نخستین تصویر Call of Duty 2014+رونمایی همین یکشنبه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تو کل دوران گیمریمون یه بار MW1 رو بازی کردیم ببینیم چیه" دیگه طرف این سری نرفتیم.خوشا به حال سازنده این بازی که توی جهان چنین طرفداران پروپا قرصی داره که هر چی بسازه خیالشون نیست;)
چی شد !؟ الآن دیگه CoD4:MW هم بد شد !؟ :))

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
شما دارین به طیف وسیعی از کاربران اینجا توهین میکنین دوست عزیز :|

شما و هرکی که اینجا این کامنت رو میخونه این جمله رو به دل نگیره با باقی مردم بودم دروغ میگم واقعا حق این بازی هست اینقدر فروش داشته باشه؟ وقتی سازنده به خریداران احترام نمیزاره گرافیک این بازی رو یکمی بالاتر ببره داره به صورت کاملا مستقیم توهین میکنه ولی باز هم همه میرن میخرن چرا؟ چون اکتیویژن میدونه چیکار کنه جذب مخاطب رو خیلی خوب بلده با یک ترک امینم ، صدای اسنوپ داگ و نویسنده اسکار برده همینطوری مخاطب های بیشتری رو جذب کرد ( به خدا خیلی ها واسه همین چیزا خریدن مثل دوست من به خاطر امینم رفت خریدش )

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
شما و هرکی که اینجا این کامنت رو میخونه این جمله رو به دل نگیره با باقی مردم بودم دروغ میگم واقعا حق این بازی هست اینقدر فروش داشته باشه؟ وقتی سازنده به خریداران احترام نمیزاره گرافیک این بازی رو یکمی بالاتر ببره داره به صورت کاملا مستقیم توهین میکنه ولی باز هم همه میرن میخرن چرا؟ چون اکتیویژن میدونه چیکار کنه جذب مخاطب رو خیلی خوب بلده با یک ترک امینم ، صدای اسنوپ داگ و نویسنده اسکار برده همینطوری مخاطب های بیشتری رو جذب کرد ( به خدا خیلی ها واسه همین چیزا خریدن مثل دوست من به خاطر امینم رفت خریدش )
ویــــــرایش

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
حد خودتو بدون! توهین نکن!
این نشان از کوته فکری و رفتار کودکانه شما است که به خودتون اجازه مدیدن به من و بقیه دوستانم توهین کنید!
این حرف ها از کسی که دستی تو نوشتن خبر و نویسندگی داره باعث شرمساری هستش!

حاجی اصلا کی با شما بود؟ من نوکر بچه های ایرانی هستم اصلا تعداد شما که این بازی رو خریدین مگه چقدره که توی فروش تاثیر داشته باشه من دارم خارجی ها رو میگم که همه رفتن چون اسمش کال او بود خریدنش

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
حاجی اصلا کی با شما بود؟ من نوکر بچه های ایرانی هستم اصلا تعداد شما که این بازی رو خریدین مگه چقدره که توی فروش تاثیر داشته باشه من دارم خارجی ها رو میگم که همه رفتن چون اسمش کال او بود خریدنش
ویرایش

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,580
نام
حسین
اینایی که میگی برای همه بازی ها صادقه از جمله همین تایتان فال عزیزتون و هیلو گرامی تبلیغاتم بخشی از کاره;)
دوست عزیز همه چیز گرافیک نیست که با نداشتن گرافیک انچنانی توهین بشه به مردم
با سلیقه شما جور نیست از هر دست اویزی استفاده نکنید برای با خاک یکسان کردن بازی این بهونه ها چین میارین انصافا؟

اگه مردم دنیا عقل داشتن که الان محصولات سامسونگ اینقدر فروش نمیکرد کال او هم روش
;)
مشکل سامسونگ چیه دقیقا؟ یکی از برند های معتبر و با کیفیته چون باب میل شما نیست خریدش میشه مساوی با بی عقلی؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
اینایی که میگی برای همه بازی ها صادقه از جمله همین تایتان فال عزیزتون و هیلو گرامی تبلیغاتم بخشی از کاره;)
دوست عزیز همه چیز گرافیک نیست که با نداشتن گرافیک انچنانی توهین بشه به مردم
با سلیقه شما جور نیست از هر دست اویزی استفاده نکنید برای با خاک یکسان کردن بازی این بهونه ها چین میارین انصافا؟

مشکل سامسونگ چیه دقیقا؟ یکی از برند های معتبر و با کیفیته چون باب میل شما نیست خریدش میشه مساوی با بی عقلی؟

نه ببین محصولات سونی خیلی کیفیت بهتری دارن اما خیلی ها میرن سمت سامسونگ مثلا گوشی جنس اس 4 داغون بود اما برای کسی مگه مهم بود؟ همین زورم میاد وقتی یه چیز خوبم نباشه خیلی ها میرن سمتش نه داش توی گاست همه چیز گرافیک نبود این بازی از نسخه های قبلی خیلی داغونتر بود ولی همه رفتن خریدن دل ناشر شاد شد اخه که چی؟ من عاشق MW3 بودم و هستم ولی گاست اصلا در حدی نیست که بخوایم بهش بگیم کال او دیوتی

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
از سری بازی call of duty راضی هستم. عناوین نخست سری(1،2،3) فوق العاده بودند. سه گانه ی مدرن وارفر هم بی نظیر بود. سری بلک اپس هم به خصوص قسمت اول عالی بود. منتهی گاست در حد و اندازه های call of duty نبود. در هر صورت همیشه بازی میکنم و از گیم پلی کوبندش لذت میبرم. مشکل یک انجین گرافیکی قدرتمند هست که باید صبر کنیم ببینیم قسمت بعدی به چه صورت خواهد بود.

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
Sorena Asadi@
مشکلت با کال چیه؟؟همین تایتانی که تو سنگشو به سینه میزنی نصف کالم نمیشه!!آیا میدونی این بازی پر فرش ترین بازی دنیاست؟؟
یعنی bf +titanfall رو رویه هم بزاری اندازه فروشه کال نمیشه
اگه بحثت گرافیکه ششاید نسخه یه آخر این بازی یکم افت داشته باشه ولی در کل گرافیک این بازی شاهکاره

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
Sorena Asadi@
مشکلت با کال چیه؟؟همین تایتانی که تو سنگشو به سینه میزنی نصف کالم نمیشه!!آیا میدونی این بازی پر فرش ترین بازی دنیاست؟؟
یعنی bf +titanfall رو رویه هم بزاری اندازه فروشه کال نمیشه
اگه بحثت گرافیکه ششاید نسخه یه آخر این بازی یکم افت داشته باشه ولی در کل گرافیک این بازی شاهکاره

جوک قشنگی بود... من مشکلی با این بازی ندارم نسخه اخری مشکل منه... پ ن پ خبر داریم چطوری اکتیویژن میخنده به کسایی که نسخه اخر خریدن و این اجازه ندادن فروش این بازی کم بشه و ناشر سازنده بازی به فکر یه تکون حسابی دادن به این سری باشن.
گرافیک این بازی خیلی شاهکار بله خیلی زیاد شما فقط یه نیگا به ام دابل 3 و بتل 3 بنداز بعد بیا این حرف بزن ، باشه حتما به همین خیال باش فعلا تو مولتی ، گرافیک همه دارن میبنن بتل بهتر عمل کرده و همچنین برای خود من و خیلی های دیگه گیم پلی بتل به صورت کلی کاملا لذت بخش تره

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
Sorena Asadi@
یعنی bf +titanfall رو رویه هم بزاری اندازه فروشه کال نمیش%:/.-3Cbr>اگه بحثت گرافیکه ششاید نسخه یه آخر این بازی یکم افت داشته باشه ولی در کل گرافیک این بازی شاهکاره
فروش هیچ وقت به معنای کیفیت نیست
کال باز های ایرانی که من میشناختم بعد mw2 کارشون با این سری تموم شد الآن خدایی یه مشت نوب دارن بازی ر میخرن(بلا نسبت شما:d)
بزار این tf مولتی پلتفرم بشه بعد بگو الآن میگن از هر 4 نفر که x1 دارن یکی tf ر خریده حالا فرض کن این ر Ps4 و pc هم اینطوری بشه اونوقت cod باید بره غاز بچرونه نخریدن cod یه گوش زد به اکتی هست که هر بازی شر و ور که سالانه داره درست میکنه ر ندن بیرون و رو گرافیکش یه کم کار کنن cod از mw2 تا حالا پیشرفت گرافیکی نداشته

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
بهترین نسخه این سری از نظر من Black ops 1 هستش
واقعا عالی بود از هر نظر
بعد از اون افت کرد دیگه ...
به طوریکه من دو نسخه آخر رو بازی نکردم اصن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر