top ten game creators of all time _game trailers

طبق لیست game trailers ، بهترین بازیساز از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    111

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
لیست جالبی بود ...

جای چند نفری خالی بود ... به خصوص اینکه سال های اینده ...سازنده های خلاق و توانمندی مثل بروس استرلی و نیل دراکمن میتونن جاهایی رو تو این لیست اشغال کنن

کلا انتخاب بیشتر بر حساب این بود که کسایی که فرانچایز موفق رو خلق کردن ... شماره 7 من چیز خاصی ازش ندیدم ..شاید چون مرحوم شده بود خواسته بودن ازش تقدیر کنن ..شاید کسی مثل کوتاراگی مستحق تر بود

جالبه ساکاگوچی رو که معرفی میکرد ... داشت بازی رو براش نشون میداد که میشه گفت سمت خاصی توش نداشت (اسپشیال تنکس) حالا این بازی هم حسابی ترول میشه ... اما حرف من اینه جای Hiroyuki Ito به شدت خالی بود ... به نظر من ایتو شاید نه به اندازه ساکاگوچی ولی سهم برزگی داشته تو این سری ... در نظر بگیریم که ساکاگوچی سری فاینال فانتزی رو خلق کرد ... ایتو جدا از اینکه نقش مهمی تو توصعه و ادامه این سری داشته ... پایه گذار یه سبک هم هست ... و هویت jrpg فعلی ... متعل به سبکی مبارزه ای و گیم پلیه که ایتو خلق کرده ... حالا به جز توانایی های لول دیزاینش ... از نظر من که ایتو میتونست در کنار ساکاگوچی تو لیست باشه

جای موجود سوپر خلاقی مثل ueda به شدت خالیه ... ولی خب همون طور که مشخص بود لیست بیشتر مرتبط بود به سازنده های سری های خیلی موفق و پولساز ...

نفر اول لیست تنها چیزیه که جای هیچ بحثی نداره ... صنعت گیم کاملا وامدار این مرده ....

کلا لیست خوبی بود ... ولی نمیدونم gta خالق نداشت ؟؟؟ میتونست تو این لیست باشه ..

آخرین ویرایش:

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
واقعا خوشحال شدم دیدم میکامی اوله
چون واقعا حقشه
جالب اینجاست بعضی دوستان میان میگن کوجیما بهتره
اخه کسی تو عمرش فقط سری metal gear solid ساخته
با کسی هر وقت به دنیا گیم فکر میکنیم یاد بازی هاش می افتیم و تو تک تک خاطرات شیرین گیمی ما رد پایی ازش هست مقایسه میکنن

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام
من بین دو کارگردان محبوبم هیدئو کوجیما و شینجی میکامی به میکامی رای میدم!
فقط به خاطر اینکه با Re4 گیمر شدم و همین هفته پیش دوباره بازی کردم و تمومش کردم روی ps2.
و هر دفعه که بازی می کنم باز هم لذت می برم

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
واقعا خوشحال شدم دیدم میکامی اوله
چون واقعا حقشه
جالب اینجاست بعضی دوستان میان میگن کوجیما بهتره
اخه کسی تو عمرش فقط سری metal gear solid ساخته
با کسی هر وقت به دنیا گیم فکر میکنیم یاد بازی هاش می افتیم و تو تک تک خاطرات شیرین گیمی ما رد پایی ازش هست مقایسه میکنن

احسنت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر