بازی ای که استاندارد ها را تعیین کرد severance: blade of darkness

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
سال 2001 سال ساخت این شاهکار گمنام است!

Severance_-_Blade_of_Darkness_Coverart.png

سازنده بازی : Rebel Act Studios
ناشر بازی :Codemasters
پلتفرم : pc

این بازی برمیگرده دوران اوج استودیو codemasters . بازی که الهام بخش بسیاری از عنوان های بزرگ امروزی در سبک hack and slash & Rpg هست.

severance-blade-of-darkness_2s.jpg

در این بازی 4 شخصیت قابل بازی هست که هرکدوم از این شخصیت ها تجربه یک بازی ناب رو به شما میدن!
مرحله اول هر شخصیت متفاوت بوده که جذابیت خاصی به بازی میده .
severance-blade-of-darkness-pc.jpg

این بازی از تمامی لحاظ یک شاهکار به تمام معنا و کم نظیر هست . از داستانی عمیق و زیبا تا گیمپلی که کمتر بازی توان رقابت با انو داشت یا بهتره بگیم داره !
سیستم مبازه این بازی بسیار زیبا و real هست جوری که شما واقعا نمیتونید هیچ دشمنی رو دسته کم بگیرید وباید از شمیشیر دشمنتون بترسید ! برایه این کار باز به شما این امکان رو داده که به هر طرف که خواستید جا خالی بدید یا از هر طرف به دشمنتون ضربه بزنید که این موضوع در بازی هایه امروزی یه چیزه نادر یا غیر ممکن محسوب میشه !
04892.jpg

اما نکته ای که این بازی رو شگفت انگیز میکنه سیستم cutting یا همون slash این بازی هست که بدون شک هیچ بازی حتی به گرد پای این بازی نمیرسه !
اعضایه بدن دشمنتون رو جوری که دوست دارید تیکه تیکه کنید ! از سر گرفته تا پا !

22042001-17.jpg

video-%D0%98%D0%B3%D1%80%D1%8B-sandbox-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-914071.jpeg

بی شک که این عنوان ماهیت واقعی یک شمشیر رو به شما نشون میده !
ودر اخر این پیشنهاد من به تمامیه شما pc باز هایه عزیز ! از دستش ندید حتما تجربش کنید !
bol11.jpg

با تشکر.

H.E.S

کاربر سایت
Jul 13, 2013
74
یادش بخیر!... من اینو اون موقع خریده بودم
سیستمی که اون موقع در دسترس داشتم پنتیوم 2 بود با رم 32 مگ!
اینو نصب کرده بودم اینقدر گرافیک داشت که بازی همش کند بود ، اهنگ های خیلی خوبی هم داشت ،اون موقع برام ترسناک بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر