استودیوی Quantic Dream سرگرم کار روی یک بازی AAA برای PS4 است

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اگر خود کیج بیاد اینجا و لقبایی رو که بهش میدن بخونه احتمالا بازیسازیرو کنار بذاره چون متوجه میشه که به علو درجات بازیسازی رسیده...
ابر استاد قرن, ابر مرد, ابر شاهکار ساز, ابر سیستم دکمه زنی برتر, ابر سکانس اسکریپ ساز برتر, ابر کارگردان فیلم تا بازیساز بیشتر برتر و... :lol::lol::lol:
راجب بدیهیات گفته شد:d

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
اگر خود کیج بیاد اینجا و لقبایی رو که بهش میدن بخونه احتمالا بازیسازیرو کنار بذاره چون متوجه میشه که به علو درجات بازیسازی رسیده...
ابر استاد قرن, ابر مرد, ابر شاهکار ساز, ابر سیستم دکمه زنی برتر, ابر سکانس اسکریپ ساز برتر, ابر کارگردان فیلم تا بازیساز بیشتر برتر و... :lol::lol::lol:

استاد ببینه یه دوجین ترولر دارن ترولش میکنن خودش میکشه کنار
نمیدونم این بیان احساسات طرفداراش چی داره که بعضی دارن از ته میسوزن:d

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
فارنهایت یه عنوان خیلی خوب بود ولی هوی رین شاهکار و یکی از بهترین تجربه هایی بود که در نسل 7 داشتم و با بازی کردن بیوند به این نتیجه رسیدم که استاد در آینده هر چی بسازه چشم بسته می گیرم :x

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,248
نام
امیرحسین
به به به به
خوب رسما تایید شد از الان به بعد منتظر دیدن یک ار شاهکار برای ps4باشید :bighug:
استاد کیج کبیر
زنده باد

یعنی این ابر مرد وقتی شروع به ساخن یه چیزی میکنه، چهار ستون بدنم به رعشه در میاد ... شاهکارهای بینظیری همچون فارنهایت، هوی رین و بیاند ستاره های بی نقصی بودن که تنها از مغز این سوپرمن تراوش میشن ... به شدت منتظر E3 میمونیم. :x

استاد منتظر ی ابر داستان دیگه هستیم :x:bighug:

dafuq-did-i-just-read-meme.jpg

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ابراستاد,استاد کیج, هرچی بسازه بسیار استادانه ساخته شده ماشالله از هر هنر ایشون یه انگشت میریزه:x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
یعنی این وسط فقط من میباشم که با داستان و روایت داستان BTS حال نمودم؟ :|
کلا به شدت بهم حال داد BTS ! یه چیزی در حدود HR! :d ولی خوب،یکم بیشتر HR رو دوست دارم:-"

بازی بعدیشون هم کاش واقع گرایانه نبود:-" یه چیزی مثل همون نمایش موتور بازیشون که پارسال تو کنفرانس نشون دادن میبود! بسی حال میداد>:) و بسی هم ته خنده بود:-"

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
قدیم ها یه استادی داشتیم ایشون اولین FPS 3D تاریخ بازی های رایانه ای رو ساخت. یه اشتباه کرد شد یارو بازی سازه.
استاد داوود قفس هم منتظریم یه نسخه دیگه فیلم بده بیرون ما هم چن وخ یه بار یه کلید بزنیم فیلم بره جلو.
این یکی فیلمی که میسازن رو ایکاش مث تلتیل اپیزودیک کنن چندماه یک بار بدن بیرون دیگه زحمت پیدا کردن یه سوژه جدید رو به خودشون ندن.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
یعنی برای اولین بار قصد داره "بازی" بسازه؟!:-/
فارنهایت بازی بود انصافاً :D.
این خبر حداقل برای من ناامید کننده ست چون دارن یه عده استخدام میکنن و هرچی ابجت وجود داره رو شبیه سازی بکنن واسه بازی که اصلا دوس ندارم. بد نیستا فقط من surrealism رو بیشتر دوست دارم :D

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
هرچیزی که گیم پلی داشته باشه بازی محسوب میشه، کارای کیج سبکشون متفاوته ولی بازم بازی هستن. حالا اگه با این قضیه مشکل دارید بگردید تو خودتون حلش کنید نه اینکه این بنده خدا رو مسخره کنید ;) نتونستید هم میتونید به دیوار کنارتون متصل بشید. چون سابقه نشون داده اسم دیوید کیج که میاد یه عده خودشیرینیشون گل میکنه ولی بی مزگی هم حدی داره.
فارنهایت و HR دو تا عنوان بسیار عالی و موفق بودن که به شخصه به همین خاطر به کیج احترام میذارم ولی امیدوارم هرچی میسازه کلاً 180 درجه با Beyond فرق داشته باشه، از همه مهمتر از لحاظ خط داستانی و روایت چون Beyond تو این قضیه مخصوصاً روایت بسیار ضعیف بود.
من نمیدونم کدوم درجه و مدال قراره مثلاً از کارمک کم بشه که تا به کیج گفته میشه استاد بعضیا آمپر میسوزونن !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر