ویدیوی گیم پلی Watch Dogs به زودی منتشر خواهد شد

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
36831315785338417496.jpg

Watch Dogs,بازی در دست ساخت توسط Ubisoft Montreal اخیراً در نمایشگاه PAX East به نمایش درآمد - با ایجاد این سوال که آیا بازی بر روی PS4 اجرا میشده یا PC - امّا طرفداران بازی همچنان به دنبال ویدیو های بیشتری از گیم پلی می باشند.کارگردان بازی Jonathan Morin در تو.یتر اظهار داشت که این ویدیو به زودی منتشر خواهد شد.
74065182567252198462.jpg
بسیاری از طرفداران Watch Dogs در مورد انتشار ویدیو های بیشتر از بازی قبل از عرضه ی بازی می پرسند.پاسخ سوال "آری" است.:D امّا نمی توانم بگم کِی :|.صبور باشید :).

مشخص شده که Watch Dogs در پایان ماه مِی عرضه خواهد شد که اثرات زودهنگامی خواهد داشت و همچنین یک Launch تریلر.معلوم است که در هفته های آتی اطلاعات بیشتری در این باره کسب می کنیم.آیا Ubisoft رزلوشن و فریم رِیت بازی را بر روی پلتفرم های مختلف منتشر می کند؟مخصوصأ با این وجود که هنوز رزلوشن بازی نهایی نشده است ؟

Watch Dogs در تاریخ 27 مِی برای PS4,PS3,XBOX ONE,XBOX360 و PC منتشر خواهد شد.نسخه ی Wii U بازی طبق شایعات در پاییز عرضه خواهد شد.

منبع

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
عالی. یعنی لذت بردم. خیلی کیف کردم با این تریلر. گیم پلی مثل همیشه جذاب:x و گرافیک هم خیلی خوب:bighug: . از اون عنکبوته هم خوشم اومد.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
این برای بار دوم هست که تا قبل این که Morin تایید کنه که بازی روی PS4 اجرا شده یا نه همه به این موضوع شک داشتند . سر قضیه Downgrade گرافیکی باور نمی کنن روی PS4 تا این حد خوب باشه . با اینحال بازم تایید کردن . جالبه بعضی ها میگن هفته پیش تو PAX بازی کردیم گرافیک در این حد نبود . حالا یا اونا دارن دروغ میگن ، یا Morin همه رو سرکار گذاشته :D !

For everyone asking for the online video of #WatchDogs - Yes it was captured on a PS4 devkit (same pipeline as the others) cheers!
https://twitter.com/Design_Cave/status/459147164027875330

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
به نظر من که گرافیک بازی قابل قبول هست (برای من گیمپلی از هرچیزی مهمتره)
2 تا نکته که به نظرم رسید توی این ویدئوها اول اینکه چرا درخت ها و برگها تکون نمی خوردن؟ کلا باد نبود انگار (البته حدسم اینه که باد داینامیک هست و همیشه در حال وزش نیست :D )
دوم اینکه چرا وقتی سوار ماشین شد به محض شروع حرکت صفحه دچار لرزش شد؟
تنها چیزی که منو نگران می کنه در مورد این بازی فیزیک ماشین ها و رانندگیه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تقصیر خودتون هست که به بازیهای یوبی سافت سر گرافیکشون هایپ میشد ! یوبی همیشه اینطوری بوده سر نمایش اول بازی یه گرافیک کذایی نشون میدن اخر سر یا گرافیک خیلی افت کیفی میکنه یا وقتی میخوان هم تراز با نمایش نگه دارن میبینی بازی شدید افت فریم داره . مثل همین farcry 3 کنسولی که کلی افت فریم همراه با پارگیه تصویر داشت یا همین AC3 فریم بازی در کل پایین بود .
این The Division هم همینطوری میشه میبینید که اخرین تریلرها روی کنسول چقدر افت کیفی میکنه رو pc هم در اون حد بخواد اجرا بشه یه سیستم هیولا میخواد .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,858
نام
malek
این The Division هم همینطوری میشه میبینید که اخرین تریلرها روی کنسول چقدر افت کیفی میکنه رو pc هم در اون حد بخواد اجرا بشه یه سیستم هیولا میخواد .

اونوقت ps4 رو میبرم میفروشم آخه واسه همین بازی خریده بودمش البته فعلا :d

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
تقصیر خودتون هست که به بازیهای یوبی سافت سر گرافیکشون هایپ میشد ! یوبی همیشه اینطوری بوده سر نمایش اول بازی یه گرافیک کذایی نشون میدن اخر سر یا گرافیک خیلی افت کیفی میکنه یا وقتی میخوان هم تراز با نمایش نگه دارن میبینی بازی شدید افت فریم داره . مثل همین farcry 3 کنسولی که کلی افت فریم همراه با پارگیه تصویر داشت یا همین AC3 فریم بازی در کل پایین بود .
اگر نسل بعد نتونه بازی هایی مثل Division ارائه بده که نسل بعد بدرد عمشون میخوره.:|:d
بعد تا عرضه دیویژن از زمین تا آسمون کارت گرافیک های فرق کرده و مدل های جدید تری اومدن و توانایی پردازش اون بازی روی PC بوجود میاد با سیستم های تک کارت که هیولا هم لازم نیست باشن.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان هيچ خبري از نمايش بازي بر روي نسل فعلي نيست؟ واقعا پوكيدم از بس همش نسل بعدي بوده خداييش امثال ما بي بضاعت ها هم دل داريم و بالاخره با اين نسل بايد سر كنيم.

البته يه نمايش قبلا رو اين نسل دادن كه خيلي مضخرف بود ولي حداقل اميدوارم يه بازي خوب از لحاظ گرافيك رو اين نسل باشه. ولي اين نامرديه اصلا به نسل فعليش اهميت نميدن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
البته فکر نکنید دارم میگم گرافیکش عیب داره همین الانش هم فوق العادست فقط یوبی عیب کارش اینه اول یه چیز خیلی خیلی خوف نشون میده و به همون تریلرش نباید هایپ شد . وگرنه گرافیک بازی مخصوصا با توجه به شرایط گرافیکش اگه واقعا روی کنسولها اول نسلی این شکلی باشه فوق العادست وگرنه خیلی بده اخر سر یه همچین چیزی را هم رو کنسول نبینیم :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
الان تریلره رو دیدم! در کل فوق العاده بود و کیف کردم :D
به Downgrade و ... کاری ندارم ولی گرافیکی که الان داشت فوق العاده بود و هیچ حرفی نمیشه روش زد! گیم پلی که توی تمام تریلرا عالی بوده و من یکی بدجور جذب خودش کرده! کنترل ماشینا خوب بنظر میاد اما تصادفاش بشدت مصنوعیه بنظرم! وقتی میخوره به یک ماشینی آدم حس میکنه ماشین ایدن کامیونه و اون ماشین جلویی یک سواری کوچیک که میزنه کنار ماشینه رو و راه خودشو میره! و مثل GTA خوب در نیاوردن!
فیزیک محیط هم خیلی خوبه ولی خیلی حس میکردم اجسام سبکن :| با ماشین میزد به تیر برق! تیر برق عین پفک پرتاب میشد :D البته این توی بیشتر بازی ها همینطوریه ولی کلی گفتم بهتره یکم واقعی تر جلوه کنه!
جزئیات محیط هم خیلی عالی بود!

در کل اگه با همین کیفیت عرضه بشه عالیه! من مشکل خاصی باهاش ندارم و تنها چیزی که وحشت دارم اینه که روی PC فریم دهیش خوب نباشه :|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
شدیدا تو کف موتور سواری آیدن تو شب و زیر بارون هستم! کلا همه چیز رو بیخیال حرکت پالتوی خیسـ ش داره منو دیوونه میکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر