Fatal Frame جدید برای Wii U تایید شد

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
New-Fatal-Frame-Wii-U-Ann_04-21-14.jpg

Tecmo Koei و Nintendo مشغول همکاری برای عرضه جدیدیترین نسخه از سری بازی های Fatal Frame برای پلتفرم Wii U هستند.
هنوز عنوان و تاریخ انتشاری برای این بازی در نظر گرفته نشده است.
آخرین نسخه از بازی به نام Fatal Frame: Mask of the Lunar در سال 2008 در کشور ژاپن منتشر شد. در سال 2012 نیز یک ریمیک از نسخه Fatal Frame II: Crimson Butterfly برای پلتفرم Wii منتشر شد که متاسفانه هیچ نسخه ای از آن برای کشورهای غربی عرضه نشد.
[source]

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
آی بمیری نینتندو که این بازی رو همراه با بایونیتا انحصاری کردی تا ما فن های کنسول رقیب ازشون فیض نبریم=((

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
ممنون از خبر حسین جان !‌

من عاشق این بازیم و این سری یکی از خداهای ترس هست تو این صنعت !!
البته ریمیک نسخه ی دوم برای وی به صورت فیزیکی برای اروپا عرضه شد و همچنین برای نسخه ی 4 یک پچ غیر رسمی اومد که کاملا انگلیسی کرد بازی رو بجز صداگذاری شخصیت ها !!!
کلا استقبال میشه شدیـــــــــــــــــد از این بازی !!!!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من نسخه 2 بازی که مخصوص wii بود بازی کردم اسمش Project Zero 2: Wii Edition بود

بعد نسخه 4 اومد که انحصاری wii بود اسمش Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse بود واقعا شاهکار بود اما حیف فقط ژاپنی بود زیاد نتوستم برم جلو

البته نه انگلیسی درست حسابی میفهمم نه زاپنی اما با انگلیسی راحترم حداقل 4 تا کلمه ازش بلدم

این نسخه از بازی برای wii u مطمعنم عالی میشه

چنتا از بازیا ترسناکم مثل calling و ...... فقط برای wii اومدن

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
واقعا حیفه این جور بازیها رو کنسول های نینتندو تلف بشه . Project Zero روی Wii بازی کردم و خوب بود . امیدوارم بازی مولتی بشه.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آی بمیری نینتندو که این بازی رو همراه با بایونیتا انحصاری کردی تا ما فن های کنسول رقیب ازشون فیض نبریم=((

هر کمپانی کنسول ساز یه سری انحصاری داره چه استودیو همون کمپانی بسازن یا انحصاری هایی که توسط کمپانی ها دیگه برای کنسول خاصی ساخته میشن

اما بهترین کار میدونی چیه؟ کراش باندی کوت ( عکس آوارتارتو دیدم یادش افتادم )ب رگرده دست نانتی داگ دوباره به اوج خودش برگرده عنوان خیلی بینظیری بود جاش خیلی خالیه دکستر اومد جا کراش پر کنه اما موندگار نشد

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
نسخه دوم بازیش عالیه ! ایشالله اینم یک چیزی مثل اون در بیارن :D
چه مکانیزمی مسخره ای شده؟ این از این اون از بایونتا و پس فردام ونکوییش 2!!!!

اگه اشتباه نکنم نسل قبل هم این بازی در انحصار نینتندو بوده ربطی به مسخره بازی و اینا نداره :|

- - -ویرایش - - -

بازی افت خیلی شدیدی داشته.به همبن خاطر فقط روی وی یو میاد

looooooooooool ... حداقل ترول میکنی درست ترول کن برادر :|

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی افت خیلی شدیدی داشته.به همبن خاطر فقط روی وی یو میاد

سلام استاد منتقد بزرگ و بی منطق ماکرو و نینتندو بازگشته

- - -ویرایش - - -

نسخه دوم بازیش عالیه ! ایشالله اینم یک چیزی مثل اون در بیارن :D

اگه اشتباه نکنم نسل قبل هم این بازی در انحصار نینتندو بوده ربطی به مسخره بازی و اینا نداره :|

- - -ویرایش - - -

looooooooooool ... حداقل ترول میکنی درست ترول کن برادر :|

ترول کردن هم استدلال میخواد کمی قوه تخیل میخواد که بعضیا هیچکدومو ندارن

YYwhiteYY

کاربر سایت
Apr 16, 2014
41

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون برای خبرت حسین جان
ای بابا شیطونه میگه برم یه نینتندو بخرم خودمو راحت کنم
اخه چرا برای ما عربی ها نمیسازن ما چه گناهی کردیم که توی چاپون زندگی نمیکنیم خداااااااااااااا

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من یکی که تحت تاثیر این کار WII U نمیخرم.اوج این بازی شماره ی 2 بود و همون سه نسخه ی اول که روی ps2 عرضه شد واسه من یکی کافی بود.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
پس با این اوصاف شایعه ساختش درست در اومد اما نه برای سونی و کنسولش PS4 بلکه برای نینتندو و Wii U!!

این بازی با آهنگهای بسیار تاثیر گذارش تنها سری ای هست که هنوز هم تاثیر گذار و ترسناکه...

یادمه بار اول نسخه PS2 رو گرفتم شروع که شد ترسیدم کنسول رو خاموش کردم ،خلاصه اینکه اون بازی رو نتونستم برم تا آخرش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر