آیا Rockstar باز هم سکوت میکند: 700000 امضای PC Gamers برای Grand Theft Auto V

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
كلا هيچ سازنده اي خوشش نمياد تو ساختش دست ببرن مگه غير از اينه كه شما هر نرم افزاري نصب كني يه سري موارد هست كه بايد بپذيري؟ يه موردش دقيقا همينه عدم دستكاري تو نرم افزار حالا بحث Open Source جداست
چی میگی شما برادر من؟ سازنده ها خودشون دارن SDK میدن که ملت ماد کنن بازی رو، بعد میگی هیچ سازنده ای از ماد کردن خوشش نمیاد؟ در مورد یه چیزی اگه اطلاعات ندارید دربارش حرف نزنید لطفا!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
كلا هيچ سازنده اي خوشش نمياد تو ساختش دست ببرن مگه غير از اينه كه شما هر نرم افزاري نصب كني يه سري موارد هست كه بايد بپذيري؟ يه موردش دقيقا همينه عدم دستكاري تو نرم افزار حالا بحث Open Source جداست

اتفاقا داشتن Modding Community فعال، جزو افتخارات سازنده محسوب میشه.
اینکه بازی‌ای ساخته که بعد از چندین ماه یا چندین سال، همچنان مردم با اشتیاق براش محتوای جدید درست می‌کنند
مثال واضح هم VALVE و Bethesda. یا عرضه‌ی REDKit توسط CDPR که با Bethesda رقابت کنه

Hot Coffee هم ماد نیست، این رو خود Rockstar ساخته ولی بدلیل مسائل قضایی که با انتشار SA بوجود اومد، مخفی شده بود ( پاک نشده بود ) و با یک پچ ساده دوباره قابل دسترسی میشد
اگر اتهامی هم بخاطر این موضوع متوجه کسی باشه، خود Rockstar ـه

ـــــــــــــ
من كه فكر نكنم(اميدوارم) واسه pc بياد خيلي حال ميده وقتي بازي به اين توپي واسه pc نمياد!

راکستار این شادی رو از شما نگیره :)

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
حالا نميخوام آيه نحس بخونم ولي راكستار هيچ وقت نگفته كه ورژن PC در كار هست از اولش فقط صحبت كنسول بود اينا همه درخواست يه سري آدم بوده كه تا به خال راكستار هيچ پاسخي نداده حالا شما رو چه حسابي ميگي اين نشونه اينه كه خبري هست من موندم. اتفاقا اين عدم خبر من رو بيشتر نگران ميكنه من خودم يكي از اون هفتصد هزار نفرم و اگه درست يادم باشه دو بار هم امضا كردم يعني در واقع دونفر از اونام ولي فكر نميكنم در نهايت خبري بشه وگرنه تا به حال رسما تاييدش ميكردن. GTA IV دقيقا 217 روز بعد از ورژن كنسولي رليز شد اما الان دقيقا 217 روز از رليز GTA v ميگذره و هيچ خبري نيست حتي تاييد هم نشده
در مورد قسمت اول پستت که دوستان جوابتو دادن پس هیچی دیگه :)

ولی در مورد قسمت دوم من کی گفتم بازی رو واسه PC تایید کردن؟ :D
من تمام اخبار GTA V که مربوط به پلتفورما میشد رو دنبال کردم و همیشه آخر خبر راکستار اینو گفته We have no information to share about pc version!! خوب این یعنی چی؟ :D
وقتی یک چیزی شایعه میشه اگه واقعا در حد شایعه باشه اون شرکت رسما میاد ردش میکنه و تموم میشه و میره! ولی شما یک منبع بهم معرفی کن که نبود نسخه نسل بعدی و PC رو تایید کنه من دیگه قید بازی رو میزنم :)

اگه یادتون باشه RDR هم خیلی شایعه میشد که ممکنه واسه PC بیاد آخریشم همین شایعه ای بود که حدود یک سال پیش لوگوی Game for Windows رو توی بخش RDR توی سایت Rockstar پیدا کردن و گفتن احتمالا یک خبرایی هست ولی دوروز بعد راکستار خیلی شیک و مجلسی اومد گفت این شایعه به هیچ وجه صحت نداره و خبری از نسخه PC نخواهد بود!
در نتیجه راکستار اگه بخواد یک چیزو رد کنه خیلی راحت میاد ردش میکنه ولی GTA V نه تایید شده نه رد و منم بخاطر همین میگم راکستار هنوز داره صبر میکنه و صداش در نمیاد تا موقعی که خودش مشخص کرده!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
در مورد قسمت اول پستت که دوستان جوابتو دادن پس هیچی دیگه :)

ولی در مورد قسمت دوم من کی گفتم بازی رو واسه PC تایید کردن؟ :D
من تمام اخبار GTA V که مربوط به پلتفورما میشد رو دنبال کردم و همیشه آخر خبر راکستار اینو گفته We have no information to share about pc version!! خوب این یعنی چی؟ :D
وقتی یک چیزی شایعه میشه اگه واقعا در حد شایعه باشه اون شرکت رسما میاد ردش میکنه و تموم میشه و میره! ولی شما یک منبع بهم معرفی کن که نبود نسخه نسل بعدی و PC رو تایید کنه من دیگه قید بازی رو میزنم :)

اگه یادتون باشه RDR هم خیلی شایعه میشد که ممکنه واسه PC بیاد آخریشم همین شایعه ای بود که حدود یک سال پیش لوگوی Game for Windows رو توی بخش RDR توی سایت Rockstar پیدا کردن و گفتن احتمالا یک خبرایی هست ولی دوروز بعد راکستار خیلی شیک و مجلسی اومد گفت این شایعه به هیچ وجه صحت نداره و خبری از نسخه PC نخواهد بود!
در نتیجه راکستار اگه بخواد یک چیزو رد کنه خیلی راحت میاد ردش میکنه ولی GTA V نه تایید شده نه رد و منم بخاطر همین میگم راکستار هنوز داره صبر میکنه و صداش در نمیاد تا موقعی که خودش مشخص کرده!
خداییش اگهدتایید شه و ی چیزی مثل iv دربیاد که به سختی فریم بشه گرفت و مشکلات فراوان بازم شما راضی ؟
حالا به مد ساختن و کارایی های دیگش رو pc کار ندارم ولی به نظرم
این همه انتظار واسه نسخه pc که حتی راوستار زحمت تاییدش نمیده بیهودس ، حتی ممکنه تا سال دیگه هم ریلیز نشه .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خداییش اگهدتایید شه و ی چیزی مثل iv دربیاد که به سختی فریم بشه گرفت و مشکلات فراوان بازم شما راضی ؟
این همه انتظار واسه نسخه pc که حتی راوستار زحمت تاییدش نمیده بیهودس ، حتی ممکنه تا سال دیگه هم ریلیز نشه .

آقا به پیر به پیغمبر با چندتا پچ مشکلات Gta IV رو PC حل شد رفت!:|

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
حالا واقعا اینجا PC Gamer هست که هنوز این بازی انجام نداده باشه؟:-?

من خودم دوست دارم یه بار دیگه روی PS4 و Xbox One بازی کنم و اگه واسه PC هم تایید بشه خوبه و نهایت گرافیک این بازی رو هم میبینیم!:-bd

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
رو pc همش کپی میشه و فروش خاصی نمیکنه! از این 700.000 تا فوقش 100.000 تاش اوریج خور کنن در نتیجه راکستار بیشتر ضرر میکنه تا سود
امیدوارم رو کنسولای نسل بعد بدن که دوباره بازیش کنیم:D
دقیقا منم همین سوال و دارم از این 700 هزار چند نفر نسخه اصلی را خریداری میکنند؟ اومدن که میاد کدام gta تا حالا نیامده؟ ولی احتمال داره واسه کنسول های نسل بعدم بیاد و نهایتا با تاخییر بیشتر رو pc هم بیاد...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اون مشکلات با پچ حل میشد گرچه بازم مشکلاتی داشت ولی اصلا بد نبود که اینقدر شلوغش کردین :D
والا من که راستشو بخواین اصلا انتظار خاصی واسه این بازی نمیکشم! فقط هر وقت اومد بیاد تا من مدینگشو تجربه کنم و بس :D

- - -ویرایش - - -

حالا واقعا اینجا PC Gamer هست که هنوز این بازی انجام نداده باشه؟:-?

من خودم دوست دارم یه بار دیگه روی PS4 و Xbox One بازی کنم و اگه واسه PC هم تایید بشه خوبه و نهایت گرافیک این بازی رو هم میبینیم!:-bd
بعله :D من :D
قبل از عرضه نسخه کنسولی هم گفتم من اگه همین الان یک دونه کنسول + GTA V اصل بهم بدن بازم نسخه PC رو بهش ترجیح میدم چون با مدینگ نسخه های قبل زندگی کردم زندگی :D
مطمئنن کسی که اهلش نباشه الان یک نیش خندی میزنه ولی من یکی GTA رو بدون مدینگ نیمه کاره میدونم :D چند ماه که سر گرم خود بازی باشم حداقل دو برابر اون چند ماه سرگرم مدینگش میشم!

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
والا اگه دیگه دیتر از حوئن و جولای بشه دیگه مزه نداره !
من فکر نمیکنم راک استار این بازی رو روی کنسول های نسل بعدی ارائه کنه اما PC تا تیر امید هست . از june رد شد دیگه باید بیخیالش شد .

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
744
اصلا بگو یک میلیارد. کیا رفتن اینو امضا کردن؟ از کجا معلوم از سری دسته پایریت باز های مقیم مرکز نباشند؟ راک استار از کجا‌بدونه اینا بازی رو‌میخرند؟ بعد اینکه این میزان فروش ارزش پورت‌داره؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اصلا بگو یک میلیارد. کیا رفتن اینو امضا کردن؟ از کجا معلوم از سری دسته پایریت باز های مقیم مرکز نباشند؟ راک استار از کجا‌بدونه اینا بازی رو‌میخرند؟ بعد اینکه این میزان فروش ارزش پورت‌داره؟
مطمعن باش به خاطر بخش انلاینش هم که شده بازی کلی فروش میره :| حالا هی بگین پایرت ....نسخه ی قبلی دور و بر 1 میلیون نسخه فروخته بود حالا این فکر میکنی چقدر میفروشه ؟

آخرین ویرایش:

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
من از *R خیلی خوشم میومد مخصوصا بخاطر شاهکارایی که ساخته مثل مکس پین و la اما از وقتی که به جامعه PC GAMER اهمیت نداد سر این بازی از دستشون واقعا شاکیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر