سیستم مورد نیاز و کاور بازی شبگرد رونمایی شد

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
اگر این بازی ها نباشه دیگه خاطرات بازی های سال 2003 برای ما قابل تکرار نخواهد بود ........:d

آخرین ویرایش:

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اگه ارزش بازی کردن داره بگید که اومد دانلود کنیم ببینیم چه جوریه!>:)

قرار باشه پول بدم ترجیح میدم بازی با کیفیت خارجی بخرم!;)

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش

شوخی میکنی یا اینکه اوج پایرت خوریت رو می خوای به نمایش بذاری؟! /:) منی که پول یک بازی اوریج هم ندارم، به بازی سازهای خودمون با این قیمت دیگه ستم نمی کنم. 5 هزار تومن چی توز موتور هم نمی دند حالا اینها بازی رو ارائه می کنند که چند ساله پای اون عرق ریختند!
فقط خداکنه باگ نداشته باشه ... [-o< من یه گرشاسب به عمرم خریدم و میر مهنا، از زندگیم پشیمون شدم :| صد رحمت به خلیج عدن (هر چند این یکی قابل بازی بود اما گیم پلی به شدت کوتاهی داشت)

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298

بی انصاف 10 تومن میخوای برا یه بازی بدی تازه میخوای اول دانلودش بکنی:d
فکر کنم ارزش یه بار بازی کردنو داشته باشه حداقل از بقیه بازیهای ایرانی کیفیتش بهتر به نظر میرسه:)یه حمایتی هم از این بندگان خدا کرده باشیم چند ساله وقت و هزینه صرف این بازی کردند.

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
شوخی میکنی یا اینکه اوج پایرت خوریت رو می خوای به نمایش بذاری؟! /:) منی که پول یک بازی اوریج هم ندارم، به بازی سازهای خودمون با این قیمت دیگه ستم نمی کنم. 5 هزار تومن چی توز موتور هم نمی دند حالا اینها بازی رو ارائه می کنند که چند ساله پای اون عرق ریختند!
فقط خداکنه باگ نداشته باشه ... [-o< من یه گرشاسب به عمرم خریدم و میر مهنا، از زندگیم پشیمون شدم :| صد رحمت به خلیج عدن (هر چند این یکی قابل بازی بود اما گیم پلی به شدت کوتاهی داشت)

وقتشون رو هدر دادن
وقتی محصول شما قابل رقابت با نمونه های جهانی نباشه ، پشیزی ارزش نداره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
وقتشون رو هدر دادن
این نظر شما هم دقیقا هیچ ارزشی برای کسانی که میخوان از چنین بازی ساز هایی حمایت کنن نداره. بهتره مراقب حرف زدنتون باشید تا به تعطیلات تابستانی نرید.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اینجوری که بازیسنتر پیش نمایش نوشته بود با یک بازی خوب ایرانی طرف هستیم
5 هزار تومن چی توز موتور هم نمی دند
اخرین باری که رفتی برای خودت پفک خریدی کی بوده !؟ :D

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اگه قیمتش مناسب باشه منم تهیش میکنم.
اصلا واسم مهم نیست که در حد بازی های جهانی باشه یا نه این واسم مهمه که اگر خوب باشه باید حمایت کرد از سازندش.خوب در حد یه بازی در حد داخل با امکانات ایران.

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
این نظر شما هم دقیقا هیچ ارزشی برای کسانی که میخوان از چنین بازی ساز هایی حمایت کنن نداره. بهتره مراقب حرف زدنتون باشید تا به تعطیلات تابستانی نرید.

شما نماینده حامیان بازی های ایرانی ای؟
حقیقته ، همین کار ها و طرز فکر هاست که مملکت ما رو به F داده و آشغال هایی مثل گوشی های GLX ، کنسول بازی امپراطور ، ماشین هایی که حتی ماشین های NO Brand چینی هم ازشون سرترن و ... رو وارد بازار ایران کرده
همین لباسی که الان تنته و داری باهاش اینجا پست می دی هم به طور قطع ایرانی نیست ;)

تعطیلات تابستانی؟ rofl
چه قد من ترسیدم :-ss
2 دقیقه وقت گزاشتن واسه ساخت یوزر جدید که دیگه این حرفا رو نداره جیگر ;)

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
وقتشون رو هدر دادن
آقا از شما بعید بود این حرفا :|
فکر کنم خودتون بهتر مشکلات این بچه ها رو میدونید . نه پشتیبانی ذولتی ای نه حمایتی از بنیاد (!!؟؟) با بودجه شخصی (یه عکس هم بود که پنکشون داشت میافتاد:|)
تازه با کلی بدبختی مجوز انتشار تو استیم رو گرفتن فکر کنم . به نظر من باید از بچه ها حمایت کرد بدجور
بعد بالاخره باید از یه جایی شروع کرد

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
آقا از شما بعید بود این حرفا :|
فکر کنم خودتون بهتر مشکلات این بچه ها رو میدونید . نه پشتیبانی ذولتی ای نه حمایتی از بنیاد (!!؟؟) با بودجه شخصی (یه عکس هم بود که پنکشون داشت میافتاد:|)
تازه با کلی بدبختی مجوز انتشار تو استیم رو گرفتن فکر کنم . به نظر من باید از بچه ها حمایت کرد بدجور

قرار نیست در همه زمینه ها ما شاخ باشیم
بهتره توی زمینه هایی که پیش زمینش هست سرمایه گزاری کنیم تا این کارا ;)
کاری که خیلی کشور هایی که چند سال پیش زیر ایران بودن و الان ایران رو اصلا کشور حساب نمی کنن انجام دادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر