفاق خوب پیاده سازی شده در مورد بقیه ی چیزها مطمئنن باید بازی رو بیشتر انجام بدم ببینم چی به چیه.ضمناً من تاپیک بازی رو تو انجمن پیدا نکردم (داره اصلاً؟) ولی به نظرم بحث ها اونجا ادامه پیدا کنه بهتره.اگر شده به ویدئو هم کپچر میکنم میزارم!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من همون روز كه بازي رسيد دستم از اينجا بن شدم
دوستان من ديسك ١ بازيم مشكل داره دستم هم به جايي بند نيست
بازي اصلا پشتيباني نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249
نمی دونم کسی در اینجا خبر داره یا نه. نسخه های خارجی بازی شبگرد بهتر خواهند بود چون سازندگان بازی هنوز دارن رو بازی کار می کنن و قصد دارن بودجه ی اون رو از طریق سایت kickstarter تامین کنن. الان به پنجاه هزار دلار نیاز دارن.

سازندگان قصد دارن بازی رو پولیش کنن و ویژگی های جدیدی به بازی اضافه کنن. بعلاوۀ احتمال ساخت DLC برای بازی و پورت کردن بازی برای دستگاههای PS3, Xbox360 و Mac.
حتماً یه سری به اینجا بزنید. یک ویدیوی جدید اومده اینجا:
https://www.kickstarter.com/projects/1302281717/the-dark-phantom?ref=email

dfe02991da2910c69a50fc8388cdeafa_large.png

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سازندگان قصد دارن بازی رو پولیش کنن و ویژگی های جدیدی به بازی اضافه کنن. بعلاوۀ احتمال ساخت DLC برای بازی و پورت کردن بازی برای دستگاههای PS3, Xbox360 و Mac. حتماً یه سری به اینجا بزنید. یک ویدیوی جدید اومده اینجا: https://www.kickstarter.com/projects...ntom?ref=email
تا حالا بازی ایرانی واسه کنسولها منتشر شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر