Mass Effect: دنیاهای ناشناخته

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

کنفرانس دیشب EA حاوی ویدیویی در مورد بازی های آینده استودیوی بایوور بود که در بخشی از آن مطالب کوتاهی در مورد Mass Effect جدید به همراه یک ویدیوی پروتوتایپ مفهومی از بازی توسط کیسی هادسن و سازندگان بازی ارائه شد.

ویدیو: [1080P]
https://www.youtube.com/watch?v=4H1FN2_--EM

*پخش موزیک Uncharted Worlds از Mass Effect 1*

"قصه‌های عالی مختص یک دوره نیستند و برای همیشه انسجام خودشون رو حفظ می‌کنند. برای همین ما در بایوور به شدت در حال کار بر روی این مورد هستیم.

یعنی شما واقعا با این شخصیت‌ها خو می‌گیرید، این آدم‌ها در خاطرتون میمونه و حتی داستان هم بعد از مدتی طولانی از بازی کردنتان در یاد شما هست.

این قصه‌ای نیست که صرفا بخواهیم بازگو کنیم، بلکه این قصه‌ای که (توسط شما) باید کشف بشه و در آن مکاشفه شود. در واقع این یک داستان گویی تعاملی است.

زمانی که شروع به طراحی و ساخت ME بعدی کردیم، در ابتدا از فن ها پرسیدیم که اونا از بازی چی میخوان و ME برای اون ها باید چه جوری باشه. یکی از بیشترین چیزهایی که هواداران به ما گفتند و خواهان آن در ME بودند، این بود که به یه جای جدید برویم... و به جلو حرکت کنیم [منظور دنباله؟]

جاهای جدید، شخصیت های جدید، آدم های جدیدی که عاشقشون بشین.

ما شما را با خودمون به یه منطقه و محیط کاملا جدید از فضا می بریم.

این دنیا این قدر وسیعه که بتوانید در افق آن محو شوید. دنیایی که تجربه های بیشتر و بیشتری را برای لذت بردن بازیکن فراهم می‌کنه.

یک سیاره را اون سر کهکشان انتخاب کنید. به اونجا پرواز کنید و ببینید چه چیزهای میتونید در آن جا کشف کنید.

تصور کنید که الان چه کارهایی میتونیم با قدرت کنسول های جدید و نرم افزارهای فوق العاده [منظور انجین] انجام دهیم... همه‌ی این ها واقعا شگفت انگیز به نظر میرسه. ما هیچوقت شخصیت هایی به این اندازه طبیعی و واقعی ندیده بودیم.

من فکر میکنم فن هایی سری در آینده واقعا متعجب می‌شوند که ما تا چه اندازه‌ای (در این موارد) تونستیم به جلو برویم."

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
چه قدر فن ME داریم اینجا. 8-|

---

این Kroganـه چه جیغی زد! :| :d

Prothean این سمت راستی؟ :-/

اونی که تو آرمور N7 بود فکر کنم زن بود، البته فرقی نمیکنه اما از نژاد آدم بود در کل! :d

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
این تریلرهمون فرداش اومد، من که زدم تریلر E3 رو دانلود کنم این صحنه ها هم بودن.

در کل تریلر معمولی بود، یک سری اطلاعات داد ولی واقعا کم بودن و من انتظار اطلاعات بیشتری رو داشتم. از یک طرف دیگه هم فکر کنم میخواستن بیشتر روی Dragon Age تمرکز کنن. که شانس فعلا تریلر خاصی از گیم پلی اون هم ندیدیم به غیر از جنگ با اون اژدها. امیدوارم هرچی یک تریلر خوب از دراگون ایج بیاد.

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
یه لیارا و میراندا و تالی و اشلی تو بازی باشه، بقیه مهم نیستن :d ( مخصوصا لیارا :x )

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
طول دمو آهنگ های شماره های قبلی پخش میشد که یه حس فوق العاده ای میداد.آدمو میبرد به قدیما :(
به دمو یه جو خاصی داده بود!
خودشم خوبه که هادسون روی بازی کار میکنه!

آخرین ویرایش:

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
*پخش موزیک Uncharted Worlds از Mass Effect 1*

خداست. هنوزم وقتی می‌شنومش میرم به اون دوران که با ماکو سیارات رو می‌گشتم و بعد از کشتن یه Thresher Maw وارد یه پایگاه سری می‌شدم و بایوتیک ها داد می‌زدن i will destroy you ! چقدر روزای خوبی بود! من تازه سیستم رو آپگرید کرده بودم و جزو اولین بازی‌هایی جدیدی بود که بازی می‌کردم و چقدر هم لذت می‌بردم ازش! الان هیچ بازی‌ای دیگه مثل اون دوران نمی‌چسبه :(

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
چه قدر فن ME داریم اینجا. 8-|

---

این Kroganـه چه جیغی زد! :| :d

Prothean این سمت راستی؟ :-/

اونی که تو آرمور N7 بود فکر کنم زن بود، البته فرقی نمیکنه اما از نژاد آدم بود در کل! :d
ME سبکش متفاوته . خیلی ها را میشناسم یا بازی را امتحان نکردن یا به خاطر گرامرهاش و زمانی که تو سفینه (Normandy) هستش .... حاضر به ادامش نمیشن.
غافل از اینکه ME چقدر گیراست و میتونه لذت بخش باشه.
ویرایش : اشتباه لپی .... منظورم دیالوگ بود نه گرامر

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خداییش نمایش بازی خیلی کوتا بود. یعنی اصلا نمیشد بهش گفت نمایش! فقط تایید کردن که دارن بازی رو میسازن، همین!

حتی اسمش رو هم بهمون نگفتن 8-|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر