استودیوی Quantic Dream سرگرم کار روی یک بازی AAA برای PS4 است

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
.منتهي بيشتر از بازي هاي ايشون خودشون و يك عده فنشون سوژه هستش خدا وكيلي.

يعني به F@k رفته ترين كلمه اين فروم كلمه استاد هستش.به هر ننه قمري كه نميشه گفت استاد.

يك دونه هم مصاحبه ازش نميتوني پيدا بكني كه بگه من الم من بل.

طرف چارتا تا بازي متوسط ساخته كه نصفش بايد فيلم نگاه كني،جالب اينكه همين فيلم هم در حد آثار درجه دو سينماي جهان هستش،از كجا استاد شده من نفهميدم به شخصه.

توي اين صنعت بزرگ بازي سازي كيج به زور يك بازي ساز معمولي هستش.تمام.

شما لطف كن معيارات از اينكه ايشون استاد بازي سازي هستن كه خيلي ها نميتونن آثارشون رو درك كنن به من بگو شايد من قانع شدم و به راه راست هدايت شدم.جدي ميگم.
متاسفانه مشکل از فرهنگ قالب اینجاس(ایران) که تعریف از محصولی که میسازی بکنی انگار جرم کردی.
همیشه خودزنی کردن نشانه خوبی شده تو ملت ما.
کیج با عشق بازی میسازه با فکر و اندیش (مثل بقیه) و دوست داره از کارش تعریف کنه "این چیزه بدی نیست" بازم تاکیید میکنم خریدار بازیهای کیج میدونه با چی طرفه و خریدشو انجام میده.
در مورد واژه استاد
وقتی شما محصولی رو میخرید و به بهترین شکل ازش رضایت دارید از خالق اون اثر تشکر میکنید و اگه این اتفاق چندبار تکرار بشه مشخص میشه طرف تو کارش مهارت داره با بقولی استاده تو کارش.
حالا ممکنه یکی مثل شما از این پک خوشش نیاد و از x خوشش بیاد.
اگه تو این صنعت کیج یه بازیساز به زور معمولی هست به قول شما لطف کن و جامعه اماری که بهش استناد میکنی رو بنویس ببینیم چند صد نفرن که از کیج بهترن و کیج به زور تو رتبه معمولی ها قرار میگیره.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
قصدم به هیچ عنوان توهین نیست اما نمیدونم چرا احساس میکنم بعضی انتقادها و تمسخرها نسبت به David Cage به نتایج THE LAST OF US برمیگرده.گمون کنم تاثیرات این بازی تا آخر نسل هشتم کماکان ادامه داشته باشه و این جماعت هر کسی یا چیزی رو به بهونه انتقاد" هدف دردها و رنجهای ناشی از TLOU قرار میدن
بعضی رو هم بولد کردم تا کسی فکر نکنه منظور همه انتقادات هست
کافیه که یه نگاه به پیشینه ی این بعضی ها که میگی بندازی تا متوجه بشی طرف داره انتقاد میکنه یا نه. خوشبختانه کاربر 2014 نیستیم که نشناسیم اینجا کی به کیه!!
طرف PS3 نداره بعد میاد بازیهای PS3 رو نقد میکنه :| بعد میاد پست میذاره مگه PS3 لامبورگینی ـه که نتونیم بخریم؟ خب آقای باهوش بعد از 1 سال از اومدن بازی معلومه بری yt همه ی بازی رو میتونی ببینی که میای اینجا یه قسمت مینویسی فکر میکنی ما هم گوشامون درازه!!!
من نمیدونم چجوری اسم ترشحات ذهنی این آدم رو میذارن بازی.

بیشتر یه فیلم میسازه که تو میتونی یه جاهاییش توش دست ببری.

باز حداقل فارنهایت یه جاهاییش دکمه زنی هاش سخت بود یا تو مرحله کتاب خونه یکم به مخ آدم فشار میومد!!

طبق تعریف گیم پلی ، کارای کیج دقیقاً تو دسته ی Video Game طبقه بندی میشن ، مگه اینکه شما یه تعریف دیگه واسه خودتون ارائه داده باشید ;)

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
من نمیدونم چجوری اسم ترشحات ذهنی این آدم رو میذارن بازی.

بیشتر یه فیلم میسازه که تو میتونی یه جاهاییش توش دست ببری.

باز حداقل فارنهایت یه جاهاییش دکمه زنی هاش سخت بود یا تو مرحله کتاب خونه یکم به مخ آدم فشار میومد!!

اینم بگم اصن کیج ایده های داستانیش خفن، عالی! :D ولی واقعا انقدر سخته کسی که میاد همچین داستانی مینویسه یه ذره گیم پلی درست حسابی هم چاشنی بازیش کنه؟ :-/

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بعضی از کاربرا میگن فن های مایکرو منطقی ترند تا فنهای سونی اینرو میشه بعضی از جاها قبول کرد به دلیل زیاد بودن فن های سونی نسبت به مایکرو ولی خدایی این تو چند ماه من با چند تا از فن مایکرو بحث کردم به این نتیجه رسیدم که اینا فقط هدفشون ترول سونی و بازی رو فقط شلیک میدونند رفتن به جلو اونم از نوع cod میگن چرا به رایس گیر گیر میدید ولی beyond گیم پلی نداره شده جالب باید بهش گفت سبک رایس با beyonedمتفاوت دوست عزیز رایس باید به نسبت به سبکش گیم پلی غنی تری داشته باشه ولی beyonedداستان محور کلا از 10 نفر فن های میکرو که فعالیت دارند 3 نفر هدفشون ترول
خودم هم قبول دارم یخورده گیم پلی تو اثار کیج بیشتر بشه به جایی برنمی خوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر