تاریخ عرضه Xbox One در کشور ژاپن + لیست سازندگانی که این کنسول را حمایت می کنند

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
با توجه به گزارش سایت Gematsu، کنسول Xbox One در تاریخ 4 سپتامبر سال 2014 در کشور ژاپن عرضه خواهد شد.

هنوز لاین آپ کنسول Xbox One برای لانچ در کشور ژاپن مشخص نشده است، اما بازی هایی مثل Forza Motorsport 5, Kinect Sports Rivals, Sunset Overdrive, Halo on Xbox One, Dead Rising 3, Ryse: Son of Rome, Call of Duty: Ghosts, Tomb Raider: definitive Edition, Thief و Murdered: Soul Suspect برای عرضه در ژاپن تایید شده اند.

xbox_one.jpg

همچنین بسیاری از شرکت های بازی سازی هم برای پشتیبانی از کنسول Xbox One در کشور ژاپن متهعد شده اند، شرکت هایی مثل Atlus, Level-5, From Software, Grounding, G.Rev و Nippon Ichi. باید منتظر ماند و دید این شرکت ها برای پشتیبانی از کنسول Xbox One در کشور ژاپن چه برنامه ای دارند.

لیست کامل لیست سازندگانی که این کنسول را در کشور ژاپن حمایت می کنند:
2K Games
Access Games
Acquire
Arc System Works
Artdink
Atlus
Bandai Namco Games
Bethesda Softworks
BusinessPartner
Capcom
Cave
Codemasters
Cute
CyberConnect2
CyberStep
D3 Publisher
EA
Experience
From Software
G.rev
Genki
Grounding
GungHo Online Entertainment
Hamster
Integrow
Kadokawa Games
Klon
Konami
Land Ho
Level-5
Mages
Marvelous AQL
Moss
Nippon Ichi Software
Sega
Silicion Studio
SNK Playmore
Spike Chunsoft
Square Enix
Take-Two Interactive
Tango Gameworks
Tecmo Koei
Triangle Service
Ubisoft
Warner Entertainment Japan
Yuke’s
Zoo

منبع

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من یک چیزی رو نفهمیدم الان:-"
PS4 توی Xـتا کشور عرضه میشه و میگن این اختلاف فروش به خاطر این Xـتا کشوره!
بعد الان چنین چیزی گفته میشه :

چون اختلاف فروش حدود همون 2 ملیونه(و البته بیشتر! :-" ) ، و چون گفته شده اختلاف فروش به خاطر این کشورهاست، پس اینطور که من برداشت میکنم،یعنی تا آخر نسل قاعدتا دیگه کنسولی فروش نمیره تو این کشورها! هممم؟ :-"

يه نكته رو معمولا بچه هلي اينجا در نظر نميگيرن اونم اينكه تو تمام كشورهايي كه Xo و PS4 لانچ نشدن هم هر دوشون قابل خريدن. براي مثال XO هنوز تو هلند لانچ نشده ولي همين چند وقت پيش يكي از كاربراي هلندي گف يه عكس گذاشته بود از يه فروشگاه كه تو هلند كه از در و ديوارش XO آويزون بود و يه مثال امارات كه مثلا هنوز توش لانچ نشده ولي همه ي كنسولاي ايران از اونجا مياد. كلا الان هر جاي دنيا بخواي XO بخري بوفور موجوده فقط بحث سر اينه كه ممكنه براي منطقه شما مناسب نباشه زبان كنسول انگليسي باشه و عربي ساپورت نكنه و غيره

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
لیست شرکتا رو که دیدم یه حس ترس برم داشت :( بعضیاشون زیادی خوبن

خیلی بده خیلی :|برا منی که فقط ژاپنی بازی میکنم خیلی بده :|آخه تا الان فقط باید PS4 و WiiU میخریدم اما با این کار باید دید شاید One هم اضافه بشه :(( نامردا به پول ماها رحم نمیکنین

آخه من موندم چرا همچین کاری رو میکنن؟ اسم بعضی استودیو هایی که نوشته شده استودیوهایی هستن که بازیای کاملا شرقی پسند درست میکنن و طرفدارای کنسولای مایکروسافت اگه میخواستن همچین بازیایی انجام بدن میرفتن خب کنسول سونی یا نینتندو میخریدن.

منظورم اینه که هرکی هر کنسولی میخره فکر بازیایی که میاد هم میکنه کسی که XONE میخره منتظر یه بازی از استودیو NIS یا Atlus نداره (فکر ساخت بازی برا ONE از طرف این دو شرکت و خیلیای دیگه به ذهنمم نمیرسید) فک نکنم فروش خوبی داشته باشن

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
من فکر نکنم اینا بخان اانحصاری بزنن ... نهایت 10 درصدشون
شما آمار ارقام دستت نیست
360 حدود 1.6 میلیون تو ژاپن فروخت که فروش خیلی خوبی هست شاید شما 30 تا کشور هم مثل کویت و عربستان و مصر و پارگوئه و شیلی و... رو جمع بزنی به این فروش نرسند
شما باید کل جهان رو بسنجی نه فقط یک کشور خاص
در ضمن ژاپنی ها اینجوری با تعصب نیستن اینها دنبال بازی ها و برنامه های ژاپنی پسند هستند که چون Wii و PS این دست بازیهاشون بیشتر هست میرن سمتش
اگر هم ماکرو سالی 5- 6 تا بازی ژاپنی پسند بزنه شک نکن فروش خیلی عالی میکنه ولی چون سالی یک دونه هم بازی ژاپنی پسند نداره توقعی هم نمی ره
!
اوکی پس تو نسل قبل لست اودیسه یا بلو دراگون یا لست رمننت چی بود ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
يه نكته رو معمولا بچه هلي اينجا در نظر نميگيرن اونم اينكه تو تمام كشورهايي كه Xo و PS4 لانچ نشدن هم هر دوشون قابل خريدن. براي مثال XO هنوز تو هلند لانچ نشده ولي همين چند وقت پيش يكي از كاربراي هلندي گف يه عكس گذاشته بود از يه فروشگاه كه تو هلند كه از در و ديوارش XO آويزون بود و يه مثال امارات كه مثلا هنوز توش لانچ نشده ولي همه ي كنسولاي ايران از اونجا مياد. كلا الان هر جاي دنيا بخواي XO بخري بوفور موجوده فقط بحث سر اينه كه ممكنه براي منطقه شما مناسب نباشه زبان كنسول انگليسي باشه و عربي ساپورت نكنه و غيره
این که آره! :d مثلا همین کویت رو که خودم دیدم،هرجا میپرسیدم میگفتن PS4 تموم شده :| ، اما X1 با اینکه عرضه ی رسمی نشده تو خاورمیانه،با همون قیمت اصلیش(500 دلار) موجود بود! :d

البته طبق دیده های من،توی خاورمیانه تقریبا اوضاع مثل ژاپنه:-" میزان خرید PS و بازی هاش خیلی بیشتر میباشن! :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بعضی دوستان یه جوری حرف میزنن انگار تا دیروز نمیدونستن x1 که توی ایران لانچ رسمی نشده, موجوده:d

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
ماکروسافت نسل قبل از لحاظ معرفی و ip جدید تو نسل قبل واقعا عالی عمل کرد.
اما بلحاظ تجاری سازی و برندسازی بازهم فوق العاده ضعیف ظاهر شد
نمیدونم تو این نسل چیکار میخاد بکنه اما بنظر نمیرسه تو بازار شرق سهمی وحرفی برای گفتن داشته باشه(البته !!! فکر نمیکنم بازهم دلیل نمیشه ک ماکروسافت برنامه های فوق العاده ای برا بازار شرق نداشته باشه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر