کاور رسمی Dragon Age: Inquisition رونمایی شد

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با این که ساخته جدید بایوور Dragon Age: Inquisition هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد اما در اقدامی از کاور رسمی آن رونمایی شد. در این کاور که برخلاف دو نسخه قبلی خبری از اژدهای سرخ نیست تصویری از یک شکاف در Veil را نشان می دهد. طبق اعلام سازندگان شخص اول بازی یعنی Inquisitor در اتفاقی دارای قدرتی می شود که می تواند در مقابل این شکاف ها ایستادگی کند و آن ها را ببندد.
هنوز اطلاعات زیادی از بازی در اختیار نیست اما تاکنون تایید شده است که بازی دارای 40 پایان مختلف است و دیگر این که مکان های اصلی بازی Dales ،Orlais ،Tevinter و Ferelden خواهد بود. ضمن این که احتمال حضور شخصیت های Hawke و The Warden از دو شماره قبلی نیز وجود دارد.
Dragon Age: Inquisition انتظار می رود در پاییز امسال برای PS3 ،PS4 ،X360 ،XONE و PC عرضه شود.

منبع

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه سوالی که برام پیش اومده اینه که کسی مثل من که با کلاس Mage بازی میکنه چه طور باید با اکشن شدن بازی کنار بیاد؟
امیدوارم سیستم مبارزات درستی رو اختراع(!) کرده باشن که همه ی سلیقه ها رو پوشش بده ! :d

همین وجود دوربین ایزومتریک نشون میده بازی خیلی هم اکشن نشده، از این بابت میشه خیالمون راحت باشه!!:d

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
کلا سکوت میکنم به شدت هایp شدم برا بازی به شدت منتظر عرضش هستم وای خدا من فقط شماره 2 گیر اوردم بازی کنم به شدت دنبال شماره 1 هستم

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
اینم نقشه :

49218698744684140153.jpg

شماره ی یکی که گذاشتم کل نقشه ی شماره ی اول بازی( dragon age origin ) هست
راهی رو که قرمز کردم هم راه خروج ار ferelden هست
فلشهای قرمزی که علامت گذاری کردم هم همونطور که گفته شده مکان های اصلی بازی هستن
نقشه به صورت وحشتناکی بزرگ شده
علاوه بر مکان هایی که گفته شده اصلی هستن 7 مکان بزرگ دیگه که با فلشهای آبی علامت گذاری شده توی بازی وجود داره
اگه دقت کنید اونقدر مکانهای کوچیک تو نقشه هست که نگو(شاید بیش از صدتا)
تازه جاهای مخفی رو تو نقشه که معلوم نمیکنن :d(اینم بماند:d)
مثل اینکه یه جورایی باحال و بزرگه
با همه ی اینها و اونها :d فکر نمیکنم بتونه لذتی رو که با dragon age origin بردم رو بهم برگردونه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر