کلاس ها و زیر شاخه های Dragon Age Inquisition مشخص شد

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

در وب سایت رسمی بازی Dragon Age Inquisition توضیحاتی در مورد کلاس های بازی و زیر شاخه های آن اعلام شد. در بازی مانند دو شماره پیشین سه کلاس Warrior ،Mage و Rogue وجود خواهد داشت و هر کدام از این کلاس ها به سه زیر شاخه تقسیم می شود.
برای Mage

• Knight Enchanter
  • Rift Mage
  • Necromancer
هنوز توضیحاتی پیرامون Rift Mage و Necromancer داده نشده اما Knight Enchanter بیشتر بر پایه مبارزات مستقیم عمل می کند و نقش چندانی در پشتیبانی دیگران ندارد.
برای Warrior

• Champion
  • Reaver
  • Templar
Champion در این شماره نیز مانند شماره اول بیشتر بر روی تقویت نیرو های خودی عمل می کند، نقش Reaver و Templar هنوز مشخص نشده است.
برای Rogue

• Artificer
  • Assassin
  • Tempest
Artificer بر پایه تله گذاری و ساخت وسایل کشنده قرار دارد. Assassin و Tempest نیز هنوز مشخص نشده است.

منبع

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
تو نسخه 1 warrior رو وقتی انتخاب میکردی با پیشرفت تو بازی و level ها و اسپل ها و ارمورهایی که واسه هیرو انتخاب میکردی هیروت به یکی از این 3تا مود تبدیل میشد اینطوری ساده تر شده که حال نمیده :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
فقط نخندین :D من الان شوالیه یا سرباز یا قهرمان یا قاتل بشم آیا فرقی در رویه داستان میکنه :D به این سبک بازی علاقمند شدم جهت اطلاع بیشتر :|:|:|
نخند زشت است :| ( آریا خدا بگم چیکارت کنه حالا بجای زشت است میگفتم زشته چی میشد :|:|:|:|:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
فقط نخندین :D من الان شوالیه یا سرباز یا قهرمان یا قاتل بشم آیا فرقی در رویه داستان میکنه :D به این سبک بازی علاقمند شدم جهت اطلاع بیشتر :|:|:|
نخند زشت است :| ( آریا خدا بگم چیکارت کنه حالا بجای زشت است میگفتم زشته چی میشد :|:|:|:|:D

خیر بعیده فرقی تو داستان داشته باشه!

khorzo_khan

کاربر سایت
Mar 13, 2008
7
فقط نخندین من الان شوالیه یا سرباز یا قهرمان یا قاتل بشم آیا فرقی در رویه داستان میکنه به این سبک بازی علاقمند شدم جهت اطلاع بیشتر
نخند زشت است ( آریا خدا بگم چیکارت کنه حالا بجای زشت است میگفتم زشته چی میشد
تو داستان فکر نکنم ولی خوب بعضی دیالوگ ها قطعا تغییر میکنند.(مثلا فرض کن mage باشی و یجا تو داستان ضد mage عمل کنی قطعا بت خرده میگیرند که به اصل خودت پشت کردی و این حرف ها اما ممکنه با واریور بودن با این حرف ها مواجه نشی )

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نخند زشت است :| ( آریا خدا بگم چیکارت کنه حالا بجای زشت است میگفتم زشته چی میشد :|:|:|:|:biggrin1:
اتفاقا اینو باید بگی زشته:D به جای است میتونی ه به کار ببری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر